Garsioje byloje - dar vieno kunigo pavardė

 (1)
Į R.Mikutavičiaus nužudymo istoriją bandoma įpainioti Kauno dvasininkus.
Apvogti kunigą Ričardą Mikutavičių ir jį sukompromituoti užsakė kiti dvasininkai. Tokią savo gynybos versiją vakar Vilniaus apygardos teisme pateikė R.Mikutavičiaus nužudymo organizatoriumi laikomas 46 metų Vladas Beleckas.

"Pažeminti R.Mikutavičių man pasiūlė dabartinis Vilijampolės kunigas Jonas Bujokas. Jei jūs būtumėte girdėję jo žodžius, dar ne tą padarytumėte", - teigė V.Beleckas.

Antradienį išsakyta V.Belecko gynybos versija nebuvo netikėta. Apie kunigo J.Bujoko spaudimą jis buvo užsiminęs ir per tardymą. Jo kaltinimai buvo patikrinti ir atmesti.

"Kaip galima taip kalbėti ir kliedėti, jeigu mes gyvenime niekada nebuvome susitikę ir aš jo nepažinojau, - vakar "Lietuvos rytui" Kaune teigė Vilijampolės Šv.Juozapo bažnyčios 48 metų klebonas Jonas Bujokas. - Galėčiau pasakyti V.Landsbergio žodžiais - kliedesiai, ir tiek".

Kunigas prisipažino iš karto buvęs informuotas, kad, liudydamas teisme, V.Beleckas jį apkaltino nebūtais dalykais: "Taip, man pranešė - labai skaudu".

Ši informacija klebono nenustebinusi, nes praėjusiais metais jį dėl tų pačių V.Belecko kaltinimų apklausė Generalinės prokuratūros prokuroras Rolandas Tilindis.

"Prokuroras tada pasakė, kad būčiau ramus, nors nežinia kokių fantazijų V.Beleckas imsis teisme", - susijaudinęs kalbėjo J.Bujokas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (8)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (2)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.