„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Ekstravagantiškas bėglys yra prikrėtęs nemažai šunybių

Praėjusį savaitgalį daugybės dėmesio susilaukė ekstravagantiškos išvaizdos vyras, sprukęs kabrioletu „Ford“ nuo policijos pareigūnų. DELFI pavyko išsiaiškinti, kad kabrioleto vairuotojas Eugenijus jau seniai žinomas policijos pareigūnams.

Ugniagesių ištrauktas skenduolis Lampėdžiuose kriminalistams užminė mįslę (19)

Trečiadienio pavakarę Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie Lampėdžiuose galimai plūduriuojantį žmogaus kūną. Tai portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino Kauno ugniagesiai, apie kurių vykimą Lampėdžių link, pranešė pastabieji skaitytojai, kurie teiravosi, kokie gelbėjimo darbai vyksta mieste.

„Via Baltica“ prie Kauno susidūrė vilkikas su traktoriumi (77)

Trečiadienio vakarą Kaune „Via Baltica“ kelio atkarpoje kelio atkarpoje Marijampolė-Kaunas, likus keliems kilometrams iki Garliavos, susidūrė traktorius su priekaba ir vilkikas.

Vaikų akivaizdoje ežere nuskendo vyras patikslinta (15)

Skaudi nelaimė trečiadienio popietę įvyko Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje. Vyras su vaikais atėjo prie ežero nusimaudyti. Vaikams likus ant kranto jis išplaukė, tačiau iš vandens taip ir neišlipo. Jo kūną iš ežero ištraukė Alytaus narai.

Kauno centre įkliuvo į politikus taikęs vyras, važiavęs „BRAT2“ numeriais išsiskiriančiame automobilyje (146)

Trečiadienį Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai nusprendė priminti eismo dalyviams, kaip reikia teisingai elgtis gyvenamojoje zonoje, todėl surengė reidą.