Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
Registruoti (1) Anonimiški (391)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Apsukri sutuoktinių pora sugebėjo susižerti 2,26 mln. eurų: afera nustebino net teisėją (26)

Šefildo karališkasis teismas nuteisė nelegalų įdarbinimo verslą Linkolnšyre turėjusią porą 2 ir 3,5 metų kalėjimo. Teisėjo manymu, ši byla – pirmoji tokio tipo byla Jungtinėje Karalystėje (JK).

Vilkaviškyje iš degančio krūmo ištrauktas žmogus (3)

Antradienį vakare Vilkaviškyje, Vytauto gatve ėjęs žmogus pastebėjo, kad dega krūmas, o jame kažkas yra. Praeivis, pamatęs, kad degančiame krūme yra vyras, tuoj pat pranešė bendruoju pagalbos telefonu ir pats puolė į pagalbą.

Vilniaus rajone iš degančio namo išneštas vyras neišgyveno (3)

Vilniaus rajono ugniagesiai antradienio vakarą gavo pranešimą, kad Pagirių seniūnijoje, Melekonių kaime dega dviaukštis medinis namas. Pranešta, kad visuje gali būti žmogus.

Policija suskaičiavo: iš 258 girtų vairuotojų 123 - dviratininkai (12)

Praėjusį savaitgalį, birželio 26-28 dienomis, policijos pareigūnai reidų metu šalies keliuose išaiškino 258 neblaivius vairuotojus, tarp kurių - 123 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Vilniuje po smūgio į šoną „Volkswagen“ sulaužė perėjos ženklą, sužalotas žmogus

Antradienį baigiantis darbo dienai DELFI skaitytojas užfiksavo avariją, per kurią sužalotas vyras.