Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Girtas vairuotojas tikrino policininkų vairavimo įgūdžius (8)

Naktį iš pirmadienio į antradienį Klaipėdos kelių policijos pareigūnai Smiltelės ir Mogiliovo gatvių sankryžoje surengė mikroreidą.

Tėvų širdyse – geliantis skausmas: iš karto netekome dviejų sūnų (38)

„Gaila ir vieno, gaila ir kito – širdis plyšta iš skausmo“, – ašaras lieja Trakų rajono Rūdiškių miestelio gyventojai Liudmila ir Nikolajus Semenovičiai. Kartu 40 metų pragyvenusiems sutuoktiniams šiandien tenka išgyventi dvigubą tragediją – vienas sūnus atsidūrė kalėjime, o kitą teko palaidoti.

Policininkas į sodus atvyko prevenciniais tikslais ir aptiko kanapių sklypą: aiškinamasi, kas savininkas (22)

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo prevencines priemones „Aguona“, „Viešoji vieta“ ir „Turto apsauga“.

Vairuotojui iš Baltarusijos kelionė Lietuvoje baigėsi liūdnai: užmigo prie vairo (12)

Ankstų antradienio rytą liūdnai kelionė baigėsi vienam vairuotojui iš Baltarusijos. Nuo Vilniaus link Kauno važiavęs vilkiko vairuotojas, pirminiais duomenimis, užsnūdo, nulėkė nuo kelio ir virto ant šono išbarstydamas vežtą medienos krovinį.

Lietuviai toliau šiurpina Londoną: 23-ejų vaikinas kaltinamas nužudymu (53)

Lietuvos pilietis Bernardas Petreikis stos prieš teismą, jis kaltinamas 35 metų pažįstamo iš Haringėjaus nužudymu, praneša „International Business Times“.