Išaiškinta piratinių vaizdajuosčių gamintojų grupė

Manoma, kad pareigūnai išaiškino piratinių vaizdo kasečių gaminimo ir realizavimo tinklą. Per kratas buvo aptikta daug piratinės produkcijos.

Pasak VRM atstovės spaudai, 5 kratas butuose Vilniuje atliko 25 mokesčių policijos pareigūnai.

Per kratas pareigūnai rado ir paėmė 16 vaizdo grotuvų, tūkstantį tuščių vaizdajuosčių ir tūkstantį su įvairiais įrašais, 2 500 viršelių vaizdajuostėms bei 500 holografinių lipdukų vaizdajuostėms pažymėti.

Be to, Vilniaus Gariūnų turgavietės prekybos taškuose pareigūnai rado dar 600 vaizdajuosčių su įvairiais įrašais.

Per kratas rasti daiktai priklauso grupei vilniečių, kuriems Tardymo skyrius prie Mokesčių policijos departamento pirmadienį iškėlė baudžiamąją bylą dėl vaizdajuosčių gaminimo, realizavimo ir laikymo.

8 vilniečiams - Vitalijui Stankevičiui, Marinai Stankevič, Jurijui Stankevičiui, Sergejui Popovui, Tadeušui Zdaniukevičiui, Andrejui Syrovui, Viktorui Kovalevskiui ir Vytautui Marcinkevičiui baudžiamoji byla buvo iškelta pagal iš anksto Intelektualinės nuosavybės teisių gynimo poskyrio surinktą operatyvinę informaciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (131)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (11)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (15)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (137)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.