Iškelta byla buvusiam "Vakarų banko" administratoriui

Baudžiamoji byla taip pat iškelta dar keliems asmenims, susijusiems su A. Štrimaičiu, antradienį pranešė Generalinės prokuratūros atstovas spaudai.

Generalinė prokuratūra surinko medžiagą, iš kurios matyti, kad būdamas AB "Vakarų bankas" administratoriumi, A. Štrimaitis pažeidė Lietuvos banko draudimus bei areštuoto turto saugojimo reikalavimus, piktnaudžiavo jam suteiktais įgaliojimais.

Pareigūnai nustatė, kad A. Štrimaitis su kitais suinteresuotais asmenimis neteisėtai neatlygintinai perleido UAB "Stella Vitae" banko turtą - pastatą ir patalpas Klaipėdoje.

Tokiu būdu buvo iššvaistytas svetimas turtas, o šia veika valstybei ir "Vakarų banko" kreditoriams bei indėlininkams padaryta didelė žala.

"Vakarų bankas" bankrutavo 1995 metais.

Banko valdybos pirmininkui ir prezidentui Petrui Kravtui Klaipėdos apygardos prokuratūra yra pareiškusi kaltinimus dėl daugiau nei 25 milijonų litų iššvaistymo, oficialių dokumentų klastojimo ir panaudojimo organizavimo. Byla dabar nagrinėjama teisme.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mažeikių rajone siautėjo pražūtinga liepsna

Mažeikių rajone naktį iš pirmadienio į antradienį kilęs gaisras pražudė žmogų.

Girtas vairuotojas Vilniuje sužalojo pėsčiąją (1)

Neblaivus prie vairo sėdęs vyras sužalojo moterį, ji patyrė žastikaulio lūžio.

Kauno rajone suniokotas bankomatas, įtariama, jį bandyta sprogdinti

Spalio 24 d. ryte pastebėta, kad nakties metu Kauno rajone, Ramučių kaime esančio prekybos centro pastato išorėje apgadintas bankomatas, išlaužtas užraktas, pro kurį paduodami pinigai, į bankomato vidų galimai prileista dujų, bandyta sukelti dujų sprogimą.

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (13)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (9)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.