Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos

 (46)
Lietuvis už žiaurų apiplėšimą Anglijoje kalės iki gyvos galvos
© Shutterstock nuotr.

Lietuvis Erikas Kalnickis, Lietuvoje praeityje atlikęs septynerių metų laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, Jungtinėje Karalystėje už plėšimą sunkinančiomis aplinkybėmis kalės iki gyvos galvos, skelbia kentonline.co.uk.

26 metų lietuvis į Angliją atvyko ieškodamas darbo. Tačiau vos po metų jis vėl grįžo prie senų darbelių. Lietuvis sunkiai sužalojo ir apvogė du Ramsgeito miesto gyventojus. E.Kalnickis kalės iki gyvos, o jo bendro vis dar ieškoma.

Lietuvio aukomis tapo 45 metų Shaunas Vizzardas ir jo vyresnysis brolis 66 metų Michaelas O‘Dowsas. Du ginkluoti nusikaltėliai įsiveržė į britų namus ir pradėjo reikalauti pinigų. Nuo narkotikų – heroino ir amfetamino – apsvaigęs E. Kalnickis ir jo bendrininkas aukas itin žiauriai sumušė, tuomet iš namų paėmė visus vertingus daiktus ir vienos iš aukų automobiliu paspruko, perspėję brolius niekam neprasitarti apie jų apsilankymą, nes jie esą grįšią ir išžudysią „juos ir jų šeimas“.

Tą patį vakarą viena moteris policijai pranešė, kad į E. Kalnickio namus grįžę du vyrai giriasi įvykdytu nusikaltimu. Tuomet pareigūnai šturmavo nusikaltėlio butą Kliftonvilyje. Pareigūnai lietuvį rado pasislėpusį nešvarių baltinių krūvoje.

Sulaikę lietuvį, pareigūnai išsiaiškino, jog Lietuvoje vyras 2002 metų gegužę, būdamas vos 16 metų, kartu su bendru itin žiauriai nužudė žmogų ir už žmogžudystę bei plėšimą kalėjo septynerius metus. Į laisvę jis išėjo 2009 metų gegužę, po metų atvyko į Jungtinę Karalystę.

Teisėja Adele Williams pareiškė, jog lietuvis laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos nusipelno, nes nusikaltimą Anglijoje ir Lietuvoje sieja tas pats braižas.

E. Kalnickis savo kaltę dėl plėšimo sunkinančiomis aplinkybės pripažino.

www.DELFI.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Per dieną pateko į dvi avarijas: automobiliai sumaitoti, kūdikis - reanimacijoje (50)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 00:20
Šią dieną ilgam atsimins jaunas klaipėdietis Andrejus A., gim. 1991 m.

Nematoma policijos kasdienybė: moterys kumščiais gina jas mušančius mylimuosius (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 20:46
Aktyvūs pasipriešinimo policijos pareigūnams veiksmai gali peštukui „uždirbti“ teistumą, o įžeidžiantys žodžiai, keiksmai, gestai – palengvins pinigines.

Uteniškės košmaras: dar neprašvitus susidūrė su briedžiu (14)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 18:20
Ankstų penktadienio rytą uteniškei kelionę automobiliu nutraukė į kelią išbėgęs didžiulis žvėris.

Vilkaviškio rajone dingo devyniolikmetis, artimieji prašo pagalbos (19)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:20
Deividas Zaveckas
Asmeninio archyvo nuotr.
Vilkaviškio rajone, Serdokų kaime gyvenančio devyniolikmečio Deivido Zavecko artimieji sunerimę – kelias dienas jaunuolis nepasiekiamas telefonu, kur jis yra, niekas iš artimųjų nežino. Policijai kol kas taip pat nepavyko išsiaiškinti kur yra Deividas.

Dėl dujų nuotėkio – sumaištis „Regitroje“ (6)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:43
Užtvertas įvažiavimas į kiemą, teritorijoje stovintis ugniagesių automobilis, po kiemą vaikščiojantys specialiųjų tarnybų specialistai – tokį vaizdą penktadienį atvykę į „Regitrą“ išvydo alytiškiai. Jie nustebę klausinėjo: kas čia vyksta?