Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Savo kūdikį žiauriai sumušusį tėvą tikimasi įkalinti tol, kol vaikas užaugs (6)

Teismas pradėjo nagrinėti savo nė dviejų mėnesių neturėjusio sūnaus sumušimu kaltinamo Alytaus rajono gyventojo Giedriaus M. bylą.

Koks buvo nuo pasieniečio kulkos žuvęs alytiškis? (1644)

Nuo pasieniečių sprukusiame automobilyje ketvirtadienį nušautas aštuoniolikmetis Edgaras Balčius bus pašarvotas Alytuje.

Komisariato „sprogdintojui“ ruošiama sąskaita: prašoma atsiliepti visus nukentėjusius teko evakuoti daugybė žmonių (3)

Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie užminuotą Šakių policijos komisariato pastatą.

Vilniuje per avariją labai sunkiai sužalotas motociklininkas (35)

Penktadienio popietę Vilniuje susidūrė automobilis ir motociklas. Pranešta, kad yra nukentėjusiųjų.

Sostinės pakraštyje susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis, mergina išvežta į ligoninę (20)

Penktadienį, 14.32 val., Vilniaus policijai ir greitajai pagalbai pranešta, kad sostinės pakraštyje, prie Galvės ir Gunkliškių gatvių sankryžos, važiuojant Trakų link, susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis "Nissan".