Lukiškių kalėjime nužudytas nepilnametis

 (2)
Vilniaus tardymo izoliatoriuje sekmadienio rytą rastas pasmaugto suimto 15-mečio lavonas.
Alytiškio Giedriaus Navicko lavoną kontrolierius kameroje rado 6 val. 15 min. Vaikinas buvo kaltinamas vagyste, plėšimu bei svetimo turto sužalojimu ar sunaikinimu tyčia visuotinai pavojingu būdu.

Vilniaus tardymo izoliatoriaus-kalėjimo viršininkas Nikolajus Matvejevas BNS sakė, kad du G. Navicko kameros draugai prisipažino jį pasmaugę.

G. Navickas buvo uždarytas į vieną kamerą kartu su 15-mečiu Alenu Daškovu, 16-mečiu Pavelu Kulikovu ir 17-mečiu Jevgenijumi Vorobjovu. Visi nepilnamečiai buvo suimti įtarus sunkiais nusikaltimais.

Kadangi nei jokių svaigalų, nei rūkalų neturėjo, suimtieji nusprendė paeiliui vienas kitam spausti miego arterijas ir taip svaigintis.

Manoma, kad G. Navickas buvo nužudytas vidurnaktį.

Vėliau kameros draugai jo lavoną paguldė į lovą, kad atrodytų, jog jis neva miega.

Ketvirtas suimtasis, A. Daškovas, įvykio metu miegojo.

Pasak kalėjimo viršininko N. Matvejevo, į klausimą, kodėl taip pasielgęs, P. Kulikovas atsakė, kad "šiaip sau - jeigu jau smaugėm, uždusinam iki galo".

G. Navickas ne kartą buvo kreipęsis į gydytoją psichiatrą dėl galvos skausmų. 1999 metais jis buvo patyręs traumą, kai iš aukštai nukrito. Būdamas sulaikytas, jis 2 kartus bandė pasikarti.

J. Vorobjovas ir P. Kulikovas taip pat yra kreipęsi į gydytoją psichiatrą dėl polinkio save žaloti ir bandymų žudytis. P. Kulikovas pjovėsi kaklą.

Suimti nepilnamečiai atvirai kalbėdavo, kad nenori gyventi.

Vilniaus tardymo izoliatoriuje dabar yra uždaryti 25 nepilnamečiai. Iš viso dabar čia laikomi 1 675 asmenys, kurie nuteisti ar laukia teismo.

Tai pirmoji žmogžudystė šiemet didžiausiame šalies kalėjime. Pernai buvo nužudytas vienas kalinys - per konfliktą kameros draugas pasmaugė kitą. Nepilnamečių nužudymo atvejų Lukiškių kalėjime nėra buvę mažiausiai pora metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune susidūrę du automobiliai trenkėsi į policininkės mašiną

Trečiadienį vakare Kaune susidūrė du automobiliai nuo smūgio dar kliudė ir trečią. Per avariją sužalota jauna moteris. Po įvykio paaiškėjo, kad vienu automobiliu važiavo policijos pareigūnė.

Per avariją „Škoda“ nulėkė nuo šlaito lyg kaskadininkas (15)

Ketvirtadienio rytą į Vilniaus pakraštyje esančią S. Batoro gatvę skubėjo medikai ir policija. Pranešta, kad įvyko avarija, per kurią sužalotas žmogus.

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (5)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (15)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (27)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.