Į kolonijos teritoriją įmestas sprogmuo

Nenustatytas asmuo pirmadienio vakarą per Vilniaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos tvorą permetė trotilo sprogmenį be detonatoriaus.
Apie 19 val. sargybinis pastebėjo trumpai kirptą vyrą, kuris per tvoroje esančią skylę įmetė kažkokį paketą į kolonijos teritoriją ir nubėgo.

Atskubėjęs sargybos viršininkas pamatė ant paketo užrašą rusų kalba "Trotilovaja šaška" ir iškvietė policiją.

Į įvykio vietą atvyko policijos ir greitojo reagavimo rinktinės "Aras" pareigūnai. Jie nustatė, kad į kolonijos teritoriją buvo įmesta 75 gramus sveriantis 8 centimetrų ilgio ir 2 centimetro pločio trotilo sprogmuo.

Kolonijos viršininkas Alvydas Maknickas BNS sakė, kad sprogmuo buvo nepavojingas, nes buvo be detonatoriaus. Tačiau, detonatorių įsukus, jis galėtų sukelti sprogimą.

Pasak A. Maknicko, į koloniją dažnai bandoma per tvorą nuteistiesiems permesti narkotikų, svaigalų, tačiau perduoti sprogmenis niekad dar nebuvo bandęs.

Įvykio metu kolonijoje neramumų nebuvo kilę, tačiau atsargumo dėlei kolonijos vadovybė sustiprino postų budėjimą.

Tvora toje vietoje, kur buvo permestas sprogmuo, yra maždaug už 30-ties metrų nuo kolonijos pastato.

Įvykį tiria Vilniaus miesto 3-sis policijos komisariatas.

Vilniaus miesto griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje Rasų gatvėje dabar bausmę atlieka 605 nuteistieji, tarp jų ir Kauno nusikaltėlių įžymybė Henrikas Daktaras, pravarde "Henytė".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (9)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (2)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.