Kauno medikams iš pagyvenusio vyro užpakalio teko traukti morką

 (765)
Praėjusią savaitę Kauno 2-osios klinikinės ligoninės medikams teko gelbėti senyvą, bet išdykusį pacientą – į užpakalį jis buvo susikišęs morką ir pats nebegalėjo jos ištraukti.
© Corbis

DELFI žiniomis, šiam pacientui – 67 metai. Morka buvo 18 centimetrų. Šiuo metu vyras jau išleistas į namus.

Šios ligoninės chirurgai jau turėjo panašių operacijų patirties: pernai gegužę čia buvo operuotas kaunietis fotografas, kuris, žmonai išėjus į darbą, sumanė papramogauti su 15 centimetrų ilgio vibratorium, kuris užstrigo išeinamojoje angoje.

Įstrigęs vibratorius kėlė vis didesnį skausmą. Vakarop vyras nebeištvėrė ir išsikvietė greitąją pagalbą.

Be to, Kauno medikams yra tekę iš vyro užpakalio traukti ir dezodoranto flakoną. Taip pat buvo operuojamas narkomanas su vamzdžiu išangėje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Klaiku: Radviliškyje pagrobtam šuniui nulupo kailį (35)

Šiaulių apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Tarp rugsėjo 27 d. 19 val. ir rugsėjo 29 d. 13 val. Radviliškyje, Zuikių g., sodų bendrijoje, pagrobtas prie būdos laikytas pririštas vilkinis šuo.

Iš Švedijos į Klaipėdą plaukusiame kelte tauragiškis apsaugininkui išdūrė akį (7)

Klaipėdos apskrities policija pranešė, kad rugsėjo 16 d., apie 20 val., jūrų kelte, plaukusiame iš Švedijos į Klaipėdą, darbo metu apsaugininkui (gim. 1963 m.) tauragiškis (gim. 1972 m.) priešindamasis išdūrė akį.

Parduotuvėje pirkėjas pasiūlė apsaugininkui nuspausti nosį, šis sutiko (11)

Antradienį Tauragės rajono apylinkės teismas 37 metų E. N. skyrė beveik 1 tūkst. 400 eurų baudą už tai, kad sukonfliktavęs su prekybos centro apsaugos darbuotoju pažeidė viešąją tvarką.

Nelaimė Utenos rajone – nuo laiptų nukrito dvejų neturinti mergaitė (3)

Rugsėjo 29 d. apie 17 val. 20 min. Utenos r., Pačkėnų k., nuo antro aukšto laiptų platformos nukrito metų ir aštuonerių mėnesių mergaitė, kuri dėl kaukolės lūžimo išvežta į Vilniaus ligoninę.

Iš pavydo atkeršijo geriausiai draugei: ieškau turtingo meilužio ir grupinio sekso (82)

Po konflikto su geriausia drauge jauna palangiškė nutarė šiai atkeršyti – internetu prisijungė prie šios paskyros vienoje tik suaugusiems skirtoje svetainėje ir paskelbė, kad ši ieško intymios draugystės. Už pinigus, žinoma.