Kraupi avarija Vokietijoje: lietuvio vairuojamas vilkikas rėžėsi į tautiečių mikroautobusą - trys žuvodar trys lietuviai sužeisti

 (392)
Šeštadienį paryčiais Vokietijoje kraupioje avarijoje žuvo trys lietuviai, trys sužeisti, du iš jų sunkiai. Nelaimė įvyko netoli Frankfurto. Vokietijos žiniasklaida praneša, kad nelaimė įvyko apie 3.30 val. nakties. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas, kuriuo keliavo lietuviai, stovėjo šalikelėje, kai į juos įsirėžė vilkikas, vairuojamas taip pat lietuvio.
Vokietijos policija, polizei
© Reuters/Scanpix

Mikroautobusas buvo smarkiai sumaitotas, pusė jo - visiškai suplota. Trys vyrai iš Lietuvos žuvo vietoje, du - sunkiai sužeisti, vienas - lengvai sužeistas, o avariją sukėlęs vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

Pranešama, kad lietuvių mikroautobusas, važiavęs link Lenkijos, stovėjo šalikelėje su įjungtomis avarinėmis šviesomis nepažeisdamas kelių eismo taisyklių, kai į jį rėžėsi vilkikas.

Trys lietuviai, kurių amžius 37, 38 ir 51 metai, žuvo iškart. Rimtų traumų patyrė 33 ir 43 metų vyrai ir tik vienas 33 metų vyras nukentėjo nesunkiai. Lietuvių kelioniniai krepšiai, kuriose buvo kalėdinės dovanos, liko avarijos vietoje. Visi nukentėjusieji gydomi Markendorfo ligoninėje.

Sunkvežimio vairuotojas, kuris, Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, taip pat yra lietuvis, nenukentėjo. Jis vežė Nyderlandų bendrovės krovinį. Kodėl jis nepastebėjo savo tautiečių mikroautobuso, dabar tiriama.

Gelbėtojai nelaimės vietoje dirbo daugiau kaip septynias valandas.

Eismo sąlygos nelaimės metu buvo sudėtingos, tačiau Vokietijos spaudoje rašoma, kad ne sniegas ir ledas kalti dėl tragiškos avarijos, o vilkiko vairuotojas.

Nuotraukas iš nelaimės vietos rasite čia.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kaune apvirtusiame atrakcione sužalotos dvi mergaitės (5)

Praėjusį savaitgalį Kauną drebino net kelios didelės šventės – „Kauno Hanza dienos“, gatvės muzikos diena bei muziejų naktis, tačiau tikrai ne visiems šis savaitgalis bus kupinas džiaugsmingų prisiminimų, ypač šeimoms, mačiusioms, kaip jų atžalos krito iš kelių metrų aukščio pripučiamame atrakcione, kuris dėl neaiškios priežasties apvirto.

Gyvą paauglę sudeginę Dembavos budeliai nesugraudino: laisvės atėmimas iki gyvos galvos (97)

Antradienį Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi už nužudymą Dembavoje nuteisto Juliaus Jakubaičio kasacinį skundą, bausmės nešvelnino ir paliko galioti įkalinimą iki gyvos galvos.

17-metis motociklininkas Telšiuose prisivažinėjo - neteks teisės vairuoti (3)

Siekiant, kad vairuotojai keliuose būtų drausmingi, o eismo dalyviai – saugūs, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai nuolat vykdo griežtą eismo dalyvių kontrolę, didelį dėmesį skirdami pavojų keliantiems vairuotojams: neblaiviems, chuliganiškai vairuojantiems, taip pat motociklų ir mopedų vairuotojams, kurių šiltuoju sezono metu gatvėse itin daug.

Nufilmuota: Kinijoje motociklininkas vos išvengė žūties nuo virtusio vilkiko

Dešimt sekundžių paprastai yra trumpas laiko tarpas, tačiau kartais jis gali būti lemtingas sprendžiant gyvybės ar mirties klausimą. Šiame 10 sekundžių trukmės vaizdo įraše užfiksuota, kaip rytinėje Kinijos Fudziano provincijoje vienas motociklininkas vos išvengia žūties nuo virstančio vilkiko.

Pavogta tapatybė: taip būna ne tik filmuose policija ieško įtariamojo (10)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl sukčiavimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 1 d.Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2015 m. liepos 21 d. Kaune, Savanorių prospekte esančioje telekomunikacijų bendrovėje, atėjęs vyriškis ir pasinaudojo kito asmens duomenis.