Lietuvių šeimos tragedija – jūra pasiglemžė šeimos maitintoją

 (18)
Savaitgalį Jungtinėje Karalystėje nuskendo lietuvis – Hull’o mieste įsikūrusios jaunos šeimos galva, vyras ir dviejų mažų vaikučių tėvas.
© Tiesa.com

Nelaimė įvyko šeštadienį po pietų netoli Hull’o esančio Easington paplūdimio teritorijoje, prie Šiaurės jūros. Liudininkų teigimu, gelbėtojai kateriu suskubo ieškoti vyro, kuris nuėjo paplaukioti ir negrįžo į krantą.

Kaip informavo vietos gelbėtojų tarnyba, vyras buvo ištrauktas iš jūros ir gaivinamas, pliažas laikinai uždarytas, į įvykio vietą iškviestas medikų sraigtasparnis, kuris žmogų nugabeno į ligoninę, tačiau jo išgelbėti nepavyko.

Nei policija nei gelbėtojai detalių apie žuvusįjį neatskleidžia. Pranešama tik tiek, kad jo mirtis – ne smurtinė.

Tuo tarpu vietos lietuvių bendruomenės nariai pranešė, jog velionis – lietuvis. Teigiama, kad be šeimos maitintojo liko jauna jo žmona, našlaičiais – 3 metukų ir 10 mėnesių vaikai. Lietuviai organizuoja pagalbą tautietei, situaciją esą apsunkina ir tai, kad moteris nekalba angliškai.

Tautiečiai šeimai parūpino maisto, renka pinigus.

Daugiau naujienų saviems Jungtinėje Karalystėje - tiesa.com.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

„Vilniaus brigados“ garsenybei – nemalonumai: laikėsi nerašytų nusikaltėlių taisyklių

Su buvusiu „Vilniaus brigados“ nusikalstamu susivienijimu sietas ir vienu įtakingiausių Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metais sostinėje veikusių gaujų vadeiva laikytas Jurijus Kriukovas, pravarde Kriukas, nuo šiol savaitgalius leis ne su šeima, o areštinėje.

Aukų pasakojimai: žadėjo legalų darbą, o privertė Vokietijoje talkinti sukčiams nuteisė, suabejojo, tad vėl teisia (1)

Prekiavo žmonėmis ar ne? Į teismų maratoną įsisukusiems penkiems vyrams paskelbtas nuosprendis. Tada panaikintas ir byla grąžinta pirmosios instancijos teismui nagrinėti iš naujo: vieni kaltę neigia, kiti pripažįsta tik dalyje, tačiau nei vienas nepripažįsta kaltės dėl prekybos žmonėmis ar turto prievartavimo.

Brazilijoje per didžiulę avariją žuvo 21 žmogus

Pietryčių Brazilijoje ketvirtadienį susidūrus akmenis vežusiam sunkvežimiui, autobusui ir dviem greitosios pagalbos automobiliams žuvo 21 žmogus.

Narkotikų platintojų gretose – Vilniaus pataisos namuose prižiūrėtoju dirbęs vyras (7)

Darbas Vilniaus pataisos namuose vyro nesustabdė nuo narkotikų platinimo, tačiau akyli kolegos ir sostinės policijos pareigūnai pričiupo prižiūrėtoją. Sulaikytas ir su prižiūrėtojų dirbęs įtariamasis.

Diplomų įteikimo šventinę nuotaiką aptemdė eismo įvykis (3)

Penktadienio vidurdienį Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., šalia Žalgirio arenos susidūrė du ta pačia kryptimi važiavę automobiliai. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau šventinė nuotaika buvo sugadinta.