Kaunietė apiplėšė sužadėtinį iš Graikijos

 (2)
Graikijos pilietis ketinimų vesti kaunietę Laurą atsisakė po to, kai sužadėtinė su bendrininkais jį sumušė ir atėmė pinigus.
Atėnų gyventojas 34 metų Dimitrios Aristeidis į Lietuvą atvyko balandžio 24-ąją. Užsienietis teigė turėjęs verslo reikalų Plungėje, be to, ketinęs pabūti pas kaunietę sužadėtinę Laurą.

Apsigyvenęs Kauno "Lietuvos" viešbutyje, balandžio 30-ąją graikas sulaukė Lauros skambučio. Mergina siūlė susitikti ir išgerti puodelį kavos.

D.Aristeidis nuvažiavo pas Laurą į butą Šiaurės prospekte. Čia jo su Laura laukė du vyrai. Vieną jų, vardu Kęstas, graikas jau buvęs matęs, nes šis jį iš oro uosto atvežė į viešbutį.

Jaunikis su Laura ir jos draugais sėdo į žalsvos spalvos automobilį "Mercedes-Benz 190" ir nuvažiavo prie graikui nežinomo vandens telkinio pakaunėje.

Čia Laura su draugais, grasindami peiliu, atėmė iš sužadėtinio rankinę, mobiliojo ryšio telefoną, o jį patį sumušė.

Po to Lauros pažįstamas Kęstas parvežė graiką atgal į viešbutį ir dar atsiprašė už patirtus nemalonumus.

Užsienietis policijai teigė, kad rankinėje buvo 3,5 tūkstančio dolerių, kuriuos pasiėmė mergina.

Kodėl graikas dvi dienas tylėjo ir tik gegužės 2-ąją kreipėsi į Žaliakalnio policijos komisariatą, dar aiškinamasi.

Pareigūnai taip pat nėra tikri, ar Laura iš tikrųjų buvo užsieniečio sužadėtinė.

Žinoma, kad kaunietė pusmetį gyveno Graikijoje, kur ir susipažino su D.Aristeidžiu. Kol kas aiškinamasi, ką mergina veikė užsienio šalyje ir kodėl iš jos buvo paimtas pasas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Po problemų šeimoje nutarė gėdingai atsipalaiduoti: tai – mano gyvenimo tragedija (55)

Žalingų įpročių neturintis ir sveiką gyvenseną propaguojantis 39 metų vilnietis Artūras Čivilis po šeimoje kilusių problemų nutarė atsipalaiduoti, tačiau vyras pasirinko tokį būdą, kuris kitus turėtų mažų mažiausiai šokiruoti.

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (28)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (12)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (20)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (11)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.