Karmėlavoje tėvo peršautos merginos gyvybę išgelbėjo, tačiau būklė vis dar sunki

 (26)
Karmėlavoje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį peršautos ir į Kauno klinikas pristatytos 1995 m. gimusios merginos būklė išlieka sunki, bet stabili, DELFI informavo Kauno klinikų medikai. Laimei, merginai laiku suteikta pagalba, gyvybei pavojus nebegresia.
© DELFI montažas

Po tragiškų įvykių kinologo iš degančio namo išneštą peršautą merginą vos atvykę medikai iškart reanimavo. Leisgyvę merginą pavyko išgelbėti laiku atvykus pagalbai.

DELFI primena, kad naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 1 val., Kauno rajone esančioje Karmėlavoje, konflikto metu vyras (gimęs 1960 m.) iš neteisėtai laikomo pistoleto (markė ir kalibras nustatinėjami) iššovė į dukterį (gimusią 1995 m.) ir jos sugyventinį (gimusį 1993 m.) bei, padegęs gyvenamąjį namą, nusižudė.

Ugniagesių duomenimis, 01.08 val. žmonės pranešė apie atvira liepsna degantį namą. Taip pat nurodė, kad viduje gali būti žmonių.

Policija pareigūnams atvykus į įvykio vietą, namo antras aukštas degė atvira liepsna, girdėjosi pagalbos šauksmas.

Policijos pareigūnas (kinologas) priėmė žaibišką sprendimą daužti langą - panaudojęs kirvuką ir laužtuvą pateko į vidų.

Pirmame aukšte pamatęs merginą, išnešė ją į lauką (dalinai sąmoningą). Laukdamas, kol atvažiuos greitoji, suteikė jai skubią pirmąją pagalbą.

Merginos sugyventinis iššoko iš degančio namo antro aukšto.

Nukentėjusioji dukra (dėl šautinės žaizdos krūtinėje) ir jos sugyventinis (dėl šautinės žaizdos rankoje) paguldyti į ligoninę. Pasak Karmėlavos seniūnės Violetos Armolaitienės, merginos būklė sunki. Ji gydoma Kauno klinikose. Vaikinas, kuriam sužalota ranka, ketvirtadienio ryta grįžo namo.

Nukentėjęs vaikinas su žurnalistais bendrauti atsisakė.

V. Armolaitienė teigia, kad minėtas šaudęs vyras anksčiau yra teistas už savo dukrų seksualinį prievartavimą. Jam uždrausta artintis ar bendrauti su šeimos nariais. Vyras gyveno Jonavoje pas savo motiną.

Šiame name gyveno 1995 m. gimusi mergina su sugyventiniu.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, Vitas atvyko pas savo dukrą į Karmėlavą, Šaltinių g. Tėvas išsiviliojo dukrą su sugyventiniu į kiemą. Bekalbant ir vaikštinėjant po kiemą, vyras įėjo į namus. Paskui tėvą į namus užėję dukra su vaikinu pastebėjo, kad Vitas rankose laiko pistoletą. Tuomet Vitas šovė į dukrą. Paskui šovė į dukros vaikiną. Jaunuolis gelbėdamasis laiptais užbėgo į antrąjį namo aukštą ir iššoko iš antrojo namo aukšto. Jam buvo peršauta ranka. Tuomet buvo padegtas namas.

Seniūnės teigimu, jauna šeima nebeketina šiame name toliau gyventi, žada išsikraustyti iš Karmėlavos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Pusantrų metų ieškotas Jonavietis rastas negyvas

Gegužės 21 d. Kaune, Brastos g., ant upės kranto, rastas 1986 m. gimusio vyro kūnas. Vyras, kaip dingęs be žinios, ieškotas nuo 2015 m. gruodžio mėn. Pirminiais duomenimis mirtis ne smurtinė.

Vilniuje jauna vairuotoja perėjoje partrenkė moterį su kūdikiu (83)

Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, automobiliu „Opel Zafira“ važiavusi jauna vairuotoja laiku nepastebėjo perėja einančios moteris, kuri stūmė vežimėlį su kūdikiu. Abi moterys - ir nukentėjusioji, ir vairuotoja, patyrė šoką.

Panevėžyje policijos pastatas tapo karo lauku: aidėjo šūviai, į pagalbą policija skubėjo kariai (21)

Gegužės 23 dieną pilietiškas asmuo bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė, kad matė, kaip į pastatą Panevėžyje, Beržų g. 46, įsiveržė grupė ginkluotų asmenų, aidi šūviai. Laimei, tai tik pratybos, o ne tikras išpuolis.

Ieškomas vairuotojas, kuris Grigiškėse partrenkė moterį ir apie tai niekam nepranešė (10)

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai ieško eismo įvykio liudininkų, kai š. m. balandžio 22 d. apie 16 val. 10 min. Vilniuje, Grigiškėse, Kovo 11-osios g. 39B, automobilių stovėjimo aikštelėje, nenustatytos markės automobilis partrenkė ir sužalojo pėsčiąją (gimusią 1926 m.).

Įdarbinti užsienyje siūlęs vyras tautiečius „vyniojo apie pirštą“: galbūt žinote, kur jis? (6)

Šiaulių apskrities policija atlieka tyrimą dėl sukčiavimo, kur nusikalstamą veiką galimai padarė Kęstutis Jonuitis. Šis vyras sausio mėnesį į jį besikreipusiems asmenims pažadėjo, kad juos už atlygį įdarbins užsienio šalyje, tačiau paėmęs pinigus, žmonių neįdarbindavo ir pinigų negrąžindavo.