Klaipėdos parką nuo vandalų saugos kameros

 (3)
Klaipėdos skulptūrų parke šiemet žadama įrengti stebėjimo kameras. Tikimasi, kad jos padės kovoti su parko vandalais. Uostamiesčio savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjos Violetos Staskonienės teigimu, projektas kainuotų apie 50-80 tūkst. litų.
Apsauga, vaizdo kamera
© DELFI

Ar verta įgyvendinti šį sumanymą, nuspręs miesto taryba.

Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktoriaus pavaduotojas Skulptūrų parkui Evaldas Jurkevičius įsitikinęs, kad vaizdo stebėjimo kameros pasiteisintų daugiau nei šimtu procentų.

„Jau daugelį metų parke niokojami suoleliai, meno kūriniai, netrūksta įvairių incidentų. Vaizdo kameros būtų tinkama prevencija prieš niokotojus“, - sakė jis.

Jo manymu, Skulptūrų parkui reikėtų penkių kamerų. Jos turėtų būti įrengtos prie pagrindinių parko takų bei meno kūrinių iš tauriojo metalo.

E.Jurkevičius apgailestavo, kad dėl vandalų jie negali pastatyti restauruotų brangaus metalo skulptūrų.

Restauruotas grynos bronzos meno dirbinys „Dvylika brolių“ iki šiol stovi sandėlyje.

Bijoma, kad pastačius parke skulptūra gali dingti.

Vaizdo kameromis žmonės per internetą tiesiogiai galės stebėti, kas vyksta parke.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Panevėžietis, melagingai pranešinėjęs apie bombas prekybos centruose, prašė jį įdarbinti

Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorės Linos Šimonienės apeliacinį skundą patenkinęs teismas pripažino kaltu 31 metų N. E., kuris ne kartą „pramogavo“ melagingai pranešdamas apie neva užminuotus ir greit sprogsiančius pastatus.

Ieškomas dingęs be žinios jaunuolis

Mažeikių rajono policija ieško dingusio be žinios Gintaro Lizdenio (gim. 1999.10.17), kuris spalio 4 d. išėjo iš namų, esančių Mažeikių r., Tulnikių kaime, ir iki šiol negrįžo.

Kovinga ponia iš Kuršėnų atsidūrė už grotų

Spalio 8 d., 20 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, Sodo lakštingalų g., namuose, girta (1,55 prom.) moteris, gimusi 1968 m., peiliu grasino savo girtam (1,66 prom.) sutuoktiniui, gimusiam 1969 m.

Kaune išžaginta moteris – trys vyrai uždaryti į areštinę

Spalio 8 d., apie 6.45 val., Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Kaune, Vytauto pr. esančiose patalpose, buvo išžaginta moteris.

Siaubingą avariją prie Plungės sukėlęs visureigio vairuotojas jau buvo baustas (99)

Ketvirtadienį Radviliškyje į paskutinę kelionę palydėta per siaubingą avariją prie Plungės žuvusi beveik visa radviliškiečių šeima, o penktadienį, Klaipėdos kelių policijos biure dėl šios rezonansinės avarijos, per kurią žuvo trys žmonės ir keturi buvo sužeisti, surengta spaudos konferencija.