Įtemptos vogto automobilio gaudynės: pareigūną tyčia partrenkęs bėglys vežė ant variklio dangčiopapildyta filmuota medžiaga

 (273)
Sausio 24-osios rytas, Alytaus apskrities pareigūnams buvo įtemptas, Lazdijų rajone keli patrulių ekipažai vaikėsi jiems nestojusį, įtariama vogtą automobilį. Per incidentą apdaužytas policijos automobilis „VW Passat“, sužeistas vienas pareigūnas, bėglys visiškai blaivus.
Įtemptos vogto automobilio gaudynės: pareigūną tyčia partrenkęs bėglys vežė ant variklio dangčio
© Alytaus apskr. VPK

9.22 val. Lazdijų r., Seirijų miestelio ribose, policijos patrulių ekipažui stabdomas nestojo automobilis „Mercedes Benz“, su vokiškais numeriais. Jo vairuotojas padidino greitį ir nurūko Mankūnų kaimo link.

Tame pačiame kaime, Paplentės gatvėje, tarnybiniu policijos automobiliu „VW Passat“ pareigūnai užblokavo kelią persekiojamam automobiliui, tačiau „Mercedes Benz“ vairuotojas neišsigando ir trenkėsi į tarnybinį automobilį.

Iš tarnybinio automobilio išlipęs Kelių patrulių būrio vyriausiasis patrulis į orą iššovė tris įspėjamuosius šūvius, bet ir tai nesustabdė bėglio, jis nestabdė vairuojamo automobilio, partrenkė patrulį ant variklio dangčio ir taip jį vežė kelis metrus.

Nukritęs ant žemės sužeistas pareigūnas keletu šūvių į automobilio ratus bandė priverstinai sustabdyti automobilį, tačiau nepavyko.

Šešių Alytaus, Lazdijų ir Druskininkų policijos ekipažų persekiojamas „Mercedes Benz“ paspruko. Buvo nuspręsta prašyti pasieniečių sraigtasparnio pagalbos. Jam nespėjus pakilti, 10.20 val. Lazdijų r., Seiliūnų kaimo miške Druskininkų policijos komisariato patrulių ekipažas surado automobilį, bet paieškos tuo nesibaigė, nes iš automobilio buvo pasišalinęs vairuotojas. Jo paieškoms buvo iškviesti Alytaus apskrities policijos kinologai su šunimis.

10.49 val. Seiliūnų kaime, raistuose, sulaikytas 34 metų „Mercedes Benz“ vairuotojas. Bėglys, ne kartą teistas, Biržų rajono gyventojas, prisipažino, kad iš užsienio parvarinėjo vogtą automobilį, o jį lydėjo vadinami „šukeriai“.

Juos taip pat pavyko sulaikyti. Du, „Hyundai“ markės automobiliu bėglį lydėjusius asmenis sulaikė ant kapoto parblokštas ir toliau tarnybą tęsiąs vyriausiasis patrulis. 35-erių ir 42-ejų metų vyriškiai sulaikyti ir pristatyti į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Persekiojimo metu sužeistas pareigūnas kreipėsi į medikus. Įvykio metu nukentėjęs pareigūnas, dėl patirtų sužalojimų guldomas į Alytaus ligoninę. Medikai pareigūnui diagnozavo kaklo raiščių plyšimą.

Lietuvos policijos duomenimis, per metus užregistruojama apie 5000 pasipriešinimų policijos pareigūnams.

Jei turite daugiau informacijos, nuotraukų arba filmuotos medžiagos šia tema, pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Pašėlusi naktis Vilniuje: girtas taksistas važiavo žvejoti, o dar girtesnis vaikinas — atsipalaiduoti

Penktadienio naktį Vilniuje vyko reidas, kurio metu įkliuvo 5 neblaivūs vairuotojai ir du neturintys teisės sėsti prie vairo. Taip pat viena moteris vos per plauką išvengė baudos.

3,22 prom. girtumo mergina sukėlė didelę sumaištį prie Rudaminos: teko surakinti kojas ir rankas

Penktadienį vėlai vakare visiškai girta (3,22 prom.) 29-erių moteris sukėlė didelę sumaištį prie Rudaminos, Totorinės g. Dėl jos neadekvataus elgesio susidarė avarinė situacija, o pareigūnams teko tramdyti ne tik ją, bet ir jos „gelbėti“ susirinkusią gaują neblaivių šalia esančio Kelmytės kaimo gyventojų.

Girta ir pasiutusi žemaitė: iškeikė ir akmenimis apmėtė kunigą (118)

Už tai, kad nesilaikė tvarkos, iš Žagarės parapijai priklausančių namų pašalintos moters sesuo nutarė atkeršyti parapijos klebonui Mariui Dygliui – šį ne tik išplūdo necenzūriniais žodžiais, bet ir apmėtė akmenimis.

Autobusas įkliuvo į didžiulę smegduobę

Ketvirtadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose, Fenikso mieste miesto autobusas įkrito į didžiulę smegduobę. Dėl šio eismo įvykio buvo uždarytas visas kelias. Pranešama, kad smegduobė atsirado dėl vandentiekio vamzdyno avarijos. Įvykio metu autobuse keleivių nebuvo, apie sužeidimus nepranešama, praneša vietos žiniasklaida.

Prie Palangos saulės apakintas vairuotojas sudaužė tris automobilius ir nulėkė į griovį (17)

Penktadienį, apie 15 val., tarp Palangos ir Šventosios, Monciškių sankryžoje, latvių sunkvežimio vairuotojas, manoma, apakintas saulės, sudaužė tris lengvuosius automobilius, o pats nuvažiavo į griovį. Į ligoninę išvežtos dvi merginos, kurios sužalotos dūžtančių stiklų (vienai stiklai pateko į akį, kitai - į burną).