Iš Lenkijos į Lietuvą bandyta įvežti brangų vogtą automobilį

 (2)
Vokietijoje pavogtas BMW markės naujas automobilis, kurio kaina - apie 140 tūkst. litų, buvo vežamas ant specialios platformos, dokumentuose nurodžius, neva jis yra patyręs avariją.

Lenkijos pasienio apsaugos vyriausiosios komendantūros žiniomis, tai pats brangiausias per pastaruosius mėnesius automobilis, bandytas nelegaliai išvežti iš Lenkijos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šeimos šaltakraujišku išžudymu kaltinamas E. Anupraitis lieka suimtas (12)

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas trims mėnesiams pratęsė suėmimą E. A., kuris įtariama, Gaižėnų kaime, Kauno rajone, nužudė keturis savo šeimos narius, o dar vienam artimajam sunkiai sutrikdė sveikatą.

Avarijos Lietuvos keliuose nesibaigia kelyje Kaunas Kazlų Rūda susidūrė du „VW Golf“ (2)

Eismo įvykiai seka vienas kitą, jų virtinė nesibaigia. Kriminalai mirga nuo eismo įvykių gausos. Štai ir kelyje Kaunas-Kazlų Rūda, ties Kazliškių k. susidūrė du „VW Golf“ automobiliai. Abu vairuotojai gimę 1995 m.

Ispanijos nacionaliniame parke įsiplieskė gaisras

Pietų Ispanijoje šimtai ugniagesių sekmadienį kovojo su gaisru, įsiplieskusiu nacionaliniame parke; buvo evakuota daugiau kaip 1 800 žmonių.

Vidurdienį ties Leliūnais automobiliu partrenkta moteris

Šiandien 13.41 val. važiuojant nuo Utenos link Ukmergės, ties Leliūnais automobilis „Renault“ partrenkė apie 50 m. amžiaus moterį.

Policija sulaikė kelis asmenis LGTB eisenoje Stambule (1)

Sekmadienį Stambulo centre policijos būriai užtvėrė pagrindinę gatvę, kad ja neitų draudžiamo gėjų ir translyčių eisenos dalyviai.