Išniekintas Lietuvos žydų bendruomenės pastatas Vilniuje

 (100)
Naktį į sekmadienį įvykdytas vandalizmo aktas prieš Lietuvos ir Vilniaus žydų bendruomenės būstinę. Sostinės centre esantis pastatas buvo apipieštas svastikomis, žydus niekinančiais užrašais, o greta jų - ir Lietuvos gediminaičių stulpais. Dėl vandalizmo akto policija atlieka ikiteisminį tyrimą.
Išniekintas žydų bendruomenės pastatas Vilniuje
Išniekintas žydų bendruomenės pastatas Vilniuje
Žydų bendruomenės nuotr.Išniekintas žydų bendruomenės pastatas Vilniuje
Žydų bendruomenės nuotr.Išniekintas žydų bendruomenės pastatas Vilniuje
Žydų bendruomenės nuotr.Išniekintas žydų bendruomenės pastatas Vilniuje
Žydų bendruomenės nuotr.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (100)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Anglijoje 202 įsilaužimus įvykdžiusį lietuvį teisėjas paleido (5)

Didžiosios Britanijos teismas vėl stebina savo savotiškais sprendimais. Šį kartą 202 įsilaužimus įvykdžiusio lietuvio teismas ne tik kad nenuteisė realia laisvės atėmimo bausme, bet dar ir pasirūpino jo reabilitacija, nors nukentėjusieji reikalavo nusikaltėlio nepasigailėti.

Sodyboje pareigūnai aptiko karinių šovinių atsargas (19)

Kovo 25 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai (ONTS), kartu su kolegomis iš Prienų rajono policijos komisariato, tikrindami kriminalinės žvalgybos informaciją, sodyboje, Prienų rajone, aptiko ir paėmė didelį kiekį (daugiau kaip 1 tūkst. vnt.), įtariama, automatinio ginklo "Kalašnikov", šovinių.

Girtas kelmiškis per naktį du kartus prarado ką tik nusipirktą automobilį (6)

Kovo 24-osios naktį, 5.37 val., Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie Kelmėje, Pievų gatvėje, iš daugiabučio namo kiemo pavogtą automobilį „Honda Civic“.

Latvijos pilietis Lenkijoje vogė banko kortelių duomenis, įkliuvo užmigęs (2)

Banko kortelių kopijavimu ir pinigu vogimu iš dešimčių žmonių sąskaitų Latvijos pilieti apkaltino Suvalkų (Lenkija) apygardos prokuratūra. Vyras Varmijoje ir Mozūrose nukopijuotus duomenis siuntė į Indonezija, kur kiti nusikalstamos grupuotės nariai išimdavo pinigus iš bankomatų.

Kauno parke per sprogimą sužalotas vyras uždarytas į areštinę (32)

Ketvirtadienį Kauno parke, esančiame V. Krėvės prospekte, paskelbta nepaprastoji padėtis. Pranešama, kad čia sprogo žmogus. Į įvykio vietą sulėkė visos spec. tarnybos, „Aro“ išminuotojai.