Įtariamieji sprogdinimu Estijoje - policijos rankose

Estijos saugumo policija penktadienį sulaikė kelis asmenis, įtariamus Talino universalinės parduotuvės "Stockmann" sprogdinimu.
"Per dieną saugumo policija patikrino keletą skirtingų versijų ir sulaikė kelis asmenis, kurių galimos sąsajos su sprogimais yra tiriamos", BNS sakė saugumo policijos atstovas spaudai. "Policija mano, kad šiuo metu negali suteikti daugiau informacijos apie tyrimą", teigė jis.

Vidaus reikalų ministras Tarmo Loodus (Tarmas Lodus) penktadienio vakarą sakė, kad policija apklausė kelis įtariamuosius ir nustatė mechanizmą, kuriuo buvo paleistas 10 val. 48 min. sprogęs užtaisas.

Televizija TV1 vakaro žiniose pranešė, kad sprogstamieji užtaisai buvo susprogdinti mobiliuoju telefonu.

Du sprogimai Talino universalinėje parduotuvėje "Stockmann" sostinės centre penktadienio rytą nugriaudėjo šešių valandų intervalu. Per antrąjį sprogimą buvo lengvai sužeista 29 metų moteris - Lietuvos ambasadoje Taline dirbančio diplomato žmona.

Abu sprogstamieji užtaisai buvo padėti pirmajame universalinės parduotuvės aukšte, prekybos salėje, prie įėjimo į alkoholinių gėrimų skyrių.

Prieš sprogimus teroristas skambino telefonu ir reikalavo dviejų milijonų kronų.

Dar viena parduotuvėje buvusi 30 metų moteris, jos 18 mėnesių dukra bei 22 metų apsaugos darbuotojas patyrė išgąstį ir šoką.

Pirmasis užtaisas sprogo penktadienį 4 val. 43 min., kai parduotuvėje nebuvo žmonių. Antrasis - 10 val. 48 min., kai parduotuvė jau buvo atidaryta.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (1)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykla vėl tapo taikiniu (2)

Pirmadienį Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje popietę teko nutraukti pamokas. Pranešta apie galima pavojų. Nors didelė tikimybė, kad pranešimas melagingas, nereaguoti į jį mokyklos vadovai negali.

Kaune po merginos išžaginimo lyg kine sulaikytas juodaodis įtikinėjo, kad jį apkalba abejones išsklaidė DNR (101)

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas pustrečių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 22 m. Nigerijos pilietį D. N., kuris pripažintas kaltu dėl lietuvės išžaginimo.

Kauno senamiestyje sieną išardę ugniagesiai rado moters kūną (22)

Ugniagesių pagalbos paprašę policijos pareigūnai juos pasikvietė į gana neįprastą operaciją. Teko ardyti sieną, nes ieškojo žmogaus.

Šakių rajone po automobilio smūgio į medį sužalotos keturios moterys (2)

Šakių rajone automobilio nesuvaldžiusi moteris nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Sužaloti keturi žmonės, viena moteris ligoninėje.