Kraupi avarija kelyje „Via Baltica“: susidūrė 5 automobiliai, iš jų ištraukti žuvusiųjų kūnai

 (656)
Ketvirtadienio popietę kraupi avarija nutiko Kėdainių rajone, magistralėje „Via Baltica“ - susidūrė du vilkikai, mikroautobusas ir du lengvieji automobiliai. Pirminiais duomenimis, per avariją žuvo mažiausiai du žmonės.
Kraupi avarija kelyje „Via Baltica“: susidūrė 5 automobiliai, iš jų ištraukti žuvusiųjų kūnai
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Žuvusieji važiavo lengvuoju automobiliu, pažymėtu D.Britanijos valstybiniais numeriais.

Dėl patirtų sužalojimų penkis žmones greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigas.

Pranešimą apie kraupią avariją pareigūnai gavo apie 15.29 val. - pranešama, kad iš susidūrusių automobilių liko tik metalo laužo krūva.

Iš automobilių buvo ištraukti mažiausiai dviejų žmonių lavonai, jų gali būti daugiau.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai mikroautobusą „Ford Transit“ su priekaba, kurioje buvo gabenamas „Peugeot“, nusprendė aplenkti paskui jį važiavęs lengvasis automobilis „Renault Kangoo“ - lenkimo metu pastarasis automobilis kliudė vilkiką, o paskui – ir kitą. Aplenktas mikroautobusas palindo po vilkiku, paskui jie vėrtėsi į šalikelę.

„Vaizdas buvo kraupus“, – sakė avariją matęs vienas vairuotojas.

Nelaimė įvyko Kėdainių rajone, kelyje Kaunas–Kėdainiai 72km, Saviečių kaime, važiuojant nuo Kauno. Policijos pareigūnai teigia, kad dėl to laikinai bus uždaryta magistralė.

Dėl eismo įvykio eismas nukreipiamas per Cinkiškius.

Jei turite daugiau informacijos, nuotraukų arba filmuotos medžiagos šia tema, pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Į Juodšilius nuvykę pareigūnai žaibiškai puolė gelbėti sąmonę praradusią mergytę (66)

Trečiadienį į vieną iškvietimą nuvykę pareigūnai netrukus skubėjo padėti 2014 metais gimusiai mažylei - mergytės mama, pamačiusi pareigūnus, atbėgo prašyti pagalbos, nes dukrytė nebekvėpavo.

Brangius vogtus dviračius vežęs kaunietis bandė išsisukti pasiteisinimais ir pinigais (9)

Vasario 10 d. apie 10.10 val. kelyje Kaunas-Žeimiai, ties posūkiu link Jonavos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sustabdė automobilį „VW LT 35“, kurį vairavo Kauno miesto gyventojas (gimęs 1983 m.). Pareigūnams paprašius parodyti, kas vežama transporto priemonėje, bagažo skyriuje buvo rasta apie 30 įvairių modelių ir markių dviračių su vokiškomis etiketėmis.

Vidury dienos nepilnametę partrenkusi vairuotoja jau buvo spėjusi „prisivaišinti“ (6)

Vasario 10-ąją 14.52 val. Raseiniuose, Stonų ir Dubysos gatvių sankryžoje, automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas 33 metų raseiniškės, partrenkė, pirminiais duomenimis, per pėsčiųjų perėją ėjusią šešiolikmetę.

Vilkiko vairuotojo pasirinkta mirtis išjudino policiją ir valdininkus (20)

Vilkiko vairuotojui pasitraukus iš gyvenimo, sujudo Klaipėdos policijos pareigūnai. Antradienį jie dalyvavo pasitarime, kaip išspręsti vilkikų eilių prie Jūrų perkėlos terminalo problemą.

Dvi savaites kūdikį šaldiklyje laikiusi motina: jis gimė negyvas (76)

Plungės rajono gyventoja negali paaiškinti, kodėl po gimdymo kūdikį įdėjo į polietileninį maišelį ir dvi savaites laikė šaldiklyje, tačiau tikina, kad šis gimė negyvas. O ar iš tikrųjų taip ir buvo, nepavyko nustatyti – kūdikio lavonėlio nepavyko surasti.