„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje degė laivas (2)

Sekmadienį, 12.45 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Pilies g. 4, laivų remonto teritorijoje dega laivas.

Avarijoje sužalotą ugniagesį ištiko koma (2)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 22.30 val., Varėnos r., kelio Babriškės–Varėna–Eišiškės 18-ame kilometre, nuosavas automobilis „Volvo S80“ nuvažiavo nuo kelio ir galine dalimi trenkėsi į medį. Nustatinėjama, kas vairavo.

Namuose aptikti vyro ir moters lavonai (6)

Balandžio 18 d., apie 15.15 val. namuose Alytaus r., už lauko durų rastas kabantis kilpoje piliečio J. V., gim. 1950 m., gyvenusio ten pat, lavonas be išorinių kūno sužalojimų.

Laive nužudyto jūreivio našlė: dukrytė turi žinoti, kodėl nebeturi tėčio (35)

Atsisveikinęs su žmona Dominyka ir penkių mėnesių dukrele, kretingiškis Tadas Paulauskas pradėjo septynių mėnesių trukmės jūreivio darbą laive „Rio Ekuku“. Vyras turėjo grįžti namo švęsti pirmąjį dukrytės gimtadienį. Tačiau mergaitei jau penkeri metukai, o teisme vis dar nagrinėjama byla, kurioje aiškinamasi, kaip T. Paulauskas laive buvo nužudytas.

Narkomanai miršta ir bekeliaudami iš taboro (109)

Penktadienio vakarą, apie 16.50 val., Vilniaus policijai pranešta apie dar vieną numirusį narkomaną. Šis mirė šalia stoties esančioje Šopeno g.