Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Reidas prie Gargždų: dėl avarijos vilkiko teises praradęs ugniagesys įkliuvo girtas (15)

Ankstų pirmadienio rytą, tvyrant rūkui, jungtinės Klaipėdos, Klaipėdos rajono ir Palangos policijos pareigūnų pajėgos surengė reidą prie Gargždų, vadinamoje Macuičių sankryžoje.

Šviesoforas nepadėjo: sankryžoje sumaitotas automobilis „Kia“ (6)

Pirmadienį vakare Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje po avarijos teko vieno automobilių vairuotojui ieškoti kito transporto.

Kumščių mosavimu prieš mylimąją išgarsėjęs krepšinio legenda G. Einikis vėl už grotų (165)

Klaipėdos areštinė vėl sulaukė krepšinio legendos – dėl smurto šeimoje už grotų laikinai pateko Gintaras Einikis.

Moters neišgelbėjo pasakojimas apie pagrobtą dukterį - jai teks atsakyti už juvelyrinių dirbinių pagrobimą (3)

Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Rumunijos pilietei Onitai Rostas (gim. 1970), kuri buvo kaltinama dėl didelės vertės svetimo turto vagystės. Juvelyrinius dirbinius iš parduotuvės Šiauliuose pagrobusi užsienietė kalės dvejus metus.

Policija prašo pagalbos: ieškomas be žinios dingęs vyras (1)

2015 m. spalio 1 d., apie 20 val., iš namų Vilniuje, Tuskulėnų g., išėjo ir iki šiol negrįžo Vytautas Gurčys, gim. 1937 m.