Kauno policija prašo padėti nustatyti įtariamuosius plėšimu

 (33)
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų transporte tyrimo skyriuje (NTTS) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Nustatyta, kad nusikaltimą įvykdė trys asmenys, kuriuos užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.
Kauno policija prašo padėti nustatyti įtariamuosius plėšimu
© Kauno aps. VPK

Jeigu turite kokių nors duomenų apie minėtų asmenų tapatybes, prašome informuoti Kauno policijos pareigūnus telefonais (8 37) 30 36 92, 30 36 90 arba 112.

Kauno apskrities policija informuoja, kad asmuo padaręs tokį nusikaltimą baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Teismo salėje – Lietuvos ir JAV olimpiečių akistata: kaip geriausi draugai tapo priešais (3)

Ar triskart Lietuvai olimpinėse žaidynėse atstovavęs ir įvairius apdovanojimus Europos čempionatuose pelnęs plaukikas Darius Grigalionis galėjo pasisavinti pinigus, kurie priklausė jo bičiuliui iš JAV, lietuvių kilmės verslininko Dariaus Grigaliūno įkurtai bendrovei?

Pirmoji motorolerio kelionė baigėsi nesėkmingai: jaunuolis išvežtas į ligoninę

Ketvirtadienį 15 val 55 min. policijai pranešta, kad miesto pakraštyje, Molėtų plente motoroleris susidūrė su automobiliu, nukentėjo žmogus, tačiau atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad motoroleris su niekuo nesusidūrė.

Lietuvos kriminalinės policijos biuras perima tyrimą dėl tragiško incidento pasienyje (5)

Lietuvos kriminalinės policijos biuras iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato perėmė ikiteisminį tyrimą dėl Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūno, panaudojusio tarnybinį ginklą, persekiojant kontrabanda įtariamus asmenis, rašoma Lietuvos kriminalinės policijos biuro pranešime.

Pirmakursis paskambino į pagalbos centrą, bet atskubėję gelbėtojai rado jį negyvą (69)

Naktį iš rugsėjo 1-osios į 2-ąją sostinėje rastas negyvas Vilniaus Gedimino technikos universiteto pirmakursis I. L. (gim. 1996 m.). Manoma, kad tai savižudybė.

Sostinėje dingo 16-metė, policija prašo pagalbos (7)

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusios be žinios Leros Kupčikovos (gimusios 1998 m.).