Kamčiatkoje kareiviai šaudo vieni kitus

Du kariai nušauti ir vienas sunkiai sužeistas per incidentą Kuros strateginės paskirties raketinės kariuomenės poligone Kamčiatkoje.
Kaip pranešė Šiaurės Rytų kariuomenės grupuotės štabas, jefreiteris Jevgenijus Kočerginas, būdamas sargyboje, iššovė iš automato į nugarą sargybos viršininkui puskarininkiui Sergejui Buriai, su kuriuo išvakarėse susivaidijo. Sunkiai sužeisto puskarininkio įsakymu eilinis Aleksandras Karpiukas į jefreiterį atidengė ugnį iš automato. Žuvo J. Kočerginas ir jį iš užpakalio puolęs eilinis Sergejus Beketovas.

Sausio 16 dieną čia jau įvyko panašus incidentas, per kurį eilinis V. Alekejenka, taip pat būdamas sargyboje, sušaudė tris tarnybos draugus.

Tirti įvykio į Kamčiatką atvyko strateginės paskirties raketinės kariuomenės generalinio štabo komisija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Ignalinoje atvira liepsna degė namas

Sekmadienį vėlai vakare užsiliepsnojo medinis namas Ignalinos mieste.

Kaune kaktomuša susidūrė du BMW: sužeisti trys žmonės (17)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie sekmadienio vakarą Kaune įvykusią skaudžią avariją. Jos metu sunkiai sužaloti mažiausiai du asmenys.

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (5)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (11)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (3)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.