Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
 
46
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Išniekinę negalią turinčią merginą alytiškiai paliko parke (43)

2015 kovo mėn. 2 d. 20:05
Aly­taus ra­jo­no apy­lin­kės teis­mas, tei­sė­ja Dan­guo­lė Ur­ba­na­vi­čie­nė, pa­skel­bė nuosp­ren­dį aly­tiš­kiams An­ta­no Jo­ny­no gat­vės gy­ven­to­jui 20 me­tų Žil­vi­nui Va­si­liaus­kui ir 22 me­tų Aud­riui Šiš­ke­vi­čiui iš Gi­ra­kal­nio gat­vės. Jie kal­ti­na­mi iš­ža­gi­ni­mu ir sek­su­a­li­niu prie­var­ta­vi­mu. Ž.Va­si­liaus­kas – ir at­vi­ra va­gys­te. Kal­ti­na­mie­ji sa­vo kal­tę pri­pa­ži­no vi­siš­kai.

Rekordinį kontrabandos kiekį sukamšė į tilto konstrukciją (5)

2015 kovo mėn. 2 d. 18:53
Rekordinį kontrabandos kiekį sukamšė į tilto konstrukciją
Muitinės departamento nuotr.
Lietuvos ir Lenkijos pasienyje sulaikyta rekordinė cigarečių kontrabanda. Abiejų šalių pasienyje Budziško perėjoje buvo sulaikytas baltarusis, sunkvežimyje vežęs 185 tūkst. nelegalių cigarečių pakelių, informuoja TVN24.

Niekam neprilygstančios gaujos byla: patyrė milijoninius nuostolius (79)

2015 kovo mėn. 2 d. 17:11
Vieno didžiausio Lietuvoje veikusio nusikalstamo susivienijimo nariai vos tilpo į teismo posėdžių salę – prieš teismą stojo net 32 asmenys, kaltinami beveik 150 nusikalstamų veikų padarymu.

Pražūtinga ugnis: moteris žuvo, du vyrai medikų rankose

2015 kovo mėn. 2 d. 17:07
Raseinių ir Mažeikių rajonuose pirmadienį šėlusi ugnis nusinešė moters gyvybę. Dar du vyrai apdegė.

Vaikų pramoga greitkelyje: sniegas, purvas ir akmenys lėkė į automobilių langus (20)

2015 kovo mėn. 2 d. 16:16
Į pravažiuojančias transporto priemones sniego gniūžtes, purvo gniužulus ir net akmenis mėtė mažamečiai
Kauno aps. VPK
Kelyje Vilnius-Kaunas vaikai net kelis kartus surengė pavojingą pramogą. Juos pagaliau sučiupus paaiškėjo, kad už pridarytas eibes atsakyti teks tėvams, mat vaikai dar nebaudžiami.