Garsenybių patarėjas vėl areštuotas

Daugelio kino ir muzikos žvaigždžių buvęs patarėjas finansiniais reikalais, neseniai apkaltintas neteisėtai iš savo klientų pasisavinęs daugiau kaip 6 milijonus dolerių, ir vėl buvo areštuotas. Šį kartą už tai, kad pažeidė paleidimo už užstatą sąlygas.
Dana Giacchetto, “Cassandra Group” investicijų kompanijos savininkas, tvarkęs tokių žvaigždžių kaip Mike’as Ovitzas, Mattas Damonas, Leonardo DiCaprio, Benas Affleckas, Cameron Diaz bei roko grupės “Phish” finansinius reikalus, praeitą savaitę buvo paleistas už 1 milijono dolerių užstatą. Šis užstatas buvo garantuotas Giacchetto tėvų 500 000 dolerių vertės nekilnojamu turtu Massachusettse.

Nepaisant federalinių kaltintojų prieštaravimų, teisėjas visgi nusprendė, kad Giacchetto gali keliauti po JAV ir reklamuoti savo naująjį verslą, t.y. padėti kino prodiuseriams ir studijoms ieškoti naujųjų talentų.

Tačiau prieš kiekvieną kelionę finansinis patarėjas buvo įpareigotas apie visus savo planus informuoti teismo atstovus bei kaltintojus.

Policijos pareigūnai nepateikė smulkesnių detalių būtent dėl kokių užstato sąlygų pažeidimo buvo areštuotas 39-erių metų Giacchetto.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (1)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (16)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (9)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje (5)

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.

Perėjoje berniuką partrenkęs „Audi“ vairuotojas jį įsisodino į automobilį policija prašo pagalbos (6)

Spalio 21 d., apie 14.45-15.00 val., Vilniuje, L.Giros ir M. Sleževičiaus g. sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforų pėsčiųjų perėjoje, „Audi A4“ automobilis partrenkė ir sužalojo nepilnametį pėsčiąjį.