Kontrabandininkui nepavyko pergudrauti pasieniečio

Įžvalgus Nidos pasienio kontrolės punkto pasienietis sulaikė smulkų kontrabandininką.
Antradienio vakarą Pakrančių apsaugos pasienio policijos rinktinės Nidos pasienio kontrolės punkto pasienietis patikrino į Lietuvą iš Kaliningrado srities automobiliu "Volkswagen Passat" vykusių keturių asmenų pasus.

Pasienio policininkas prisiminė, jog tos pačios dienos rytą tuo automobiliu į Rusiją vyko penki žmonės.

Abu kartus automobilį vairavo Kretingos gyventoja 32-jų metų D. G.

Kaip pranešė Pasienio policijos departamentas, kadangi keleivių ir automobilio dokumentai buvo tvarkingi, jam buvo leista įvažiuoti į Lietuvą.

Anot pranešimo, pasienio policijos pareigūnai, įtardami, kad penktasis keleivis galėjo bandyti apeiti pasienio kontrolės punktą ir gabenti kontrabandą, apie tai pranešė Neringos rajono policijos komisariatui.

Policijos pareigūnų buvo paprašyta kelyje sustabdyti ir pakartotinai patikrinti automobilį.

Neringos policijos ekipažui sustabdžius "Volkswagen Passat", informacija pasitvirtino, automobiliu vyko ne keturi, o penki asmenys.

Patikrinę keliavusiųjų dokumentus, policijos pareigūnai nustatė, kad Salantų gyventojo 27-erių metų Vytauto Kubiliaus pase nėra spaudo apie įvažiavimą į Lietuvą.

Patikrinus automobilį, aptikti 27 blokai (iš viso 270 pakelių) cigarečių "West Lights" bei 10 butelių brendžio "Bizantija" ir "Protos".

Po apklausos sulaikytieji paleisti.

V. Kubiliui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Jam įteiktas šaukimas birželio 14 dieną atvykti į Klaipėdos apylinkės teismą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (3)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (8)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (2)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.

Kaune spec. tarnybos išgelbėjo merginą nuo jos pačios (19)

Kauniečiai sunerimo, sekmadienio dieną prie daugiabučio išvydę gausias spec. tarnybų pajėgas. Paaiškėjo, kad pareigūnai į Geležinio vilko gatvę skubėjo gelbėti merginos.

Eišiškėse - dar vienas vandalizmo išpuolis (22)

Sekmadienį ryte Eišiškių gyventojus papiktino nupjautas krikščionybės simbolis - kryžius. Panašus vandalizmo aktas užfiksuotas ir prieš dvi savaites, prieš pirmąjį rinkimų turą, bei 2015-ais.