Mergina namuose kalėjo devynis metus

 (1)
Bedarbis vyriškis prisipažino pagrobęs moksleivę ir laikęs ją nelaisvėje savo namuose šiaurinėje Japonijoje devynerius metus.
Nabuyuki Sato, kuriam pateiki kalinimai pagrobimu ir įkalinimu, byla, sukrėtė visą šalį bei sukėlė didelį skandalą po to, kai sausio mėnesį pagrobėjas buvo išaiškintas ir sulaikytas.

Vyriškis pagrobė 9-metę Fusako Sano, kai mergaitė iš mokyklos skubėjo namo, ir laikė ją įkalinęs antrame savo namo aukšte. Pagrobėjas buvo išaiškintas sausio mėnesį, kai vietinės ligoninės gydytojams Sano prisipažino, esanti pagrobta. Dabar jai jau 19 metų.

Vėliau mergina prisipažino, kad pagrobėjas jai daug kartų grasinęs peiliu, šautuvu arba mušęs, kai ji bandydavusi pabėgti.

Dėl 9-erius metus trukusio įkalinimo merginai atrofavosi kojų raumenys, susilpnėjo kaulai, be to, ji kenčia nuo potrauminio streso, pranešė „Kyodo News“ naujienų agentūra.

Vietinė policija buvo aršiai kritikuojama dėl nesėkmingų pastangų per tokį ilgą laiką identifikuoti pagrobėją. Beje, 1989-aisiais Sato jau buvo areštuotas už mėginimą pagrobti kitą mergaitę ir tuo metu, kai jis pagrobė Sano, jam buvo paskirtas bandomasis laikotarpis.

Vasario mėnesį buvo priverstas atsistatydinti vietinės policijos vadovas Kaji Kobayashi, kuris buvo apkaltintas pritaręs melagingam pranešimui apie tai, kaip mergina buvo surasta. Policija iš pradžių teigė pati išlaisvinusi Sano, tačiau iš tikrųjų ją išgelbėjo į pagrobėjo namus užsukę gydytojai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje mergaitę automobiliu partrenkusi moteris nuvažiavo, jos ieško policija (1)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje tiriamas eismo įvykis, kai spalio 25 d. apie 7 val. 15 min. ties Laisvės pr. 79-tu pastatu, Vilniuje, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens (moters), nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė bei sužalojo dvylikametę mergaitę.

Degalinėje „Toyota“ pakibo tarp dujų talpyklos ir kolonėlės

Ketvirtadienį ugniagesiai sulaukė gana neįprasto prašymo.

Tragiška avarija Škotijoje: žuvo 14-metė lietuvė, dar trys mergaitės sunkiai sužalotos (14)

Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje automobilio avarijoje žuvo 14-metė lietuvė. Avarija įvyko kelyje iš Kito į Bakį, susidūrus automobiliui „Vauxhall Corsa“ (jame važiavo lietuvė) ir automobiliui „Nissan Terrano“, nukentėjo net kelios paauglės.

Šiaulių pareigūnai ieško pro svetimą piniginę ramiai praeiti negalėjusio vyro (6)

Šiaulių apskrities policijos .Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Moki-veži“ Šiauliuose.

Sumaištis judrioje Vilniaus gatvėje: policija buvo užtvėrusi kelią ties Edukologijos žiedu (48)

Penktadienį vienoje judriausių sostinės gatvių kilo sujudimas. Policija užtvėrė kelią ties Edukologijos universiteto žiedine sankryža, atvyko ugniagesiai ir medikai. Įtariama, kad viso to priežastis - vienas žmogus.