Klaipėdos parką nuo vandalų saugos kameros

 (3)
Klaipėdos skulptūrų parke šiemet žadama įrengti stebėjimo kameras. Tikimasi, kad jos padės kovoti su parko vandalais. Uostamiesčio savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjos Violetos Staskonienės teigimu, projektas kainuotų apie 50-80 tūkst. litų.
Apsauga, vaizdo kamera
© DELFI

Ar verta įgyvendinti šį sumanymą, nuspręs miesto taryba.

Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotojas Skulptūrų parkui Evaldas Jurkevičius įsitikinęs, kad vaizdo stebėjimo kameros pasiteisintų daugiau nei šimtu procentų.

„Jau daugelį metų parke niokojami suoleliai, meno kūriniai, netrūksta įvairių incidentų. Vaizdo kameros būtų tinkama prevencija prieš niokotojus“, - sakė jis.

Jo manymu, Skulptūrų parkui reikėtų penkių kamerų. Jos turėtų būti įrengtos prie pagrindinių parko takų bei meno kūrinių iš tauriojo metalo.

E.Jurkevičius apgailestavo, kad dėl vandalų jie negali pastatyti restauruotų brangaus metalo skulptūrų.

Restauruotas grynos bronzos meno dirbinys „Dvylika brolių“ iki šiol stovi sandėlyje.

Bijoma, kad pastačius parke skulptūra gali dingti.

Vaizdo kameromis žmonės per internetą tiesiogiai galės stebėti, kas vyksta parke.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Dembavos budeliui – puiki žinia: jis galės su savimi „žaisti” kalėjimo tualete (56)

Įkalinimu iki gyvos galvos nuteistas Dembavos budelis Deividas Antanaitis švenčia pergalę – teismas konstatavo, kad buvo pažeistos jo teisės, kai nebuvo užtikrintas privatumas tualete.

Policijos vaizdo registratorius užfiksavo, kaip greičio mėgėjas trenkėsi į stovintį automobilį

Praėjusį penktadienį Konektikuto valstijos (JAV) policija nufilmavo, kaip vairuotojas nesuvaldė dideliu greičiu važiuojančio automobilio ir trenkėsi į stovintį automobilį, vos neužkliudęs trijų pėsčiųjų. Policija sulaikė 21 m. vairuotoją Yoni Rojas, kuris šiek tiek susižalojo. Policininkas ir du šalia automobilio stovintys žmonės nebuvo sužeisti.

Kaune įsibrovėliai moterį dusino pagalve (1)

Kaune į garbaus amžiaus moters namus įsibrovę kaukėti asmenys šeimininkę dusino pagalve.

Kauno rajone apie porą savaičių artimieji ir policija neranda dingusio žmogaus prašoma visuomenės pagalbos (2)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno r. PK) pareigūnai ieško Stepono Žarėmbos (gimusio 1940 m.), kuris 2015 m. lapkričio 19 d. išėjo iš namų, Kauno r., Garliavos sen., Tvarkiškių k. ir iki šiol negrįžo.

Dar vienas smūgis taborui: sulaikyti heroinu prekiavę sutuoktiniai (5)

Lapkričio 30 d. apie 15 val. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai kartu su Mobiliosios kuopos pareigūnais, vykdydami policinę priemonę ir tęsdami nuolatines kontrolės priemones čigonų tabore, nustatė ir užfiksavo narkotinių medžiagų platinimo atvejį bei su įkalčiais sulaikė du romų tautybės narkotinių medžiagų platintojus – 1992 m. ir 1989 m. gimusius sutuoktinius.