Kaune kulkomis suvarpytas įtariamas nusikaltėlis

 (1)
Penktadienio naktį į Kauno universitetinę klinikinę ligoninę atvežtas sunkiai sužeistas Kauno rajono gyventojas, kuris yra kaltinamasis dviejų Kroatijos piliečių pagrobimo byloje.
Kulkų suvarpytas Jonas Velykis, 27-erių, ligoninėje buvo operuotas ir vidurdienį jo būklė buvo stabili, pranešė Policijos departamento prie VRM atstovas spaudai.

Prieš operaciją sužeistasis policijai pasakojo, esą buvo sušaudytas nežinomo asmens penktadienį apie 3 valandą nakties netoli savo namų Neveronyse, Kauno rajone.

Nukentėjusiojo teigimu, po pirmojo šūvio jis pargriuvo ant žemės, ir tuomet į ji buvo paleisti dar 6 šūviai.

Tačiau Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai, apžiūrėję nurodytą įvykio vietą, nei kraujo pėdsakų, nei šovinių tūtelių nerado. Aplinkiniai gyventojai teigia jokių šūvių negirdėję.

J. Velykis yra kaltinamasis byloje, kuri buvo iškelta 1998 metų lapkričio mėnesį dėl dviejų Kroatijos piliečių pagrobimo įkaitais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (4)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (9)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (109)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.

Gavaltuvos kaime apsilankė darbštūs vagys – išsinešė 100 kg mėsos (4)

Ankstų rytą į mėsos rūkymo patalpą užsukusi moteris nustėro - vagys išsinešė didžiulį kiekį mėsos.