Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
 
392
Registruoti (1) Anonimiški (391)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Šventojoje užsiliepsnojo lentpjūvė

2015 vasario mėn. 28 d. 21:32
Šeštadienį, 21.05 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šventojoje, Jonpaparčio ir Būtingės sankryžoje, dega lentpjūvė.

Vaikėsi po kaimą grasindamas benzininiu pjūklu (18)

2015 vasario mėn. 28 d. 18:52
Vasario 27 d. policijai pranešta, kad apie 11 val. 67-erių vyrą, einantį gatve Kazlų Rūdos sav. Didžiųjų Zariškių kaime, užpuolė kitas vyras, kuris sudavė vieną kartą kumščiu į veidą ir vydamasis grasino įjungtu benzininiu pjūklu.

Girta vairuotoja spruko nuo policijos, o paskui taip šakojosi, kad buvo surakinta antrankiais (110)

2015 vasario mėn. 28 d. 15:05
Girta vairuotoja spruko nuo policijos, o paskui taip šakojosi, kad buvo surakinta antrankiais
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Tradicinis Klaipėdos kelių policijos reidas šeštadienį nuo 7 valandos ryto prasidėjo netradicinėje vietoje. Buvo tikrinamas tų vairuotojų blaivumas, kurie atvažiavo Mokyklos gatvės viaduku nuo stoties pusės. Jie buvo stabdomi Mokyklos ir Verpėjų gatvių sankryžoje.

Mama nužudyta, tėvui gresia nelaisvė, našlaičiais likusių mažylių giminių paieškos – bevaisės (25)

2015 vasario mėn. 28 d. 13:19
Mama nužudyta, tėvui gresia nelaisvė, našlaičiais likusių mažylių giminių paieškos – bevaisės
A.Stackevič nuotr.
Mama nužudyta, tėvas veikiausiai atsidurs kalėjime, du vaikai liko našlaičiais. Taip Palangoje įvykusią dramą reziumavo vaikų teisių sergėtojai. Mažyliai kol kas prižiūrimi valdiškuose namuose.

Gargždų jaunuoliai su BMW pas klaipėdietes merginas, 5 ryto laukiančias saulėgražų, nenuvažiavo (31)

2015 vasario mėn. 28 d. 13:11
Gargždų jaunuoliai su BMW pas klaipėdietes merginas, 5 ryto laukiančias saulėgražų, nenuvažiavo
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, beveik vienu metu Klaipėdos policijai buvo pranešta apie šalia Gargždų, skirtingose vietose, avarijas patyrusius automobilius.