Kolonijos vairuotojas sulaikytas su narkotikais

51 metų vairuotoją Vladą Pašniną ONTT pareigūnai sulaikė 8 val. 10 min. Sporto gatvėje, prie įvažiavimo į kolonijos autoūkį.

Laikinasis Marijampolės miesto ir rajono policijos komisariato kriminalinės policijos komisaras Romualdas Kubilius BNS sakė, kad pas sulaikytąjį pareigūnai rado pakelį nuo cigarečių "Bond", kurio viduje buvo 15 gramų šviesiai rusvos spalvos miltelių, kaip įtariama - heroino.

Taip pat rasta 23 gramai baltos spalvos miltelių, kaip įtariama - vadinamojo "džefo", apie 10-15 gramų kanapių, 115 litų bei mobilaus ryšio telefonas.

Taip pat sulaikyti trys šiauliečiai - 27 metų Genadijus Rubcovas, 29 metų Vaidotas Vaitiekūnas ir 33 metų Gintas Urbonavičius. Jie įtariami atgabenę narkotines medžiagas vairuotojui, kad jis jas realizuotų kolonijoje. Telefonas taip pat turėjo būti realizuotas kolonijoje.

Visi sulaikyti šiauliečiai anksčiau teisti, G. Rubcovas - 1 kartą, V. Vaitiekūnas ir G. Urbonavičius - po 3 kartus.

Šiauliečiai su kolonijos vairuotoju susitiko mieste, kur perdavė narkotikus.

Iškelta baudžiamoji byla.

Anksčiau šiemet, įtarus narkotinių medžiagų laikymu, buvo sulaikytas vienas Marijampolės kolonijos pareigūnas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Pačiame miesto centre kauniečiai tapo įspūdingos užsieniečių sulaikymo operacijos liudininkais (68)

Trečiadienio popietę kauniečiai miesto centre galėjo stebėti specialią operaciją, kurios metu sulaikyti svečiai iš užsienio. Kaip paaiškėjo vėliau, tai du Rumunijos piliečiai, kurie kauniečiams siūlė prabangius puodus.

Klaipėdos rajone avarija: automobilio nuolaužos prispaudė moterį, trys žmonės ligoninėje (11)

Ketvirtadienį 18.13 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos raj., Sendvario sen., Žemgrindžių k., įvyko eismo įvykis, automobilyje prispausti žmonės.

Raseiniuose vagis įžūlumu pribloškė net daug ko mačiusius policijos pareigūnus įtariamasis ieškomas  (12)

Vagystė Raseiniuose iš Jaunimo gatvėje esančios parduotuvės savo įžūlumu pribloškė ne tik parduotuvės personalą, bet ir policijos pareigūnus – darbdavius apvogė jų pačių darbuotojas.

Tragedija Alytuje: gaisro metu žuvo motina ir sūnus (31)

Tragiška nelaimė ketvirtadienį popiet įvyko Alytuje. Sūnus norėjo išgelbėti degančiame name buvusią motiną, bet likimas buvo negailestingas tiek jam pačiam, tiek mamai.

Pareigūnams trūko kantrybė: narkotikų prekeiviams nebus nei vienos ramios dienos (36)

Šiomis dienomis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai su narkotikais sulaikė kelis taboro gyventojus.