Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (45)
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Paluknio tragedija: atskleistos paieškos operacijos detalės (55)

2014 balandžio mėn. 20 d. 17:43
Šeštadienio vakarą be žinios dingusio verslininko Daliaus Aleksandravičiaus iš jo sūnaus ieškoti pradėję artimieji, draugai ir pareigūnai iki paskutinės akimirkos neprarado vilties – o gal dingusieji gyvi?

Kaune gatvės lenktynės baigėsi didele avarija, moteris atsidūrė ligoninėje BMW ekipažas skubiai pasišalino (126)

2014 balandžio mėn. 20 d. 16:42
Kaune sekmadienį, Šv. Velykų dieną, didelė avarija užfiksuota H. ir O. Minkovskių ir Veiverių gatvių sankryžoje. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai lenktyniavo "Audi" ir BMW automobiliai, o nukentėjo niekuo dėta moteris.

Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą (26)

2014 balandžio mėn. 20 d. 15:27
Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą
DELFI skaitytojo Algimanto nuotr.
Dideliu greičiu nuo policijos sprukęs „BMW X5“, vartydamas tvora, nulėkė į nieko dėto žmogaus namo kiemą. Tai užfiksavo DELFI skaitytojas Algimantas.

Jonavos r. garaže rastas negyvas vaikas (22)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:44
Jonavos rajono policijos pareigūnai aiškinasi kokiomis aplinkybėmis mirė berniukas ir kodėl jis buvo garaže.

Ugnis pasiglemžė motinos ir sūnaus gyvybes (3)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:03
Kupiškio rajone per gaisrą žuvo motina ir sūnus. Degantį namą sekmadienio naktį Subačiuje pamatę žmonės apie tai pranešė ugniagesiams.