Japonų policija šturmu užėmė užgrobtą autobusą

Anksti ketvirtadienį japonų policija šturmavo užgrobtą autobusą ir taip užbaigė 15 valandų trukusią dramą, kurios metu pagrobėjas nužudė vieną keleivę ir laikė įrėmęs peilį į šešiametę mergaitę.
Tarpmiestinis autobusas nuo trečiadienio vakaro stovėjo netoli Hirošimos, prie greitkelio. Naudodamiesi dūmų uždanga, autobusą šturmavo daugiau negu 20 policininkų. Jie per langus išstūmė įkaitus, o per priekines duris išvedė 17-metį pagrobėją.

Jaunuolis, kurio pavardė neskelbiama dėl nepilnametystės, nuvežtas į policijos nuovadą ir apklaustas. Policininkai sakė, kad apklausiamas jis elgėsi ramiai.

Visi šturmo metu autobuse buvę įkaitai - 9 moterys, šešiametė ir 57 metų vairuotojas, nenukentėjo.

Anksčiau psichikos liga sirgęs paauglys, grasindamas 40 cm ilgio peiliu, autobusą su 20 keleivių užgrobė trečiadienį po pietų. Vėliau jis peiliu mirtinai užbadė 68 metų keleivę ir į krūtinę sužeidė kitą moterį. Dar vieną moterį pagrobėjas sumušė ir paleido.

Jaunuolis nuolat kaip gyva priedanga naudojosi 6 metų mergaite.

Autobusas vyko iš Japonijos pietvakariuose esančio Sagos miesto. Po užgrobimo jį iki Hirošimos 300 km persekiojo policija.

Paauglys reikalavo grynųjų pinigų, ginklo ir norėjo būti nuvežtas į Tokiją, tačiau užgrobimo motyvų policija nenurodė. Pareigūnų teigimu, tai pirmas autobuso užgrobimas Japonijoje, per kurį žuvo žmogus. Nuo 1994-ųjų autobusų užgrobimų būta 7.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (4)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (10)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (23)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (47)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (8)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.