Klaipėdos parką nuo vandalų saugos kameros

 (3)
Klaipėdos skulptūrų parke šiemet žadama įrengti stebėjimo kameras. Tikimasi, kad jos padės kovoti su parko vandalais. Uostamiesčio savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjos Violetos Staskonienės teigimu, projektas kainuotų apie 50-80 tūkst. litų.
Apsauga, vaizdo kamera
© DELFI

Ar verta įgyvendinti šį sumanymą, nuspręs miesto taryba.

Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotojas Skulptūrų parkui Evaldas Jurkevičius įsitikinęs, kad vaizdo stebėjimo kameros pasiteisintų daugiau nei šimtu procentų.

„Jau daugelį metų parke niokojami suoleliai, meno kūriniai, netrūksta įvairių incidentų. Vaizdo kameros būtų tinkama prevencija prieš niokotojus“, - sakė jis.

Jo manymu, Skulptūrų parkui reikėtų penkių kamerų. Jos turėtų būti įrengtos prie pagrindinių parko takų bei meno kūrinių iš tauriojo metalo.

E.Jurkevičius apgailestavo, kad dėl vandalų jie negali pastatyti restauruotų brangaus metalo skulptūrų.

Restauruotas grynos bronzos meno dirbinys „Dvylika brolių“ iki šiol stovi sandėlyje.

Bijoma, kad pastačius parke skulptūra gali dingti.

Vaizdo kameromis žmonės per internetą tiesiogiai galės stebėti, kas vyksta parke.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Teismas sprendžia, kuriam laikui suimti pareigūnę pražudžiusį G.Badauską (17)

Penktadienio popietę į Radviliškio rajono apylinkės teismą atvežtas Gintaras Badauskas. 39 metų pakruojietis įtariamas neblaivus vairavęs vilkiką ir sukėlęs tragišką avariją, kurios metu žuvo 20-metė pareigūnė Ligita Baniulytė.

Geriausio pareigūno konkursas: laimėti padėjo valia, ryžtas ir profesionalumas

Rugsėjo 3 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje jau šeštąjį kartą vyko Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursas.

Aiškiaregė suimta teismo salėje – dabar galės raganauti moterų kalėjime (21)

Penktadienį Kauno apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Ala Naruševičienė ir Giedrius Visockas buvo traukiami baudžiamojon atsakomybėn už sukčiavimą, įmonės dokumentų klastojimą bei jų naudojimą ir apgaulingą įmonės apskaitos tvarkymą.

Skaudvilės kebabinėje protezu sužalota moteris (9)

Tauragės r. policija gavo pareiškimą dėl rugpjūčio 28-osios įvykių Skaudvilėje (Tauragės r.).

Iš Slovakijos atsibastęs sukčius žadėjo asfaltą (7)

Rugsėjo 3 d., 16.15 val., į Kazlų Rūdos policiją kreipėsi 45 metų vyras, kuris pareiškė, kad rugsėjo 1 d., apie 16 val., Kazlų Rūdos sav., Selemos kaime, į jo sodybą atvyko nepažįstami, angliškai kalbantys, asmenys, kurie pasiūlė pakloti asfalto dangą.