Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
 
392
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Policija surado iš avarijos vietos pabėgusį 18-metį (7)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 17:05
Policija surado iš avarijos vietos pabėgusį 18-metį
Telšių aps. VPK
Rugpjūčio 21 d., 19.22 val., kelio Telšiai-Alsėdžiai-Barstyčiai-Skuodas 6,6 kilometre vaikinas, vairuodamas 1999 metų laidos automobilį „Mitsubishi Galant“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė transporto priemonės ir nuvažiavęs nuo kelio sankasos apsivertė. Automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Policininko meilės nuotykis su kaimyne: apie pavydą, kerštą ir aistringą seksą (52)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 16:18
Su savo kaimyne aistringą romaną užmezgęs policininkas dabar graužiasi – apie jo nuotykius sužinojo ne tik artimieji, bet ir kolegos. Maža to, pareigūnui teko aiškintis ir dėl pažinties su nepilnamete – vyras labai norėjo su ja pasimylėti.

Girtas telšiškis nuskrido nuo kelio, sužalojo seserį (5)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 15:56
Girtas telšiškis nuskrido nuo kelio, sužalojo seserį
Telšių aps. VPK
Rugpjūčio 21-ąją Telšių miesto gatvėse nustatyti trys neblaivūs eismo dalyviai (vienas – automobilio vairuotojas, du – dviratininkai).

Briedžio sužalotą vairuotoją išgelbėjo policininkai - laikė užspaudę žaizdą, kol atvyko greitoji (29)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 15:43
Briedžio sužalotą vairuotoją išgelbėjo policininkai - laikė užspaudę žaizdą, kol atvyko greitoji
Šiaulių aps. VPK
Netikėtai į važiuojamąją kelio dalį užmiestyje išbėgantys laukiniai žvėrys neretai sukelia skaudžias eismo nelaimes su labai tragiškomis pasekmėmis. Vienas toks eismo įvykis buvo užregistruotas rugpjūčio 22-osios naktį.

Muitininkai sulaikė apie 400 tūkst. litų kainuojantį „Mercedes“, įvežtą „detalėms“ (43)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 12:18
Muitininkai sulaikė apie 400 tūkst. litų kainuojantį „Mercedes“, įvežtą „detalėms“
MKT
Muitinės pareigūnai Klaipėdoje sulaikė prabangų sportinį automobilį, kurį į Lietuvą mėginta įvežti "laikinam perdirbimui" – t.y. detalėms. Apie 400 tūkst. Lt vertės „Mercedes Benz SLS AMG“ muitinės pareigūnams pateiktoje deklaracijoje buvo įvertintas kaip tevertas vos 92 tūkst. Lt dėl tariamų vidinių defektų.