„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policija prašo pagalbos: jei atpažinote apgavikus, informuokite pareigūnus

Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamo ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad gegužės 13 d. Utenos gyventojas interneto svetainėje autogidas.lt radęs skelbimą dėl krovinių gabenimo, telefonu susitarė su lietuviškai kalbančiu nenustatytu asmeniu, kad šis autovežiu „Iveco“ iš Olandijos pristatys automobilius „Opel Zafira“ ir „VW Transporter“.

Panevėžio r. policija ieško pavogto traktoriaus

Panevėžio rajono policijos komisariatas ieško pavogto mini traktoriaus „Yanmar F7D“.

Prie kapinių trys vilniečiai išsityčiojo iš prostitutės: kaip demonai virto angelais (45)

Vilniaus Stoties rajone dirbanti prostitutė patyrė tikrą pragarą, kai sutiko palinksminti vieną vyrą – prie kapinių nuvežta mergina buvo verčiama seksualines paslaugas suteikti dar trims vyras, kurie prieš ją naudojo prievartą, o vienas grasino, jog ši bus supjaustyta į gabaliukus, jeigu apie patirtą prievartą kam nors papasakos.

Kyšis patruliui stipriai apkarto

Buvęs kelių policijos patrulis iš Utenos išgirdo nuosprendį dėl pasikėsinimo paimti kyšį. Pusantro šimto eurų kyšį iš Kelių eismo taisykles pažeidusio vairuotojo paėmęs pareigūnas buvo nubaustas 60 MGL – 2 259 eurų – dydžio bauda.

Neblaivus vyras apsipylė galvą degiu skysčiu ir pasidegė

Vėlų sekmadienio vakarą, 23.16 val., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Naujojoje Akmenėje (Akmenės r.) pranešėjos neblaivus vyras apsipylė galvą degių skysčiu ir užsidegė.