„Kobra 11“ Vilniaus rajone: miške užspeistas vairuotojas bandė pervažiuoti pareigūnus, šie atsakė šūviais ir dujomis

 (13)
Šeštadienio vakarą, apie apie 20 val. Vilniaus rajone, Skaidiškių kaime policijos pareigūnai įsivėlė į veiksmo filmo vertas gaudynes. Nepaklusęs reikalavimui sustoti „Audi 80“ vairuotojas buvo užblokuotas miške, tačiau gražiuoju pasiduoti jis neketino.
© DELFI / Ainis Gurevičius

Policijos departamentas praneša, kad pareigūnams išlipus iš tarnybinio automobilio ir pradėjus artintis prie „Audi“, jo vairuotojas įjungė atbulinės eigos pavarą ir pradėjo važiuoti atgal.

Bėglys automobiliu važiavo tiesiai į pareigūnus. Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos patruliai nepasimetė ir panaudojo tarnybinius ginklus.

Automobilio „Audi“ vairuotojas net ir peršautomis galinėmis padangomis nebuvo linkęs pasiduoti. Vairuotojas paspaudė greičio pedalą ir, pavojingai manevruodamas, važiavo gilyn į mišką. Kelionė vyras baigė įvažiavęs į aukštą žolę. Čia pagaliau sustojo.

Policijos pareigūnams teko panaudoti kovinių imtinių veiksmus bei ašarines dujas, tik tuomet pagaliau pavyko sulaikyti aršų ir atkaklų „Audi 80“ vairuotą.

Paaiškėjo, kodėl vyras taip stengėsi dingti ir pareigūnų akiračio. 1986 m. gimusiam vyrui nustatytas 1,72 prom. girtumas.

Vyras uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d. (Tas, kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.)

Jei turite daugiau informacijos, nuotraukų arba filmuotos medžiagos šia tema, pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Radviliškyje sužalotas jaunas vyras tą patį vakarą mirė ligoninėje (22)

Šeštadienio vakarą, 20.51 val., Radviliškyje, V. Landsbergio-Žemkalnio ir Gedimino gatvių sankryžoje automobilis „Alfa Romeo 156“, vairuojamas blaivaus vyriškio, partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusį jauną vyrą (gim. 1990 m.).

Prabangiame name Londone, šaldiklyje, rasti sukapotos 19-metės palaikai (7)

Londone priemiestyje esančiuose 1,5 mln. svarų vertės namuose, šaldiklyje, aptikti į gabalus sukapoti devyniolikmetės palaikai. 21 metų merginas, kuri, kaip spėjama, yra aukos pusseserė, sunkiai sužalota. Ji gydoma ligoninėje, skelbia „The Daily Mail“.

Brazdeikių kaime, prie namo esančiame tvenkinyje, skendo vaikas (2)

Šeštadienį 16.10 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Telšių r., Ryškėnų sen., Brazdeikių kaime, Girelės g., tvenkinyje skęsta vaikas.

Mirė penktasis Gaižėnuose iššaudytos šeimos narys (80)

Kauno rajone, Vilkijoje esančioje palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje mirė 81 metų Gediminas Anupraitis. Tai įvyko liepos 3 d., tačiau tik dabar tai tapo žinoma visuomenei.

Vilniaus pakraštyje girto policininko „Audi“ nulėkė į statybvietę (160)

Šeštadienį Vilniaus pakraštyje, netoli Gariūnų, avariją sukėlė girtas policininkas, tarnaujantis rinktinėje „Vytis“. Kelio vingyje pareigūnas savo „Audi“ nuvairavo tiesiai ir įlėkė į statybvietę.