Sekso paslaugų kainos uostamiestyje niekaip nesureagavo į žinią, kad Lietuva nuo Naujųjų bus priimta į euro zoną.
© K. Cemnolonskio nuotr.

Šiame mieste kainos jau kelerius metus laikosi ties 100-150 litų riba. Aišku, yra ir išimčių. Nepaisant to, jokių nuolaidų klientams, intymias paslaugas teikiančios moterys taikyti neketinančios.

Erotinio masažo su „laiminga pabaiga“ specialiste save vadinanti mergina teigia, kad ji jokių nuolaidų neteikianti. Dar daugiau – savaitgaliais už savo darbą prašanti daugiau nei darbo dienomis.

„Jei žmonėms tokios paslaugos reikia, kodėl turėčiau ją tekti pigiau?“ – svarstė mergina. 

Kartu ji priminė, kad jokių sekso paslaugų neteikianti, o tik masažuojanti.

„Visi diplomai yra spintoje. Jūs man duodate savo kūną, o aš jau jį masažuoju, kaip noriu ir kur noriu. Iki laimingos pabaigos. Tačiau jokio sekso, jokių čiulpimų ir laižymų. Taip pat nepakenčiu ir psichologinio smurto. Jei sutinkate su tokiomis sąlygomis – kaina savaitgaliais 200 litų, paprastomis dienomis – 170 litų“, - išsamiai su savo paslaugomis supažindino masažuotoja.

Greitukas už 100 litų

„Kokia kaina? 150 litų. Kada nori?“ – tiesiai šviesiai prie reikalo eina 22 metų mergina. – Siūlai 100 litų? Na, už tokią sumą tik „greitukas“. Bet, matau, nesusitarsime“, - rėžė profesionalė ir išjungė telefoną.

„Kada nori?“ – gana šiurkščiai paklausė kita moteris, kuri spaudoje besireklamuojanti, kaip darbo ieškanti 50 metų moteris, tačiau galinti ir masažuoti. Už savo paslaugas ši „veteranė“ prašė mažiausiai – 70 litų.

O štai populiariame pažinčių portale besireklamuojanti Nadežda (vardas pakeistas) savo anketoje gana kategoriškai perspėja, kad išgalintieji sumokėti „tik“ 300 ar 400 litų tegu net nesivargina ir nesisiūlo. Ši įspūdinga gražuolė už savo paslaugas prašo nuo 500 litų.

„Už naktį, už valandą, kaip pageidausi“, - aiškina moteris.

Eilinės „plaštakės“ tokias akiplėšas smerkia.

„Dieną už valandą daugelis mūsų prašo po 150 litų, už pusvalandį – 100 litų. Naktį valanda kainuoja 200 litų. Tokios kainos Klaipėdoje. O jei kuri nors reikalauja daugiau – tai gal ji labai jauna arba kokia nors elitinė?“ – svarstė dar viena moteris.

Kainos, kaip jomarke

Tačiau ne visos buvo tokios nesukalbamos. Pietinėje miesto dalyje butą nuomojančios ir iš provincijos kelis kartus per mėnesį atvažiuojančios moteriškės aiškino, kad „žmogiškumo ribose, viskas įmanoma“. 

Šiaip už intymias paslaugas šios į ketvirtą dešimtį įkopusios moteriškės prašančios 100 litų už pusvalandį ir 150 litų už valandą, tačiau kažkiek tą kainą gali pakoreguoti.

„Čia kaip tame jomarke – iš pradžių viskas brangu, o vėliau svarstai – negi nešies namo? Tai galiausiai ir nuleidi kainą. Mat esame ne tokios jaunos moterys, turime ir kelis papildomus kilogramus. Viena mūsų – 170 centimetrų, kita – 150 centimetrų ūgio. Jei ateisi, tai galėsi vieną mūsų ir pasirinkti, kuri arčiau širdies bus“, - atviravo moteriškė.

Jos „bendradarbė“ aiškino, kad gal 10-20 litų nuo pradinės kainos ir nuleistų, tačiau susimokėti vis tiek reikėtų.

„Dar nė vienas neišėjo nesusimokėjęs. Jei tuo metu neturi pinigų, pasiliekame užstatą, rašytinį pasižadėjimą grąžinti skolą, telefono numerius, darbovietės adresus ar dar ką nors. Visi sumokėjo. Nes bijo nemalonumų. O tą dalyką mes galime labai greitai suorganizuoti“, - perspėjo „plaštakė“.

