Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
 
392
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Po šešių bemiegių parų policija sučiupo dešimtmetės išprievartavimu įtariamą šešiolikmetį (23)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 15:05
Ketvirtadienį po pietų policija sučiupo mažametės išprievartavimu įtariamą jonaviškį. Tai 1998 m. gimęs jaunuolis.

Girtų ispanų linksmybės Kaune: nusifilmavo, kaip apvogė prakartėlę (10)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 14:09
Girtų ispanų linksmybės Kaune: nusifilmavo, kaip apvogė prakartėlę
Stopkadras
Kaune ispanai savo siautulingas linksmybės baigė policijoje. Jauni vyrai tiesiai po miestą filmuojančiomis kameromis pavogė prakartėlės puošmenas.

Vyro surengtą viešnios egzekuciją stebėjo ir jo žmona, ir vaikai (80)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 13:45
Rišardas Rogelevičius.
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Tris paras draugės bute įkalinta jauna klaipėdietė išsivadavo tik tada, kai ją žeminęs ir niekinęs bičiulės sutuoktinis išėjo į darbą.

Policija prašo visuomenės pagalbos: be žinios dingo negalią turintis vyras

2014 gruodžio mėn. 18 d. 13:41
Tomas Valacka
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Tomo Valackos (gimusio 1977 m.).

Vilniečiui gatvėje peršovė koją (3)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 13:34
Gruodžio 17 d. apie 21 val. 10 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Pelesos g., pristatytas ir dėl dviejų šautinių žaizdų blauzdose paguldytas vyras (gimęs 1975 m.).