Jonavoje siautėjo neblaivūs žagintojai

 (5)
Jonavos rajone per pastarąją parą išžagintos dvi merginos, pranešė policija. Šeštadienį Ruklos miestelyje pažįstamas vyras išžagino 22 metų K.M.
Į Ruklos miestelio vieną namų, kuris garsėja kaip asocialių šeimų bendrabutis, atėjo kaimynystėje gyvenantis 27 metų L.V. kartu su savo draugu. Abu vyrai buvo girti.

Nors atvėrusi duris mergina vyrų įsileisti nesutiko, jie įsibrovė į vidų. Atsinešę alaus, jo pasiūlė ir K.M. Mergina gerti atsisakė.

Kai vienas iš svečių neblaivus užmigo, L.V., grasindamas susidoroti, privertė merginą jam atsiduoti.

Vėliau pats smurtautojas užmigo, o mergina apie įvykį pranešė policijai.

Penktadienio vakarą Panoterių kaime, ganykloje išžaginta šešiolikmetė L.G.

Mergina į ganyklą atvažiavo pamelžti karvės. Netrukus automobiliu į ganyklą atvažiavo trys pažįstami vyrai.

Čia pat du iš jų merginą išžagino oraliniu būdu. Visi vyrai buvo neblaivūs.

Vienam prievartautojui 40, kitam - 20 metų. Vienas jų -nukentėjusiosios kaimynas. Abu prievartautojai sulaikyti.

Kaip BNS sakė bylas tirianti Jonavos rajono apylinkės prokuratūros prokurorė Svetlana Zabielinienė, įtariamieji tvirtina, jog abi aukos su jais santykiavo savo noru.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Iš pelkės miške išgelbėtas senolis iki žemės lenkiasi pareigūnams

Trečiadienį po pietų ant kojų buvo sukeltos Šiaulių policijos pajėgos - pareigūnai miške ieškojo uogauti išėjusio ir pelkėtoje vietovėje pasiklydusio senolio. Laimė, vyras surastas sveikas ir gyvas. Jis po poros dienų policijai atsiuntė ranka rašytą padėką.

Vilniaus kelių policija ieško liudytojų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus apskr. VPK) kelių policija ieško eismo įvykio liudininkų.

Baisi nelaimė Vileikių kaime: tvenkinyje nuskendo 8 metų berniukas (3)

Liepos 20-osios vakare, 21.18 val., Telšių apskrities policija ugniagesiams gelbėtojams pranešė, kad Kelmės r., Pakražančio sen., Vileikių kaime, reikalinga pagalba ieškant skenduolio.

Garbaus amžiaus šiauliečių pora apmulkino telefoninius sukčius (2)

Kai liepos 18-osios popietę Šiauliuose, Vytauto g., gyvenantis vyras išgirdo savo sutuoktinės pokalbį fiksuoto ryšio telefonu, iš karto sukluso. Žmona kalbėjosi su dukra apie pastarąją ištikusią nelaimę - griūdama sužalojo mergaitę ir jai reikalingi pinigai sužalotosios gydymo išlaidoms padengti.

Negirdėtas sukčiavimo būdas: pakvietė folklorinį ansamblį į festivalį (6)

Panevėžio apskrities policija liepos 11 d. gavo folklorinio ansamblio pareiškimą, kad prieš pusmetį - 2016-ųjų gruodžio 23 d. - gavo oficialų pakvietimą iš bendrovės dėl dalyvavimo festivalyje. Už apgyvendinimą bei kitas paslaugas į bendrovės sąskaitą pervedė pinigus.