Kontrabandininkus išdavė jų slėptuvės

Velykų savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės Medininkų kelio posto pareigūnai sulaikė stambią dyzelinio kuro kontrabandą bei aptiko sumaniai įrengtas kontrabandinių prekių slėptuves.
Praėjusį šeštadienį, tikrindami į Lietuvą įvažiuojantį Šiaulių gyventojo 44-erių metų Antano Valačkos vairuojamą vilkiką "Volvo F-12", muitininkai po puspriekabės - šaldytuvo dugnu aptiko privirintą nestandartinę talpą.

Kaip pranešė Vilniaus teritorinė muitinė, slėptuvė galėjo būti naudojama įvairiems skysčiams vežti.

Pareigūnai minėtame bake aptiko apie 1200 litrų dyzelinio kuro, nors prieš tai vairuotojas dar spėjo muitininkams žodžiu deklaruoti nieko draudžiamo ar neteisėto nevežąs.

A. Valačkai už kontrabandą surašytas protokolas pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 210 straipsnio 2 dalį.

Kontrabandinis kuras ir jo gabenimo priemonės sulaikytos. Bendra jų vertė - 77 120 litų.

Dar vieną kontrabandai gabenti skirtą slėptuvę muitininkai aptiko ankstyvą sekmadienio rytą.

Tikrindami į Lietuvą įvažiuojantį vilkiką "Kamaz 5410", pareigūnai atkreipė dėmesį į puspriekabės - refrižeratoriaus "Over Lander" grindis.

Anot pranešimo, grindyse buvo įrengta 4 kubinių metrų talpos slėptuvė, iš kurios sklido spirito kvapas, tačiau šį kartą ji buvo tuščia.

Vilkiko vairuotojas, Kauno rajono gyventojas 34-erių metų Algimantas Ruzgė nutylėjo ką nors žinojęs apie puspriekabėje įrengtą slėptuvę.

Savo raštiškame paaiškinime jis teigė iš darbdavio gavęs užduotį nuvykti į Gardiną, šalia chemijos kombinato esančioje aikštelėje prisikabinti jo laukiantį furgoną ir grįžti atgal į Lietuvą.

Neturėdami tiesioginių įkalčių dėl kontrabandos gabenimo, muitininkai paleido vairuotoją su vilkiku.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (1)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (2)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (324)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (17)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.

Darbu užsienyje suvilioję vargingai gyvenančius vyrus pavertė vergais (5)

Keturi panevėžiečiai ir kėdainiškis pripažinti kaltais dėl prekybos žmonėmis bei kitų nusikaltimų. Jų įkalbėti vyrai Vokietijoje buvo priversti talkinti telefoniniams sukčiams ir rinkti pinigus iš patiklių gyventojų.