Kauno policija prašo padėti nustatyti įtariamuosius plėšimu

 (33)
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų transporte tyrimo skyriuje (NTTS) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Nustatyta, kad nusikaltimą įvykdė trys asmenys, kuriuos užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.
Kauno policija prašo padėti nustatyti įtariamuosius plėšimu
© Kauno aps. VPK

Jeigu turite kokių nors duomenų apie minėtų asmenų tapatybes, prašome informuoti Kauno policijos pareigūnus telefonais (8 37) 30 36 92, 30 36 90 arba 112.

Kauno apskrities policija informuoja, kad asmuo padaręs tokį nusikaltimą baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (33)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Alytaus pataisos namuose pergudravo kalinius (26)

Alytaus pataisos namų valdžia surado būdą, kaip sutramdyti nuteistųjų, kurie pasisavina kitų maisto porcijas, įžūlumą ir pažaboti paliekamą netvarką valgykloje.

To dar nebuvo: pedofilas reikalauja jam atlikti fizinę kastraciją (14)

Lenkijoje tokio atvejo dar nebuvo: 25 metus kalėjime išbuvęs Henrykas Z. už penkerių mėnesių mergytės išprievartavimą ir jos nužudymą, išėjęs į laisvę pareikalavo, kad jam būtų atlikta fizinė kastracija.

Reidas pajūryje: nuo girtumo ir neprašnekėjo, ir norėjo išsipasakoti (87)

Pavasariškais orais besidžiaugiantys lietuviai kaip reikiant atsipalaidavo. Klaipėdos kelių policijos pareigūnai netruko tuo įsitikinti, kai sekmadienio rytą vėl surengė reidą.

Akcijos „Darom“ radinys alytiškiams sukėlė šiurpą ir smalsumą (4)

Pirmajame Alytuje, tvarkydami aplinką, žmonės aptiko kaulus. Įtardami, kad jie gali būti žmogaus, akcijos „Darom“ dalyviai iškvietė policiją. Jų įtarimai pasitvirtino.

Kauno rajone jaunas vyras automobiliu nulėkė į mirtį (16)

Kauno rajone po automobilio skrydžio į griovį žuvo jaunas vyras. Teisėsaugos pareigūnai įtaria, kad žuvęs vyras į mirtį lėkė neblaivus.