Tuo pačiu ji pasigyrė, kad vienas klientas už vieną vizitą jai yra sumokėjęs 910 litų.

Kodėl?

Į klausimą, kodėl jos dirba tokį darbą, viena atsakė, kad tai lengviausias būdas užsidirbti: „Tai lengvi pinigai. Neslėpsiu, juos lengva uždirbti, tačiau taip pat lengvai aš juos ir išleidžiu“, - prisipažino moteris.

Kita atviravo, kad ji esanti normali moteris, kuriai patinka mylėtis.

Moterys pasakojo, kad šiuo metu intymias paslaugas Klaipėdoje teikiančios „plaštakės“ dirba ramiai, nebijodamos banditų, kurie siūlytų savo „stogą“. „Gal prieš 10 ir daugiau metų „stogas“ buvo būtinas. Dabar to nebeliko“, - sakė pašnekovė.

Policininkus atpažįsta

Prostitucija yra įtraukta į veiklų, už kurias taikoma administracinė atsakomybė, sąrašą. Kai kurios „plaštakės“ prisipažino, kad su policija joms yra tekę bendrauti ne kartą ir ne du. 

„Yra jie ir mane sugavę. Baudas esu mokėjusi, nuo 100 iki 500 litų. Policininkai skambina apsimetę klientais, tačiau jų žargonas toks specifinis, todėl dabar aš juos iškart atpažįstu. Vietoje to, kad paklaustų, kur gyvenu, kiek kainuoja paslaugos, klausdami jie pabrėžia, ar tikrai teikiu lytines paslaugas už pinigus? Gal jų pokalbiai įrašomi? Kartais ir eiliniai klientai kažkaip panašiai ima klausinėti, tai aš atrėžiu, ko tu kalbi, kaip koks „mentas“, - juokėsi viena sekso paslaugų teikėja.

Ji pasakojo, kad policija Klaipėdoje suaktyvėja gal du kartus per metus.

„Gal jiems tokie nurodymai duodami? Gal jiems reikia sugauti nustatytą kiekį prostitučių? Juk mano skelbimas spausdinamas kiekvieną dieną, tačiau gaudo mane nereguliariai“, - stebėjosi moteris.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Taikinyje atsidūrusioje Lietuvos darbo biržoje vyksta tikrai keisti dalykai (106)

Lietuvos darbo biržoje vyksta keisti dalykai. Ši svarbi institucija, turinti rūpintis šalies...

Nors mirk iš juoko: lietuvė surinko absurdiškiausius darbo pasiūlymus (185)

Minimalus atlyginimas už pilną darbo dieną penkerių metų darbo patirtį turinčiam buhalteriui,...

Prokurorai nesnaudžia: po šaudynių pasislėpusiam J. Baronui paruošta „staigmena“ nauja O.Pikul-Jasaitienės reakcija (56)

Aiškėja naujos detalės šaudynių sostinės Antakalnio mikrorajone byloje – vos tragiškai...

Lyg filme: lietuvis asmens sargybinis iš degančio autobuso Londone išgelbėjo keleivius (15)

Asmens sargybiniu Londone dirbantis 27-erių Marius Asteika per akimirksnį tapo miesto didvyriu,...

A. Vaišnys. Tarp rugpjūčio vardų ir ženklų – apie dramą, kuri nestatoma (4)

„ Kultūros ministerija skelbia Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių...

D. Trumpas žengė pirmą žingsnį prekybos konflikto su Kinija link (5)

JAV administracija tiek įtikinėja, tiek spaudžia Kiniją bendradarbiauti dėl Šiaurės Korėjos,...

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte....

Bet kuri infekcija gali komplikuotis sepsiu – kaip jo išvengti

Sepsis yra gerai žinomas medikams, bet mažokai girdėtas ir suprantamas su sveikatos problemomis...

Studija: nervingi žmonės gyvena ilgiau už atsipalaidavusius (4)

Jei ištisomis dienomis nervingai bumbate kaip Woody Allenas , graužiate savo nagus ir nuolat...

Didmiesčiuose, išskyrus Kauną, butų pardavimai stabtelėjo (17)

2017 metų antrojo ketvirčio butų sandorių kiekis, palyginti su praėjusiais metais, iš trijų...