„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Neblaivaus vairuotojo BMW apvirto: su vyrais naktį važinėjusis paauglė ligoninėje

Spalio 5 d. Lazdijų r. policijai pranešta, kad apie 23.45 val. Lazdijuose, neblaivus (0,52 prom.) 28 metų vyras, vairuodamas automobilį "BMW 530", nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Trečiadienio rytą Vilniaus pakraštyje sužaloti trys žmonės

Trečiadienį, 7.26 val., Vilniaus pakraštyje, Molėtų pl. ir Skersinės g. sankryžoje, susidūrė automobiliai "Honda Civic" ir "Ford Focus".

Įtariama, kad 3 metukų vaiką apdegino tėvas (1)

Spalio 6 d. į lopšelį-darželį Panevėžyje, Sirupio g., tėvai atvedė sužalotą 3-metį auklėtinį.

Policininkus pribloškęs širvintiškis pretenduoja į žiopliausio vagies titulą (36)

Širvintų gyventojas Jonas Gerčiukas drąsiai galėtų pretenduoti į žiopliausių vagišiaus titulą, jeigu toks konkursas Lietuvoje būtų rengiamas.

Į namus grįžęs „žolytės“ mėgėjas svečiuose rado pareigūnus: beliko prisipažinti (17)

Pirmadienio vakarą Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, sekdami karštais pėdsakais, sulaikė į butą įsibrovusį plėšiką. Tos pačios dienos rytą, atvykę padėti ugniagesiams gelbėtojams patekti į butą, patruliai gaisro nerado, tačiau aptiko narkotikų.