Kedžių pedofilijos byla ir toliau stringa

 (177)
Praėjo šešeri metai, kai 2009 metų spalio 5-ąją, kaip įtariama, Drąsius Kedys ėmė medžioti tariamo pedofilų klanų narius bei nušovė teisėją Joną Furmanavičių ir savo dukters tetą Violetą Naruševičienę. Tačiau į teisiamųjų suolą sėdo ne kas kitas, o D. Kedžio ir buvusios Seimo narės Neringos Venckienės tėvai Andrius bei Laima Kedžiai.
Laimutė ir Vytautas Kedžiai
Laimutė ir Vytautas Kedžiai
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

Kauno apylinkės teismui ir trečiu bandymu nepavyko atversti baudžiamosios bylos, kurioje A. ir L. Kedžiai bei jų kaimynė Olga Girdauskienė kaltinami D. Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters tvirkinimu.

Pirmadienį teisme nepasirodė O. Girdauskienė, todėl teismo posėdį ir vėl teko atidėti.

Visiems trims garliaviškiams pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo Kodekso 153 straipsnį. Už tai gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų. Teismas byla nagrinėja už uždarų durų.

Kedžiai ankstesnių posėdžių metu pageidavo, kad byloje būtų apklausta nukentėjusioji L. Stankūnaitės ir D. Kedžio dukra, tačiau teismas nusprendė, kad mergaitė bus apklausta tik tuo atveju, jei tai bus būtina.

Teigiama, kad mergaitė buvo tvirkinama nuo 2008 metų pabaigos. Tuomet mergaitė buvo mokoma pasakoti apie tai, ką esą jai daro pedofilai. Visa tai buvo filmuojama, o vėliau ir patalpinta internete.

Visi trys kaltinamieji jau yra liudiję garsiojoje pedofilijos byloje. Tiesa, tuomet jie buvo liudytojai, o ne kaltinamieji.

2012 metų balandžio 10-ąją O. Girdauskienė teigė, kad retkarčiais padėdavo Kedžiams – mergaitę pasiimdavo į savo namus. Kaimynės teigimu, mergaitė esą niekada nesiilgėdavo savo motinos, o kartą jos net esą prašiusi, kad ši būtų jos mama.

Moters teigimu, mergaitė pasakodavo apie verslininką Andrių Ūsą, teigdama, jog jis yra negeras, o vėliau jau ir ėmusi sakyti, kad šis ją esą „laižo“.

„Ji viską sako konkrečiai – to, kad papasakotų, ko nebuvo, nė vieną kartą nepastebėjau“, – teigė O. Girdauskienė, prisipažinusi, jog mergaitę yra fotografavusi, kai ši demonstruodama bandė atpasakoti A. Ūso veiksmus. „Ji mėgdavo man papasakoti, nes manydavo, kad yra mano draugė“, – patikino moteris.

„Vieną dieną ji man sakė: ar tu žinai, kad Andrius turi draugus – Joną ir Aidą, – kalbėjo liudytoja. – Ji sakė, kad atvažiuoja Aidas ir mama mane atiduoda. Mergaitė teigė, kad Jonas yra baltas, Andrius – storas, o Aidas – pats gražiausias, su juo atvažiuojame iki parduotuvės, paliekame mašiną ir einame į butą, ten gerai, nes yra kilimas“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Iš prabangaus BMW liko tik dalys (2)

Kaune, Rokelių g., kratos metu uždarosios akcinės bendrovės sandėliavimo patalpose, rastas dalimis išardytas automobilis „BMW X5 XDRIVE40D MSPORT“ (2014 m.), kurio vertė siekia 45 110 eurų. Automobilis nuo birželio 30 d. ieškomas kaip vogtas Jungtinėje Karalystėje.

Po reikalavimo sumokėti nuomą arba išsikelti, kavinėje buvęs vyras kumščiais puolė pareigūnus

Nuomos nemoka, tačiau atlaisvinti patalpų taip pat nenori. Užduotį tenka spręsti Panevėžio policijos pareigūnams, tačiau gražiuoju vargu ar pavyks išspręsti problemą, mat nemokus vyras puolė mušti pareigūnų.

Švėkšnoje nei dirbti, nei mokytis nenorintys jaunuoliai vogė ir degino automobilius sukėlė pavojingą gaisrą aikštelėje (7)

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino 2 vaikinus, kurie Šilutės rajone, Švėkšnos miestelyje, vogė automobilius ir vėliau juos padegdavo.

Švenčionėliuose nė neišlaužę namo durų vagys gerokai praturtėjo (3)

Ankstų rytą vagystę pastebėjęs vyras tuoj pat pranešė policijai. Tačiau kaip vagys pateko į namus, žmogus negalėjo paaiškinti.

Tokio bėglio dar nebuvo: Vilniuje net po šūvių nepaklususiam vairuotojui – vos šešiolika (75)

Antrą savaitę siautėjantys ir nuo policijos nesėkmingai sprukti bandantys bėgliai, panašu, kad netampa pavyzdžiu kitiems, kas jų laukia. Vilniuje penktadienio naktį šūviais stabdytas įžūlus bėglys. Po gaudynių paaiškėjo, kad vairuotojas dar paauglys.