Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje policija iškrėtė Saulėtekio bendrabutį: ieškoma įtariamojo (115)

Pirmadienį vėlai vakare ant kojų sukeltos didžiulės policijos pajėgos. Pranešta, kad studentų bendrabutyje įvyko kruvinas konfliktas. Policijos pareigūnai įvykio vietoje ir apylinkėse dirbo kelias valandas.

„Daktarų“ gaujos narys siekė grąžinimą į Lietuvą prilyginti „nežmoniškai ir žeminančiai bausmei“ (23)

Kauno „daktarų“ grupuotės narys Kęstutis Martuzevičius, kaltinamas net 22 nusikaltimais, sugebėjo keletą metų išvengti perdavimo Lietuvos teisėsaugai. Breitbart.com. atskleidė, kiek kainavo buvusios vienos įtakingiausių nusikaltėlių grupuotės nario byla dėl ekstradicijos ir kodėl ji užtruko kone penkerius metus.

Pajūrio gyventojai pašiurpę: iš kapų dingsta mirusiųjų palaikai (18)

Per pastaruosius pora mėnesių iš Lenkijos pajūrio miestų Gdansko, Vejherovo ir Lemborko miestų kapinių dingo mirusiųjų palaikai.

Linkuvoje, įtariama, sugyventinio nužudytos moters sūnų augins jos artimieji (58)

Pakruojo rajone, Linkuvoje, nužudyta Samantos Rakauskaitės artimieji sulaukė žinios, kad moters sūnus globa atiduota jos artimiesiems.

Girtas „Lada“ vairuotojas nė nestabdomas nusprendė bėgti ir labai pasigailėjo (6)

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (apskr. VPK) savaitgalį organizavo policinę priemonę, skirtą transporto vairuotojų blaivumui patikrinti.