Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Ginklu darbe mosavusią žmoną ginti bandęs vyras pats prisivirė košės (2)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 18:35
Policijos tyrėjo kabinete paliktas 1000 Lt kyšis ginklu mosavusią žmoną nuo atsakomybės bandžiusiam gelbėti vyrui kainuos beveik 10 tūkstančių litų.

Pasnigo: per avariją automobilis užlėkė ant šaligatvio ir partrenkė moterį (3)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 17:39
Pasnigo: per avariją automobilis užlėkė ant šaligatvio ir partrenkė moterį
Alytaus apskr. VPK
Iškritęs sniegas penktadienį tapo avarijos priežastimi Alytaus gatvėmis važiavusiems vairuotojams.

Patikėjusi, kad priklauso socialinė parama, neteko visų santaupų (10)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:48
Šiauliuose gyvenanti 84 metų moteris, patikėjusi socialine darbuotoja prisistačiusia romų tautybės moterimi, lapkričio 20 d. prarado 13 900 litų.

Utenos policija prašo pagalbos: įtariama, siautėja padegėjas (6)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:09
Nuo lapkričio pradžios Utenoje, kaip įtariama, įvykdyti 7 padegimai, dėl kurių tiek gyventojai, tiek įstaigos patyrė materialinių nuostolių.

Nužudymu įtariamas šilutiškis išmestas iš mokyklos, iš kurios būti pašalintam itin sudėtinga (77)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 15:34
Valdas J.
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu įtariamas Šilutės r. gyventojas Valdas J. nesugebėjo mokytis ne tik pagrindinėje, bet ir profesinėje mokykloje.