„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas

 (12)
Kovo 15-osios naktį apie 2.45 val. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo skyriaus civilinės saugos specialistė gavo pranešimą iš „Klaipėdos Smeltės“ apsaugos darbuotojų apie nelaimingą įvykį šios įmonės teritorijoje.
„Klaipėdos smeltėje“ žuvo darbininkas
© A.Didžgalvio nuotr.

Buvo pranešta, jog vėlų kovo 14-osios vakarą apie 23 val. „Klaipėdos Smeltės“ teritorijoje vykdant krovos darbus autokrautuvu buvo sužalotas įmonės darbuotojas, kuris ligoninėje mirė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Reidai Žemaitijoje: vairuotojai gėrė, viršijo greitį ir bandė išsisukti kyšiu

Savaitgalio reidai, skirti eismo dalyvių patikrai, vyko ir Žemaitijoje. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai eismo dalyvių kontrolę vykdė penktadienio vakarą ir ankstų šeštadienio rytą. Reidai vyko Telšių, Mažeikių ir Akmenės rajonuose.

Avarijos padariniai: kas liko iš prie Druskininkų nuo kelio nuriedėjusio sunkvežimio

Penktadienio vakarą, apie 23 val., kelyje Vilnius-Gardinas, netoli Druskininkų nuo kelio į griovį nuvažiavo sunkvežimis.

Neramumai Klaipėdoje: šūvis į langą, apvogta senolė ir užpultas devynmetis (8)

Penktadienį Klaipėdoje netrūko incidentų. Policijos pareigūnai gavo nemažai netikėtų skundų bei pranešimų.

Vogto BMW vairuotojas nuo policijos spruko pėsčiomis (3)

Prabangaus BMW automobilio vairuotojui nuo policijos pareigūnų teko bėgti pėsčiomis. Vyras padarė avariją, iš jos pasišalino, o vėliau stabdomas policininkų nestojo ir spruko. Pareigūnų persekiojamas vyras pasuko į sodybą ir ten palikęs automobilį pabėgo. Paaiškėjo, kad BMW yra vogtas.

Kaime agresyvi moteris švaistėsi kirviu, sužalotas pareigūnas (10)

Gautas pranešimas, kad penktadienį apie 15 val. 15 min. Druskininkų sav., Leipalingio sen. užfiksuotas smurtas artimoje aplinkoje. Įvykio metu sužeistas vienas iš įsisiautėjusią šeimą raminti atvažiavusių patrulių.