„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Peiliu ginkluotas vyras pagrobė taksi, tačiau toli nenuvairavo

Balandžio 28 d. apie 21 val. Kėdainių r., Grinių k., į pagal iškvietimą atvykusį taksi automobilį „Mercedes Benz“ įsėdo iš matymo pažįstamas vyriškis, kuris peiliu į kaklą sužalojo vairuotoją (g. 1965 m.).

Jauną vyrą pražudęs sunkvežimio vairuotojas ašarodamas parklupo prieš žuvusiojo nuotrauką (248)

Panevėžietė keramikė Audronė Markutienė puoselėja idėją balandžio 14-ąją įprasminti kaip žuvusių motociklininkų atminties dieną. Tądien ji neteko sūnaus – Panevėžyje daugeliui pažįstamo automobilių ir motociklų vairavimo instruktoriaus, automobilių slalomo lenktynininko, saugiausiu vairuotoju tituluoto Donato Tebelškio.

Sprukdamas nuo policijos smurtautojas sunkiai susižalojo (3)

Balandžio 28-osios naktį, apie 1.30 val., Jurbarke, S. Dariaus ir S. Girėno g., namuose, prieš trylikametį sūnų ir 40 metų žmoną smurtavo galimai neblaivus sutuoktinis. Į pagalbą skriaudžiamiems žmonėms atvykus pareigūnams, vyras bandė pasislėpti – iš trečio aukšto balkono perlipo į antrame aukšte esantį balkoną.

Tėvai aprauda ir auką, ir žudiką: įtaria baisią tiesą (10)

Trakų rajono Rūdiškių miestelio gyventojams Liudmilai ir Nikolajui Semenovičiams – vėl skausmo ašaros: teismas ketvirtadienį nutarė jų sūnų įkalinti 10 metų. Už tai, kad jis nužudė savo brolį – kitą Semenovičių sūnų.

Panevėžyje dingo į mokyklą išėjęs 14-metis (14)

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios 14-mečio Vakario Karpavičiaus, kuris balandžio 27 d., apie 8.10 val., iš Panevėžio socialinių paslaugų centro Vaikų grupinio gyvenimo namų Panevėžyje, Teatro g. 20A, išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžo.