„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
Foto: A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Britų policijai nepavyko atskleisti lietuvių poros žūties aplinkybių (2)

Jungtinės Karalystės policija nutraukė mįslingos jaunos lietuvių poros mirties tyrimą. Pora po automobilio ratais A47 kelyje Norfolke žuvo 2014 m. liepos mėnesį.

18-metis su „Audi 80“ nusiaubė kaimynų kiemą ir sustojo baseinėlyje (11)

Kovo 30-osios popietę, apie 14.15 val., Telšiuose, Minijos gatvės gyventojai sulaukė nekviesto svečio – išvertęs tvorą ir nuniokojęs kiemą, į dekoratyvinį baseinėlį automobiliu „Audi 80“ įvažiavo jaunuolis.

Į teismą vyras atėjo apsiginklavęs peiliu, rūkė ir keikėsi (8)

Kovo 30-ąją, priešpiet, Klaipėdos apylinkės teisme buvo sulaikytas peiliu ginkluotas agresyvus vyriškis.

Pėsčiajam nustatyta diagnozė: politrauma ir girtumas

Kovo 30 d., apie 20.30 val., Klaipėdoje, ties Kauno g. 25 namu, automobilis „Audi“ partrenkė neleistinoje vietoje į gatvę išėjusį 1959 m. gimusį klaipėdiškį.

Ignalinos policija prašo gyventojų pagalbos (6)

Kovo 11 d. Ignalinoje, M. Petrausko g., šalia parduotuvės „Danalta“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, nakties metu buvo apgadintas mėlynos spalvos automobilis „Honda Civic“, o kovo 24 d. Ignalinoje, Ateities g., šalia „Swedbank“ pastato, dienos metu buvo apgadintas baltos spalvos automobilis „Ford C-Max“.