“Love Bug” viruso byla: artėja finalas

 (5)
Pirmadienį Filipinų nacionalinio tyrimų biuro pareigūnai Maniloje sulaikė 27 metų vyriškį, kuris kaip manoma susijęs su kompiuterinio viruso “Love Bug” platinimu.
Įtariamasis buvo sulaikytas po trijų dienų bevaisių paieškų.

Pareigūnai konfiskavo 17 su byla susijusių įkalčių, tačiau kompiuteris tarp jų neminimas.

Vis dėlto pagrindinė įtariamoji yra 23 metų moteris, gyvenanti tame pačiame bute. Pasak kaimynų, moteris dirba banke. Kol kas įtariamųjų vardai neskelbiami.

Per savo advokatą įtariamoji pranešė, kad greitu metu ji savanoriškai pasiduos pareigūnams.

Kompiuterių virusas "Love Bug" visame pasaulyje išvedė iš rikiuotės milijonus kompiuterių bei elektroninio pašto sistemų ir prasiskverbė net į Pentagono bei Didžiosios Britanijos parlamento kompiuterius.

Tai kol kas sparčiausiai plitęs virusas. Kompiuterių ekspertai pareiškė, kad virusas smogė net "dešimtims milijonų" kompiuterių ir padarė milijoninių ar net milijardinių nuostolių dėl prarastų duomenų, pertraukto darbo, taip pat žalos atitaisymo sąnaudų.

Šį virusas specialistai lygina su pernykščiu virusu "Melissa", kuris paplito per kompiuterių sistemas Jungtinėse Valstijose.

1999 metų kovą "Melissa" pateko į 300 000 kompiuterių. Tačiau identifikavus "Love Bug", buvo nustatyta, kad per pirmąsias 10 valandų jis plito net du kartus sparčiau už virusą "Melissa".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (1)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (5)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (37)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.