Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kaišiadorių rajone apvirto autobusas, du žmonės iškrito

Ketvirtadienį 18 val. 35 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilnius-Kaunas, Kaišiadorių rajone, ties nusukimu į Žaslių miestelį apvirto autobusas su keleiviais.

Kaune peršautas taksi vairuotojas (10)

Ketvirtadienį Kaune vėl panaudotas šaunamasis ginklas. Teigiama, kad apie 16 valandą Šilainiuose peršautas taksi vairuotojas.

Šiaulių pareigūnai ieško senolę užpuolusio piktavalio (4)

Vasario 10 d. apie 18.30 val. Šiauliuose, Pramonės gatvėje, buvo apiplėšta moteris. Pareigūnai praneša, kad pėsčiųjų taku nuo „Liejyklos“ autobusų stotelės link prekybos centro „Bruklinas“ ėjusią 82 metų senolę nepažįstamas vyras pargriovė ant žemės ir iš rankų išplėšė krepšį.

Prabilo po kraupios avarijos BMW sudeginęs vairuotojas: buvau girtas, man gėda (9)

„Atleiskite, man labai gėda“, – tik po pusantrų metų ir tik atsidūręs teisme atsiprašymo žodžius sūnaus netekusiai motinai ir brolį palaidojusiai seseriai išdrįso ištarti 28 metų vilnietis Vitalijus Andrejevas. Bet tokia atgaila sukėlė abejonių: ar tik vyras nebando švelninti savo padėties.

Kaune jaunas vairuotojas perėjoje partrenkė moterį ir vaiką (47)

Ketvirtadienį apie 14.50 val. Kaune, Kovo 11-osios g., nuo Taikos pr. link K. Baršausko g. važiavo automobilis "Mazda 626", vairuojamas 1997 m. gimusio jaunuolio, kuris nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė du pėsčiuosius: vaiką ir vyresnio amžiaus moterį.