Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Šaudynių Kaune liudininkas: žuvo niekuo dėtas vaikinas (82)

Trečiadienio vakarą Kaune nušautas dvidešimtmetis, du vaikinai sužeisti. Kraupaus nusikaltimo liudininkas DELFI teigė, kad greičiausiai nepilnamečio iš kovinio ginklo paleistos kulkos kliudė niekuo dėtą vaikiną, kuris sėdėjo automobilyje ir net nedalyvavo konflikte.

S. Rachinšteino sūnaus akibrokštas: gailiuosi, kad nepasprukau nuo policijos (23)

Nuo Lietuvos teisėsaugos užsienyje besislapstančio milijonieriaus Sergejaus Rachinšteino sūnus Erikas Rachinšteinas gavo skaudžią pamoką.

Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje sužalotas darbininkas praradę sąmonę (4)

Kaišiadorių rajone esančioje Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje sužalotas žmogus. Sąmonę praradusį vyrą ugniagesiai nukėlė nuo 15 metrų pastolių.

Jaunas vyras pranešė, kad plėšikai jį išsodino iš nuomoto „Mercedes“ (4)

Mažeikių apskrities policijai jaunas vyras pranešė, kad užpuolikai jį sumušė, apiplėšė ir dar pagrobė išnuomotą „Mercedes Benz S500“.

Tarptautinės narkotikų gaujos žlugimas: nufilmuota, kaip „Aro“ vyrai pričiupo tiesiog gatvėje (12)

Sulaikyta tarptautinė narkotikų platintojų gauja, kurį įtariama psichotropines medžiagas pardavinėjusi net socialiniuose tinkluose. Dalis sulaikytųjų gyvena Norvegijoje. Klaipėdos policijos pareigūnai pasidalijo sulaikymo vaizdu įrašu uostamiestyje - ne vienas atsitiktinis liudininkas pasijuto lyg filmavimo aikštelėje.