„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Naujovės Kaune: policininkų gatvėse dar pagausės (1)

Penktadienį Kaune atidarytas naujasis policijos pastatas, po savo stogu priėmęs net trijų policijos padalinių darbuotojus. Lietuvos policijos vadovai tikina, kad nors pareigūnų darbo sąlygos labai svarbu, tačiau ne naujų pastatų statyba šiuo metu svarbiausias prioritetas.

Sudaužytų ir kraujuojančių širdžių vienuolyne - žudikės ir plėšikės išpažintys (5)

Atsivėrus kalėjimo vartams pasijunti kažkaip ypatingai keistai – šalia tik moterys. Beveik 300 moterų. Ir visos jos – nusikaltėlės. Šiandien jos padarytų bet ką, kad tik galėtų grįžti į laisvę – joms tai lyg išsvajotasis rojus sudaužytų ir kraujuojančių širdžių vienuolyne.

Automobilio partrenktas šilutiškis mirė ligoninėje

Tauragės apskrities policija pranešė, kad ligoninėje mirė 88 metų vyras, kurį rugpjūčio 21 d. Šilutėje partrenkė automobilis.

Pramogos kaime: degino girtą vyrą (3)

Rugpjūčio 26 d., 21.25 val., Radviliškio r., Pavartyčių kaime, vyras, gimęs 1985 m., ir vaikinas, gimęs 1991 m., matant pašaliniams asmenims, tyčiojosi ir ugnimi degino girtą (4,12 prom.) vyrą, gimusį 1987 m.

Joniškio parke – ekshibicionisto pasirodymas (11)

Joniškio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo - iškrypėlis smaginosi vaikų akivaizdoje.