Ginkluotas užpuolikas įkaitais paėmė vaikus

Trečiadienį rytų Liuksemburge pistoletu, rankine granta ir peiliu ginkluotas užpuolikas įkaitais paėmė 20 vaikų ir dvi vaikų darželio auklėtojas, pranešė policija.
Saugumo pajėgos apsupo pastatą Vaserbiligo kaime prie Liuksemburgo ir Vokietijos sienos, tačiau kol kas su pagrobėju nekalbėjo. Į vaikų darželį jis įsiveržė pusiaudienį.

Netrukus pagrobėjas paleido aštuonis iš 20 vaikų.

Derybos su užpuoliku tęsiasi, tačiau kol kas jis nieko nereikalauja, tik savo psichiatro.

Vaikai, kuriems ne daugiau septynerių metų, laikomi įkaitais nuo pusiaudienio. Užpuolikas iš pastato neišleidžia ir dviejų vaikų darželio auklėtojų.

Policija pranešė, kad vyriškis, kuriam 45-eri, anksčiau turėjo psichinės sveikatos problemų ir yra ginkluotas pistoletu, rankine granata ir peiliu.

Vaserbilige gyvena 2 300 žmonių, miestelis yra rytų Liuksemburge prie Vokietijos sienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Eišiškėse - dar vienas vandalizmo išpuolis (4)

Sekmadienį ryte Eišiškių gyventojus papiktino nupjautas krikščionybės simbolis - kryžius. Panašus vandalizmo aktas užfiksuotas ir prieš dvi savaites, prieš pirmąjį rinkimų turą, bei 2015-ais.

Šiaulių r. gauja sumušė girtą oro gynybos eilinį (8)

Šeštadienį į Šiaulių ligoninę pristatytas sužalotas neblaivus Radviliškio oro gynybos bataliono ryšininkas, jaunesnysis eilinis.

Kario pasivažinėjimas su girtu draugu baigėsi smūgiu į medį (2)

Šeštadienį Varėnos r. neblaivus vyras nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pakelės medžius ir susižalojo. Taip pat nukentėjo kartu važiavęs „Geležinio vilko“ brigados eilinis.

Vyras susikišo į burną narkotikų ir įkando pareigūnui (10)

Penktadienio vakarą kelyje Vilnius-Klaipėda patikrintas vyras į burną susikišo galimai narkotines medžiagas ir tyčia įkando jas išimti bandžiusiam pareigūnui į pirštą.

Reanimacijoje komos būsenos - sumušta 2 metų mergytė (47)

Šeštadienį į ligoninę iš buto Gargžduose atvežta žiauriai sumušta vos 2 metų mergaitė.