Lėktuvo pagrobėjo šuolis nebuvo sėkmingas

Filipinuose surastas lėktuvą bandžiusio pagrobti ir vėliau iš jo iššokusio vyro kūnas, penktadienį pranešė kariškiai.
Minėtas vyras, ketvirtadienį bandęs užgrobti "Philippines Airlines" lėktuvą, skridusį iš Davao miesto šalies pietuose į Manilą, turėjo granatą, pistoletą ir savadarbį parašiutą. Vėliau, lėktuvui nusileidus iki 2 tūkst. m aukščio, jis su tuo parašiutu iššoko.

Vėlai ketvirtadienį nevykėlio pagrobėjo Augusto Lakandulos kūną Kesono provincijoje apie 70 km į rytus nuo Manilos rado kariškiai, kuriems apie matytą parašiutą pranešė vietos gyventojai. Vyro kūnas buvo beveik visiškai nugrimzdęs purve.

Dėl šioje teritorijoje išpuolius rengiančių komunistų maištininkų A. Lakandulos kūnas buvo ištrauktas penktadienį išaušus. Maišas su pinigais, kurį pagrobėjas pasiėmė iš lėktuvo, nerastas.

Slidininko kaukę ir plaukiko akinius dėvėjęs A. Lakandula lėktuvo pilotui buvo nurodęs grįžti į Davao, bet, šiam pasakius, kad degalų neužteks, apiplėšė visus lėktuve buvusius 278 keleivius bei 13 įgulos narių ir iššoko.

A. Lakandula šturmano kabinoje vieną kartą šovė, bet galbūt atsitiktinai, sakė pilotas Emmanuelis Generoso (Emanuelis Chenerosas).

"Jis buvo labai įsitempęs. Nemanau, kad jis turėjo kokių nors politinių tikslų. Jį kamavo šeimos problemos, jam reikėjo pinigų, dėl to taip ir atsitiko", pasakojo pilotas.

Niekas iš lėktuve buvusių žmonių nenukentėjo, lėktuvas saugiai nusileido Manilos oro uoste.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (1)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (16)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (9)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje (5)

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.

Perėjoje berniuką partrenkęs „Audi“ vairuotojas jį įsisodino į automobilį policija prašo pagalbos (6)

Spalio 21 d., apie 14.45-15.00 val., Vilniuje, L.Giros ir M. Sleževičiaus g. sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforų pėsčiųjų perėjoje, „Audi A4“ automobilis partrenkė ir sužalojo nepilnametį pėsčiąjį.