Kauno policija prašo padėti nustatyti įtariamuosius plėšimu

 (33)
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų transporte tyrimo skyriuje (NTTS) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Nustatyta, kad nusikaltimą įvykdė trys asmenys, kuriuos užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.
Kauno policija prašo padėti nustatyti įtariamuosius plėšimu
© Kauno aps. VPK

Jeigu turite kokių nors duomenų apie minėtų asmenų tapatybes, prašome informuoti Kauno policijos pareigūnus telefonais (8 37) 30 36 92, 30 36 90 arba 112.

Kauno apskrities policija informuoja, kad asmuo padaręs tokį nusikaltimą baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Užgesinę namą ugniagesiai gaisravietėje rado žuvusius žmones (5)

Šeštadienio vakarą, 19.04 val., ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Varėnos r., Kabelių kaime. Degė medinis namas.

Nemakščiuose girtas gurmanas savo moterį prikūlė dėl pašteto (119)

Nemakščiuose (Raseinių rajonas) moteris buvo sumušta dėl to, kad nepagamino pašteto. Nemakščių gyventojai Donatas ir Laima nesutarė ne tik dėl pašteto, bet ir dėl degtinės.

Žuvo į kelią išėjusi senolė (2)

Penktadienio vakarą, apie 18 val., Kauno r., Poderiškių kaime, automobilis „Toyota Hilux“, kurį vairavo 44 metų vyras, partrenkė ir mirtinai sužalojo į kelio važiuojamąją dalį išėjusią 88 metų moterį.

Panaudoję elektros šoko prietaisą pagrobė taksi automobilį (7)

Vėlų penktadienio vakarą, apie 23.45 val., Ketvergiuose (Klaipėdos r.) trys asmenys, panaudoję elektros šoko prietaisą, pagrobė 1955 m. gimusio vyro vairuotą taksi automobilį „Opel Zafira“ ir 40 eurų.

Anglijoje benzinu apipilta ir padegta lietuvė neketina prarasti dvasios stiprybės (85)

Atstumto draugo benzinu apipilta ir padegta lietuvė nusprendė neslėpti savo siaubingų randų ir teigia, kad ši baisi istorija neatims iš jos dvasios stiprybės. Britų žurnalistams jauna moteris atvirai papasakojo savo istoriją.