Girtas BMW automobiliu pavėžino draugą: po smūgio į medį abu ligoninėje

 (6)
Girtas prie automobilio vairo sėdęs jaunas vyras kelionę baigė ligoninėje. Sužalotas ir kartu su juo važiuoti nepabūgęs bičiulis.
Girtas BMW automobiliu pavėžino draugą: po smūgio į medį abu ligoninėje
© Alytaus apskr. VPK

Alytaus apsk. policijos pareigūnai informuoja, kad sekmadienį, apie 15.34 val., Varėnos rajone girtas vairuotojas sukėlė avariją.

Pareigūnų duomenimis, Merkinės seniūnijoje, Panaros kaime, neblaivus (nustatytas 2,27 prom. girtumas) 24-erių metų vaikinas, vairuodamas automobilį „BMW 320D“, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį ir apvirto.

Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojas ir 22-ejų metų keleivis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Iš pelkės miške išgelbėtas senolis iki žemės lenkiasi pareigūnams

Trečiadienį po pietų ant kojų buvo sukeltos Šiaulių policijos pajėgos - pareigūnai miške ieškojo uogauti išėjusio ir pelkėtoje vietovėje pasiklydusio senolio. Laimė, vyras surastas sveikas ir gyvas. Jis po poros dienų policijai atsiuntė ranka rašytą padėką.

Vilniaus kelių policija ieško liudytojų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus apskr. VPK) kelių policija ieško eismo įvykio liudininkų.

Baisi nelaimė Vileikių kaime: tvenkinyje nuskendo 8 metų berniukas (3)

Liepos 20-osios vakare, 21.18 val., Telšių apskrities policija ugniagesiams gelbėtojams pranešė, kad Kelmės r., Pakražančio sen., Vileikių kaime, reikalinga pagalba ieškant skenduolio.

Garbaus amžiaus šiauliečių pora apmulkino telefoninius sukčius (2)

Kai liepos 18-osios popietę Šiauliuose, Vytauto g., gyvenantis vyras išgirdo savo sutuoktinės pokalbį fiksuoto ryšio telefonu, iš karto sukluso. Žmona kalbėjosi su dukra apie pastarąją ištikusią nelaimę - griūdama sužalojo mergaitę ir jai reikalingi pinigai sužalotosios gydymo išlaidoms padengti.

Negirdėtas sukčiavimo būdas: pakvietė folklorinį ansamblį į festivalį (6)

Panevėžio apskrities policija liepos 11 d. gavo folklorinio ansamblio pareiškimą, kad prieš pusmetį - 2016-ųjų gruodžio 23 d. - gavo oficialų pakvietimą iš bendrovės dėl dalyvavimo festivalyje. Už apgyvendinimą bei kitas paslaugas į bendrovės sąskaitą pervedė pinigus.