Įtemptos vogto automobilio gaudynės: pareigūną tyčia partrenkęs bėglys vežė ant variklio dangčiopapildyta filmuota medžiaga

 (273)
Sausio 24-osios rytas, Alytaus apskrities pareigūnams buvo įtemptas, Lazdijų rajone keli patrulių ekipažai vaikėsi jiems nestojusį, įtariama vogtą automobilį. Per incidentą apdaužytas policijos automobilis „VW Passat“, sužeistas vienas pareigūnas, bėglys visiškai blaivus.
Įtemptos vogto automobilio gaudynės: pareigūną tyčia partrenkęs bėglys vežė ant variklio dangčio
© Alytaus apskr. VPK

9.22 val. Lazdijų r., Seirijų miestelio ribose, policijos patrulių ekipažui stabdomas nestojo automobilis „Mercedes Benz“, su vokiškais numeriais. Jo vairuotojas padidino greitį ir nurūko Mankūnų kaimo link.

Tame pačiame kaime, Paplentės gatvėje, tarnybiniu policijos automobiliu „VW Passat“ pareigūnai užblokavo kelią persekiojamam automobiliui, tačiau „Mercedes Benz“ vairuotojas neišsigando ir trenkėsi į tarnybinį automobilį.

Iš tarnybinio automobilio išlipęs Kelių patrulių būrio vyriausiasis patrulis į orą iššovė tris įspėjamuosius šūvius, bet ir tai nesustabdė bėglio, jis nestabdė vairuojamo automobilio, partrenkė patrulį ant variklio dangčio ir taip jį vežė kelis metrus.

Nukritęs ant žemės sužeistas pareigūnas keletu šūvių į automobilio ratus bandė priverstinai sustabdyti automobilį, tačiau nepavyko.

Šešių Alytaus, Lazdijų ir Druskininkų policijos ekipažų persekiojamas „Mercedes Benz“ paspruko. Buvo nuspręsta prašyti pasieniečių sraigtasparnio pagalbos. Jam nespėjus pakilti, 10.20 val. Lazdijų r., Seiliūnų kaimo miške Druskininkų policijos komisariato patrulių ekipažas surado automobilį, bet paieškos tuo nesibaigė, nes iš automobilio buvo pasišalinęs vairuotojas. Jo paieškoms buvo iškviesti Alytaus apskrities policijos kinologai su šunimis.

10.49 val. Seiliūnų kaime, raistuose, sulaikytas 34 metų „Mercedes Benz“ vairuotojas. Bėglys, ne kartą teistas, Biržų rajono gyventojas, prisipažino, kad iš užsienio parvarinėjo vogtą automobilį, o jį lydėjo vadinami „šukeriai“.

Juos taip pat pavyko sulaikyti. Du, „Hyundai“ markės automobiliu bėglį lydėjusius asmenis sulaikė ant kapoto parblokštas ir toliau tarnybą tęsiąs vyriausiasis patrulis. 35-erių ir 42-ejų metų vyriškiai sulaikyti ir pristatyti į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Persekiojimo metu sužeistas pareigūnas kreipėsi į medikus. Įvykio metu nukentėjęs pareigūnas, dėl patirtų sužalojimų guldomas į Alytaus ligoninę. Medikai pareigūnui diagnozavo kaklo raiščių plyšimą.

Lietuvos policijos duomenimis, per metus užregistruojama apie 5000 pasipriešinimų policijos pareigūnams.

Jei turite daugiau informacijos, nuotraukų arba filmuotos medžiagos šia tema, pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Pasieniečius išvydęs vilkiko vairuotojas šoko iš kabinos ir pabėgo į krūmynus (1)

Vokietijoje vogtu vilkiku, kurio puspriekabė irgi pavogta, iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavęs vairuotojas bandė sprukti nuo pasieniečių. Supratęs, kad to padaryti nepavyks, jis įsuko į artimiausios degalinės aikštelę, sustojo ir iššokęs iš vilkiko kabinos pabėgo į krūmynus.

Alytaus policijai reikia pagalbos tyrime dėl vagystės (2)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės iš maisto prekių parduotuvės.

Originali slėptuvė pievoje pasirodė esantis nepatikima (2)

Švenčionių rajone Ignalinos rinktinės pasieniečiai sulaikė beveik 3 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų. Jie buvo paslėpti pievos įgriuvoje po žolėmis.

Pričiuptas prie Vingio parko per automobilio stogą bėgęs smarkuolis užpuolė pareigūną (3)

Sekmadienį vakare Vilniuje prie Vingio parko pastatytas automobilis parūpo chuliganui. Matant automobilio savininkui, chuliganas perbėgo per automobilio stogą. Netrukus jaunas vaikinas buvo sugautas, tačiau atvežtas į policijos komisariatą jis labai įsiuto.

Vengiant susidūrimo su gyvūnu, sumaitotas visureigis (7)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, prieš vidurnaktį, policija gavo pranešimą, kad Kauno r., Zapyškio sen., nuo Zapyškio važiuojant Griškabūdžio link, nuo kelio nuvažiavo automobilis „Mitsubishi Pajero“ ir atsitrenkė į medį.