„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Aistros šachmatų turnyre Seime (6)

Liepos 2 d., apie 16.20 val., Vilniuje, Gedimino pr., Seimo patalpose vykusių Lietuvos ir Ukrainos komandų šachmatų varžybų metu, 44 metų vyras dėl to, kad žaisdamas pralaimėjo jo sūnus, apgadino šachmatų lentą.

Girtas vairuotojas policininkui siūlė valtį iš Danijos (2)

Liepos 2 d., 13.10 val., Ukmergės r. PK patalpose 55 metų vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad neblaivus (2,73 prom.) sukėlė techninį eismo įvykį, pareigūnui siūlė susitarti, neįvardindamas pinigų sumos.

Kaune žuvo automobilio partrenkta moteris (14)

Penktadienio rytą, apie 7.20 val., Kaune, Jurbarko g., ties žiedine sankryža su Raudondvario pl., partrenkta pėsčioji (gim. 1956 m.). Moteris žuvo.

Pamiškėje visureigis pats užvažiavo ant vairuotojo - vyras žuvo (13)

Liepos 2 d., apie 20.15 val., Ignalinos r., Dūkšto sen., šalia sodybos, pamiškėje, rastas automobilis „Nissan Patrol“, kuris neaiškiomis aplinkybėmis (atbuline eiga) užriedėjo ant vairuotojo, gimusio 1951 m., ir mirtinai jį sužalojo.

Nufilmuota: pistoletą išsitraukusį įtariamąjį pareigūnai suvarpė kulkomis (209)

JAV Teksaso valstijos Palestinos miesto policijos departamentas paviešino vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas tragiškai pasibaigęs 47 metų amerikiečio Jameso Busho sulaikymas. Incidentas su vyriškiu, įtariamu alaus vagyste, įvyko gegužės 31 dieną. Policijos pareigūnai nusprendė paskelbti policijos pareigūnų drabužiuose paslėptų vaizdo kamerų medžiagą – taip tikimasi išsklaidyti abejones dėl tariamai neteisėtų pareigūnų veiksmų, skelbia newsru.com.