Kriminalistai alkoholinių gėrimų fabrikėlį rado sodo namelyje

 (8)
Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, sausio 20 d., apie 18 val., A5 kelyje Kaunas-Marijampolė sustabdė „Audi A6“, kurį vairavo 56-erių Kalvarijos gyventojas.
Kriminalistai alkoholinių gėrimų fabrikėlį rado sodo namelyje
© Marijampolės apsk. VPK nuotr.

Patikrinus automobilį, jo salone buvo rasta 3 plastikinės talpos su baltos spalvos skysčiu, turinčiu spirito kvapą (apie 90 litrų). Tyrimas pradėtas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Tęsiant tyrimą, tą patį vakarą buvo atlikta krata Marijampolės sav. Balsupių kaime gyvenančio, anksčiau teisto 36-erių asmens gyvenamosiose patalpose. Kratos metu rasta ir paimta 3 plastikinės talpos su baltos spalvos skysčiu, turinčiu spirito kvapą (apie 90 litrų). Šis pilietis, kaip įtariama, užsiėmė nelegalia nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio prekyba. Jis buvo sulaikytas 48 val. ir uždarytas į areštinę.

Toliau tiriant minėto piliečio galimą nusikalstamą veiklą, buvo atlikta daugiau kratų. Marijampolėje, Vokiečių g. esančiame garaže rasta ir paimta cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis (1196 pakeliai), o sodų bendrijoje „Obelinė“, sodo namelyje, rastas visas alkoholinių gėrimų gamybos fabrikėlis, alkoholio filtravimo įranga, tuščių butelių ir kamštelių, taip pat rasta Rusijos Federacijos banderolių ženklų, skirtų žymėti alkoholio buteliams. Taip pat rasta ir paimta apie 420 litrų skysčio, turinčio spirito kvapą, praneša Marijampolės apskrities policija.

Minėtame sodo namelyje rasta ir nelegaliai laikomų šaudmenų, skirtų C kategorijos šaunamiesiems ginklams.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vokietijoje vairuotojo sumuštas lietuvis sąmonę atgavo Lenkijoje

Šiaulių apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl rugsėjo 15-osios įvykių Vokietijoje.

Po avarijos moteris gyveno dar kelias dienas (1)

Rugsėjo 27 d. ligoninėje mirė moteris (gim. 1970 m.), kuri buvo sunkiai sužalota per avariją Šilutės r.

Ignalinos r. pasmaugtas Rusijos pilietis (6)

Rugsėjo 27 d., 20.07 val., Ignalinos r., Pociūnų kaime, namuose, rastas Rusijos piliečio (gim. 1948 m.) lavonas su smaugimo žymėmis kakle.

Iš girtos poros atimant neprižiūrimą vaiką, pareigūnui sulaužyta nosis (7)

Antradienį, 14.42 val., policija gavo pranešimą, kad Rokiškyje, Taikos g., neprižiūrimas vaikas. Vaiko tėvui (gim. 1991 m.) ir motinai (gim. 1994 m.) nustačius girtumus, nutarta, jog vaiką palikti šioje šeimoje yra nesaugu, nes tėvai juo pasirūpinti negali.

Aistringam vakarui pasirengęs panevėžietis atsidūrė už grotų (2)

Rugsėjo 27-osios vakare, 20.25 val., parduotuvėje Panevėžyje, Respublikos g., vyriškis pavogė alkoholinių gėrimų, saldainių, džiovintų vaisių ir riešutų, vytintos mėsos, prezervatyvų, maisto papildų.