Įsiutusi kaunietė policininkus mušė, o kaunietis pareigūnui įkando į koją

 (37)
Šeštadienį Kaune siautėjo girta moteriškė - ji ne tik nepakluso policininkams, bet ir puolė su jais kautis. Tą pačią dieną jaunas kaunietis įsikibo į pareigūno koją dantimis.
© DELFI / Ainis Gurevičius

Šeštadienį, apie 14.50 val., Kaune, Birželio 23-iosios g., daugiabučio laiptinėje, sulaikoma neblaivi A. Z. (gimusi 1962 m.) šaukė, nereagavo į pareigūnų reikalavimą nusiraminti, įžeidinėjo bei alkūne sudavė į krūtinės sritį tarnybos metu uniformuotam policininkui ir įskėlė kišenėje buvusio mobiliojo ryšio telefono ekraną.

Įsisiautėjusi moteriškė kelis kartus spyrė į koją ir apdraskė ranką kitam uniformuotam pareigūnui.

Pareigūnai į medikus nesikreipė. Įtariamoji neblaivi (2,07 prom.) A. Z. uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tos pačios dienos vėlų vakarą, 23.14 val., Kaune, Partizanų g., dėl svetimo turto sugadinimo sulaikytas R. Ū. (gimęs 1990 m.). Vežamas į policijos komisariatą, jaunuolis elgėsi agresyviai, plūdosi necenzūriniais žodžiais, grasino pareigūnams susidorojimu bei mėgino išlipti iš važiuojančio automobilio.

Pristatytas į policijos komisariatą nevykdė pareigūnų nurodymų, pradėjo priešintis ir įkando į koją uniformuotam policininkui.

Pareigūnas į medikus nesikreipė. Įtariamasis R. Ū. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tragiška avarija prie Daugų: vienas žmogus žuvo, trys sužaloti (22)

Ankstų sekmadienio rytą, apie 6.45 val., Alytaus r., ties Daugais, sankryžoje susidūrė automobiliai „Audi 80“ ir „BMW 530“.

Naktį Skuode sužalotas prokuroras, nukentėjo ir jį gynęs jaunuolis (5)

Liepos 22-osios naktį, apie 2.20 val., Skuode, J. Basanavičiaus g., vyras konflikto metu ranka sudavė vieną kartą ne tarnybos metu Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorui R. G. (gim. 1968 m.) į galvą. Po smūgio R. G. parkrito ant važiuojamosios kelio dalies ir susižalojo kairės rankos nykštį.

Garbaus amžiaus vyras privertė jauną plėšiką sprukti (3)

Liepos 22 d. 11.57 val. Alytaus apskrities policija gavo vyro (gim. 1944 m.) pranešimą, kad Prienų r., Jarmališkių kaime, į jo neužrakintą namą atėjo vyras (gim. 1994 m.), kuris reikalavo 20 eurų.

Ant kelio gulėjęs vyras žuvo po automobilio ratais (10)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.35 val., Kauno r., kelio Kaunas-Marijampolė 15-ame kilometre, pirmos serijos BMW, vairuojamas vyriškio (gim. 1983 m.), važiuodamas pirma eismo juosta, pervažiavo ant kelio gulėjusį vyrą (gim. 1969 m.).

Tamsoje keliu ėjęs vyras mirė greitosios pagalbos automobilyje (9)

Liepos 22 d., apie 23.05 val., Alytaus r., kelio Antakalnis–Jieznas-Merkinė 53 kilometre, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas blaivaus Varėnos r. gyventojo K. Ž. (gim. 1997 m.), partrenkė pėsčiąjį E. J. (gim. 1980 m.), ėjusį važiuojamąja kelio dalimi, be šviesą atspindinčių elementų.