Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Ieškomas iš Lietuvos edukologijos universiteto bendrabučio dingęs jaunuolis (6)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Tado Norkaus (gimusio 1994 m.). Birželio 28 d. dvidešimt dvejų metų jaunuolis išėjo iš Lietuvos edukologijos universiteto bendrabučio Studentų g., Vilniuje, ir iki šiol negrįžo.

Žmogžudystės Skaistakalnio parke: tai buvo kruvinos girtų nepilnamečių linksmybės (6)

Du jaunus panevėžiečius teismas ketvirtadienį pripažino kaltais dėl itin žiauraus nužudymo miesto parke. Kadangi abu jie nusikaltimo padarymo metu buvo nepilnamečiai, maksimali jiems grėsusi bausmė – perpus trumpesnė, nei suaugusiems žudikams.

Kraupus išpuolis Klaipėdoje – parduotuvėje mirtinai subadyta moteris (78)

Ketvirtadienį Klaipėdoje įvykdytas kraupus nusikaltimas – dėvėtų drabužių parduotuvėje mirtinai subadyta 40 metų moteris.

Pastabios moters dėka surastas dingęs asmuo (3)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dėkoja gyventojams už jų pilietiškumą ir neabejingumą ieškant dingusio asmens.

Oklahomoje žmonės įstrigo amerikietiškųjų kalnelių atrakcione (1)

Birželio 29 d. Oklahomoje gelbėtojai vadavo keliolika asmenų iš sugedusio amerikietiškųjų kalnelių atrakciono.