„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Mirtis pasitiko bažnyčioje (2)

Sekmadienį Augalų kaime į bažnyčioje vykusias pamaldas nuėjęs 64 m. vyras į namus nesugrįžo - mirtis jį pasitiki čia pat, Dievo namuose.

Maudynės be suaugusiųjų: skendusį berniuką gelbėjo svetimi (4)

Mažeikiuose aštuonmečio noras pasipliuškenti vandenyje, nors šalia nebuvo nė vieno suaugusio šeimos nario, jam galėjo kainuoti gyvybę. Tik neabejingų žmonių dėka šeima neprarado mažamečio sūnaus.

Norvegijoje į tragišką kaktomušą pateko automobilis iš Lietuvos: trys žuvo, vienas sužalotas (53)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Norvegijos Halingdalio slėnyje kaktomuša susidūrė du automobiliai. Pranešama, kad vienas į avariją patekusių automobilių registruotas Lietuvoje. Per avariją žuvo trys žmonės, skelbia svetainė vg.no.

Naktį siautėjusi ugnis pareikalavo žmogaus gyvybės (2)

Per praėjusį savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai gesino 87 gaisrus, taip pat atliko 60 gelbėjimo darbų. Naktį iį sekmadienio į pirmadienį viename gaisrų žuvo žmogus.

Šūviai Šilalės rajone: peršautas automobilis (2)

Šilalės rajone vyras paleido šūvius į automobilį.