Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
 
392
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Studentės nužudymas: ekspertizė patvirtino baisiausią prognozę (263)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 12:13
Justina Šikšniūtė
Facebook nuotr.
Penktadienį Klaipėdos apygardos prokuratūra ir tyrimą atliekantys policijos pareigūnai sulaukė tvirtos ekspertų išvados, kad Justina Šikšniūtė patyrė seksualinę prievartą.

Šaltakraujis žudikas – apie baisų studentės nužudymą: aš ją tik sudeginau (106)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 11:22
Visą šalį sukrėtęs šaltakraujiškas studentės nužudymas vėl kursto naujas aistras – iki gyvos galvos įkalintas žudikas teigia, kad jis merginą „tik“ sudegino.

Girtą ir agresyvų keleivį policininkai papurtė elektra (6)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 10:13
Lapkričio 21-osios naktį, apie 1.10 val., Kaune, Jonavos g., piliečiui D. D. surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas dėl vairavimo neblaiviam.

Panevėžyje patikrinę „Opel“, pareigūnai rado 50 kg hašišo (18)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 09:17
Panevėžyje patikrinę „Opel“, pareigūnai rado 50 kg hašišo
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai atskleidė asmenis, kaip įtariama, neteisėtai disponavusius labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.

Arklio suspardyta moteris po mėnesio mirė (15)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 09:02
Lapkričio 20 d. Vilniaus ligoninėje mirė 1960 m. gimusi moteris, kuri spalio 15 d., 12.20 val., buvo pristatyta iš savo namų Vilniaus r., Pavalkių kaime.