Kaune iš įmonės išviliota per 16 tūkst. eurų, apgaulė paaiškėjo tik perdavus pinigus

 (5)
Kaune įmonės atstovai policijai pranešė, kad apgaule buvo išvilioti nemaži pinigai.
© VDU

Policijos departamentas informuoja, kad kovo 20 d. 12 val. 51 min. į Kauno apskr. VPK kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad kovo 14 d. iš įmonės buvo apgaule išvilioti pinigai.

Įtarimų, kad gali būti apgaulė, įmonės atstovai iš pradžių neįtarė, mat duomenys buvo pateikti elektroniniu paštu.

Gavus įmonės rekvizitus ir nurodytą banko sąskaitą, buvo atliktas bankinis pavedimas. Tačiau tik po to paaiškėjo, kad pateikta informacija apie gavėją buvo klaidingi.

Bendrovės patyrė 16 398 eurų žalą.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Rytinis reidas sostinėje: trečias kartas nemeluoja, nubaustas girtas ukrainietis

Šeštadienį kelių policijos surengtas rytinis reidas prasidėjo ramiai. Pavyzdingi vairuotojai džiugino pareigūnus. Įkliuvo į darbą važiuojantis neblaivus ukrainietis. Vėliau sustabdytas jaunas vaikinas nuvežęs merginą į stotį, grįžo susimokėti baudą.

Kaune, daugiabučio aštuntame aukšte, kilo gaisras

Šeštadienį 12.46 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaune, Sukilėlių pr. 89, aštuntame aukšte esančiame bute kilo gaisras.

Avarija Vilniuje: kaltininkas toks girtas, kad po susidūrimo užmigo automobilyje (11)

Šeštadienį, 12.07 val., sostinės policija gavo pranešimą apie avariją prie Oslo g. ir Vakarinio aplinkelio sankirtos, ant viaduko. Susidūrė „VW Golf“ ir „VW Sharan“.

Joninių naktį įkliuvo du neblaivūs kariai: olandas ir lietuvis (24)

Šventinę šeštadienio naktį Kaune ir Jonavoje policija sustabdė du prie vairo sėdusius neblaivius kariškius. Lietuvis buvo girtesnis, jo laukia griežtesnė atsakomybė.

Telefoniniai sukčiai sugalvoja vis naujų mulkinimo būdų (8)

Per pastarąjį mėnesį Vilniuje ir Kaune užfiksuoti pakartotiniai sukčiavimo atvejai, kuomet telefoniniai sukčiai, siekdami apvogti gyventojus, siekė juos išvilioti iš namų ar įsiprašyti įleidžiami į butą apsimetant būsto administratoriais.