„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Bombos sprogimas sugriovė šeimos gyvenimą: aukos paliktos užmarštyje (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 14:40
Vietoj laimingo gyvenimo – nuolatiniai vizitai pas medikus, nesibaigiančios operacijos, iki šiol kamuojantys skausmai ir nežinomybė, kas bus rytoj. Su tokia skaudžia realybe susidūrė sutuoktiniai iš Šiaulių, kurių bute sprogo nuomininko palikta savadarbė bomba.

Lietuvoje poilsiaujantis emigrantas - BMW greitis 160 km/val., girtas, be teisių (20)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 14:00
Lietuvoje poilsiaujantis emigrantas - BMW greitis 160 km/val., girtas, be teisių
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Rugpjūčio 19 d. Elektrėnų policijos pareigūnai akciją vykdė kelyje Vilnius-Kaunas. Rezultatas neįtikėtinas, o kai kurių vairuotojų atsakomybės nebuvimas stulbinantis. Vidutinis sustabdytų automobilių važiavimo greitis siekė 153 km/val.

Kaune „Audi“ rėžėsi į „VW Bora“ (4)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 13:26
Trečiadienį, vidurdienį, eismo įvykis užfiksuotas Šilainių mikrorajone. Apie 12.30 val. Linkuvos ir Baltijos gatvių sankryžoje susidūrė automobiliai „Audi 100“ ir „VW Bora“. Smūgis buvo stiprus, laimei, žmonių sužeidimų pavyko išvengti.

Vagis pagrobė automobilį nepastebėjęs jame miegančios mergaitės (6)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 13:02
policja.pl nuotr.
Lodzės vaivadijos (Lenkija) gyventojas, važiuodamas į Gdanską, vienoje degalinėje nusprendė pasipildyti degalų. Jų prisipylęs, žmogus, nieko blogo nenujausdamas, nuėjo susimokėti, o mašinos raktelius paliko vietoje.

R. Zamolskio užpultas vilnietis: visi jį buvo pamiršę, tačiau aš niekada jo nepamiršau (23)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 12:46
Daugumai lietuvių Romo Zamolskio pavardė reiškia jau kone legendomis apipintą baisų nusikaltėlį. Tačiau 47 metų vilniečiui Arvydui Zemenskui šis vardas ir pavardė reiškia kur kas daugiau – R. Zamolskis tuomet inkasatoriumi dirbusiam vilniečiui paleido kulką tiesiai į pakaušį.