Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Prabangių BMW kontrabanda: įžūlus Kauno policijos pareigūnas bandė nutildyti kolegas (23)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 11:42
Prabangių BMW kontrabanda: įžūlus Kauno policijos pareigūnas bandė nutildyti kolegas
Lietuvos kelių policijos tarnybos nuotr.
Sėkmingo Lietuvos kriminalinės policijos biuro (toliau – LKPB) pareigūnų tyrimo dėl organizuotos grupės, vykdžiusios gausybės prabangių automobilių gabenimą iš Europos į Baltarusiją metu, į teisėsaugos akiratį pateko dabar jau buvęs Kauno apskrities vyriausioji policijos komisariato pareigūnas Arijus Janušis, kuris pripažintas kaltu dėl nusikalstamu būdu gauto didelės vertės turto įgijimo ir pastarojo naudojimo bei valstybės tarnautojo papirkimo.

Panevėžietis pranešė, kad pažintis su vilniete kainavo 6 tūkst. Lt (10)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:49
Panevėžio policijos pareigūnai gavo jauno vyro pranešimą, kad po nepažįstamosios apsilankymo jo automobilyje dingo nemaža pinigų suma.

Kretingoje po staigaus posūkio iš automobilio liko nuolaužų krūva (13)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:32
Kretingoje po staigaus posūkio iš automobilio liko nuolaužų krūva
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Antradienį ryte Kretingos policija gavo pranešimą, kad mieste, Šiaulių ir Darbėnų plentų sankryžoje, susidūrė du automobiliai, yra prispaustų žmonių.

Po „Land Rover“ skrydžio į griovį, policija aiškinasi, kas jį vairavo (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:12
Panevėžio rajone po avarijos ugniagesių iš automobilio ištraukto girto vyro pasakojimas pareigūnams užminę mįslę – kiek iš tiesų žmonių buvo automobilyje ir ar žmogus nemeluoja, sakydamas, kad iš tiesų vairavęs ne jis.

Išvykęs aplankyti draugo, vyras dingo be žinios prašoma visuomenės pagalbos (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 09:56
Zigmas Adomėnas
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Zigmo Adomėno, gimusio 1952 m., gyv. Biržų r., Germaniškio k.