Keistas nusikaltimas: Tauragėje po smūgio sąmonę praradęs vyras atsipeikėjo išmestas Kaune

 (31)
Trečiadienio naktį, 0 val. 37 min. į Kauno policiją kreipėsi jaunas vyras (g. 1993 m.), kuris pasakojo, kad tą pačią dieną buvo užpultas Tauragėje, o sąmonę atgavo tik Kaune.
© DELFI (R.Gečiūnaitės nuotr.)

Policijos pareigūnams jaunuolis nurodė, kad apie 19-20 val. Tauragėje, Gedimino g., namo laiptinėje, išėjęs iš savo buto, pajuto smūgį į galvą. Po smūgio jis prarado sąmonę.

Anot jauno vyro, sąmonę atgavo gulėdamas tarp medžių, kaip vėliau paaiškėjo Kaune, Raudondvario plente.

Nukentėjusysis pastebėjo, kad suplėšyta jo striukė bei iš jos kišenių dingęs mobiliojo ryšio telefonas, piniginė su dokumentais ir buto raktai.

Suteikus medikų pagalbą gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje dingo 88 metų vyras, policija prašo visuomenės pagalbos

Liepos 26 d. apie 16 val. iš Filaretų g. 76-2, Vilniuje išėjo ir negrįžo Stanislav Adamovič, gim. 1929.06.05. Požymiai: apie 1,70 cm ūgio, trumpai kirptas, lieso sudėjimo, su lazda, turi širdies stimuliatorių. Kalba lietuviškai, rusiškai, lenkiškai.

Policijai siaubą kėlęs „kelių gaidelis“ vėl įkliuvo – su bičiuliu pinigų užsidirbdavo iš prostitucijos (35)

Liūdnai pagarsėjęs vilnietis Mindaugas Matukas, kurį dar prieš kelerius metus policijos pareigūnai praminė „kelių gaideliu“, vėl įkliuvo. Bet šįkart ne dėl to, kad neturėdamas teisės vairuoti siautėja sostinės gatvėse – kriminalistai išsiaiškino, jog vyras pragyvenimui uždirbdavo pelnydamasis iš prostitucijos.

Sidnėjuje išgelbėtas susideginti bandęs vyras (1)

Penktadienį Australijos Sidnėjaus miesto „Central Business District“ komplekse benzinu apsipylė ir bandė susideginti vyras.

Dėl bombos Šakiuose evakuotas vaikų darželis ir aplinkinių namų gyventojai (19)

Penktadienį Šakiuose, Gimnazijos g., žemę kasę darbininkai prie namo pamatų aptiko Antrojo pasaulinio karo laikų maždaug 100 kg sveriančią aviacinę bombą.

Dėl kraupios avarijos Dotnuvoje iš tarnybos išmesti dar du policininkai (20)

Penktadienį iš tarnybos atleisti du Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai – tyrėja R. S. (gim. 1991 m.) ir vyriausiasis postinis D. Š. (gimęs 1978 m.), kurie birželio 13 d. apie 19 val. Kėdainių r., Dotnuvoje, susidūrus automobiliui „Audi A5“ ir „Opel Corsa“ pirmieji atvyko į įvykio vietą. Šią avariją sukėlė „Audi“ vairavęs Kėdainių policijos pareigūnas, kuris iš įvykio vietos pabėgo, palikęs sunkiai sužalotą merginą, vairavusią „Opel“.