Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policija prašo pagalbos ieškant be žinios dingusios kelmiškės (2)

Liepos 30 d., apie 20.00 val., iš namų Kelmėje, Algirdo g., išėjo ir iki šiol negrįžta 69 metų Aldona Šveikauskienė.

Masinės muštynės Kaune, po automobiliu – ginklai (36)

Rugpjūčio 1 d., 13.45 val., policija gavo pranešimą, kad Kaune, R. Kalantos g., konfliktuoja ir mušasi apie 10 žmonių, kurie turi šaunamuosius ginklus.

„Vyčio“ rinktinės pareigūnas parduotuvėje paliko nerimą keliantį voką (69)

Šeštadienį, 19.20 val., Kėdainių r., Josvainių miestelyje, į parduotuvę užėjo vyriškis, kuris, apsipirkęs, ant prekystalio paliko voką ir išėjo.

Šilutėje jaunuoliai, veidus apsivynioję skaromis, apiplėšė juvelyrikos parduotuvę (14)

Rugpjūčio 1 d., apie 14.15 val., Šilutėje, į parduotuvę užėjo du jaunuoliai. Prisidengę veidą skaromis ir tamsiais akiniais, parduotuvės savininkui papurškė dujų, kirviu išdaužė stiklines virtinas bei pagrobė juvelyrinių dirbinių.

Šaudydama į skardines moteris peršovė savo vyrą (17)

Rugpjūčio 1 d., apie 15.20 val., į Ukmergės ligoninę iš Širvintų r. pristatytas ir dėl šautinės žaizdos krūtinėje paguldytas vyras (gimęs 1973 m.).