Išrengta nepilnametė buvo fotografuojama

 (4)
Į Ukmergės rajono policijos komisariatą kreipėsi miesto "Šilo" vidurinėje mokykloje besimokančios penkiolikmetės D.A motina ir nurodė, kad Užupio vidurinėje mokykloje yra platinamos jos pusnuogės dukters nuotraukos.
Įvykį pradėjus tirti nepilnamečių reikalų inspektoriui paaiškėjo, kad D.A. jėga buvo išrengta ir nufotografuota balandžio 21 dieną.

Tądien ji ir dar septynios tame pačiame mikrorajone gyvenančios merginos iškylavo prie kūdros, esančios už miesto stadiono. Apie 14 valandą prie besimaudančių bei besideginančių moksleivių prisidėjo trys visoms iš matymo pažįstami 13-15 metų vaikinai.

Iš pradžių buvo vaikų žaidimai: visi dūko, vieni kitus gaudė. Vėliau vaikinai D.A. iki pusės išrengė nuogai bei atsmaukė jai apatines kelnaites. Kai mergina apsivilko, viskas vėl buvo pakartota.

Antrą kartą išrengtą D.A., kurios rankas laikė du vaikinai, o trečias buvo apnuoginęs jos krūtinę, viena iš merginų nufotografavo.

Praėjus savaitei po įvykio šios nuotraukos buvo dalijamos bei už 1-5 litus pardavinėjamos tarp D.A. pažįstamų. Iš viso buvo išplatintos 7 nuotraukos.

Pasak įvykį tiriančio pareigūno, antrą kartą išrengti bei nufotografuoti D.A. liepė viena kartu iškylavusių merginų.

"Aš ir kitos mergaitės norėjome išjuokti D.A., nes mes jos nemėgstame", paaiškinime policijai parašė keturiolikmetė E.K.

Ji paneigė, kad viską suorganizavo iš anksto, teigė, kad tai įvyko spontaniškai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Sumaištis judrioje Vilniaus gatvėje: policija buvo užtvėrusi kelią ties Edukologijos žiedu (32)

Penktadienį vienoje judriausių sostinės gatvių kilo sujudimas. Policija užtvėrė kelią ties Edukologijos universiteto žiedine sankryža, atvyko ugniagesiai ir medikai. Įtariama, kad viso to priežastis - vienas žmogus.

Kaune perėjoje partrenktas vyras išgyveno vos kelias valandas (14)

Kaune ketvirtadienio vakarą pėsčiųjų perėjoje sunkiau sužalotas vyras. Jo gyvybė užgeso po kelių valandų.

Vogtą automobilį pareigūnai rado anksčiau, nei jo pasigedo šeimininkė (4)

Panevėžio apskr. policijos atstovai informuoja, kad Pasvalio rajono gyventoja vogto automobilio iškart po įvykio nepasigedo.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (176)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (15)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.