Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vidury dienos nepilnametę partrenkusi vairuotoja jau buvo spėjusi „prisivaišinti“ (2)

Vasario 10-ąją 14.52 val. Raseiniuose, Stonų ir Dubysos gatvių sankryžoje, automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas 33 metų raseiniškės, partrenkė, pirminiais duomenimis, per pėsčiųjų perėją ėjusią šešiolikmetę.

Vilkiko vairuotojo pasirinkta mirtis išjudino policiją ir valdininkus (9)

Vilkiko vairuotojui pasitraukus iš gyvenimo, sujudo Klaipėdos policijos pareigūnai. Antradienį jie dalyvavo pasitarime, kaip išspręsti vilkikų eilių prie Jūrų perkėlos terminalo problemą.

Dvi savaites kūdikį šaldiklyje laikiusi motina: jis gimė negyvas (29)

Plungės rajono gyventoja negali paaiškinti, kodėl po gimdymo kūdikį įdėjo į polietileninį maišelį ir dvi savaites laikė šaldiklyje, tačiau tikina, kad šis gimė negyvas. O ar iš tikrųjų taip ir buvo, nepavyko nustatyti – kūdikio lavonėlio nepavyko surasti.

Muitininkai sulaikė 1 mln. 190 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabandą (7)

Pirmadienį Vilniaus teritorinės muitinės Raigardo kelio poste sulaikyta įspūdinga 1 mln. 190 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda.

Pamiškėje aptiko supjaustytą „VW Golf“, ieškoma jo šeimininko (5)

Pasvalio rajone, pamiškėje, VSAT pareigūnai aptiko likimo valiai paliktus automobilio likučius.