Kėdainiuose girtas tėvas ir dar girtesnis jo sūnus susigrūmė su pareigūnais

 (20)
Ketvirtadienį 21.42 val. Kėdainių rajono patruliai nuvyko į iškvietimą dėl triukšmo Kėdainiuose. Tačiau čia juos pasitiko girto tėvo puolęs ginti dar girtesnis jo sūnus.
© Shutterstock nuotr.

Policijos pareigūnų duomenimis, kėdainietis R. P., gimęs 1961 m., kuriam nustatytas 1,79 prom. girtumas, pradėjo patrulius plūsti necenzūriniais žodžiais.

Vyras buvo perspėtas, kad liautųsi, tačiau į tai nereagavo. Jis du kartus pastūmė pareigūną ir bandė kelis kartus ranka suduoti, įspirti.

Vėliau spyrė patruliui į ranką. Tuo metu R. P. sūnus M. P., gimęs 1987 m., kuriam nustatytas 3,05 prom. girtumas, nurodinėjo, kad paleistų jo tėvą.
Tėvo ginti puolęs vyras patrulius išplūdo įvairiais necenzūriniais žodžiais, sugriebė už patrulio rankos ir suplėšė tarnybinę striukę. Abu vyrai uždaryti į areštinę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Iš pelkės miške išgelbėtas senolis iki žemės lenkiasi pareigūnams

Trečiadienį po pietų ant kojų buvo sukeltos Šiaulių policijos pajėgos - pareigūnai miške ieškojo uogauti išėjusio ir pelkėtoje vietovėje pasiklydusio senolio. Laimė, vyras surastas sveikas ir gyvas. Jis po poros dienų policijai atsiuntė ranka rašytą padėką.

Vilniaus kelių policija ieško liudytojų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus apskr. VPK) kelių policija ieško eismo įvykio liudininkų.

Baisi nelaimė Vileikių kaime: tvenkinyje nuskendo 8 metų berniukas (3)

Liepos 20-osios vakare, 21.18 val., Telšių apskrities policija ugniagesiams gelbėtojams pranešė, kad Kelmės r., Pakražančio sen., Vileikių kaime, reikalinga pagalba ieškant skenduolio.

Garbaus amžiaus šiauliečių pora apmulkino telefoninius sukčius (2)

Kai liepos 18-osios popietę Šiauliuose, Vytauto g., gyvenantis vyras išgirdo savo sutuoktinės pokalbį fiksuoto ryšio telefonu, iš karto sukluso. Žmona kalbėjosi su dukra apie pastarąją ištikusią nelaimę - griūdama sužalojo mergaitę ir jai reikalingi pinigai sužalotosios gydymo išlaidoms padengti.

Negirdėtas sukčiavimo būdas: pakvietė folklorinį ansamblį į festivalį (6)

Panevėžio apskrities policija liepos 11 d. gavo folklorinio ansamblio pareiškimą, kad prieš pusmetį - 2016-ųjų gruodžio 23 d. - gavo oficialų pakvietimą iš bendrovės dėl dalyvavimo festivalyje. Už apgyvendinimą bei kitas paslaugas į bendrovės sąskaitą pervedė pinigus.