Gaisre užtroško motina ir dukra

 (1)
Vilniaus rajone, kol kas dėl nenustatytų priežasčių kilus gaisrui, dūmuose užtroško motina su mažamete dukra.
Pranešimą apie gaisrą Pagirių kaime Vilniaus rajone ugniagesiai gavo sekmadienį 22 val. 54 min. Čia degė 69 metų Helenos Rudzinskajos vieno aukšto mūrinis namas su mansarda.

Vilniaus rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Artūras Vaišnoras BNS sakė, kad ugniagesiams atvykus, namas skendėjo dūmuose. Į jį buvo galima patekti tik su dujokaukėmis.

Gaisravietėje buvo rasti 47 metų Vladislavos Balkevič ir 10-metės jos dukters Irenos lavonai.

Per gaisrą išdegė kambarys, koridorius, nudegė mansardos stogas, pertvaros apdaila.

Kartu su žuvusiomis Balkevič gyvenęs sugyventinis ir namo savininkė jo motina per gaisrą nenukentėjo.

Sugyventinis per įvykį buvo gerokai išgėręs. Kai namas degė, jis ugniagesiams tvirtino, kad name nieko nėra. Praėjus trims valandoms po gaisro, jam buvo nustatytas 3,04 promilės alkoholio girtumas.

Neseniai buvo likviduota už poros šimtų metrų nuo degusio namo stovėjusi priešgaisrinė stotis, priklausiusi AB "Lietuvos geležinkeliai". Ugniagesiai mano, kad jeigu gaisrinė būtų nepanaikinta, galbūt būtų pavykę išvengti aukų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Pačiame miesto centre kauniečiai tapo įspūdingos užsieniečių sulaikymo operacijos liudininkais (67)

Trečiadienio popietę kauniečiai miesto centre galėjo stebėti specialią operaciją, kurios metu sulaikyti svečiai iš užsienio. Kaip paaiškėjo vėliau, tai du Rumunijos piliečiai, kurie kauniečiams siūlė prabangius puodus.

Klaipėdos rajone avarija: automobilio nuolaužos prispaudė moterį, trys žmonės ligoninėje (10)

Ketvirtadienį 18.13 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos raj., Sendvario sen., Žemgrindžių k., įvyko eismo įvykis, automobilyje prispausti žmonės.

Raseiniuose vagis įžūlumu pribloškė net daug ko mačiusius policijos pareigūnus įtariamasis ieškomas  (12)

Vagystė Raseiniuose iš Jaunimo gatvėje esančios parduotuvės savo įžūlumu pribloškė ne tik parduotuvės personalą, bet ir policijos pareigūnus – darbdavius apvogė jų pačių darbuotojas.

Tragedija Alytuje: gaisro metu žuvo motina ir sūnus (31)

Tragiška nelaimė ketvirtadienį popiet įvyko Alytuje. Sūnus norėjo išgelbėti degančiame name buvusią motiną, bet likimas buvo negailestingas tiek jam pačiam, tiek mamai.

Pareigūnams trūko kantrybė: narkotikų prekeiviams nebus nei vienos ramios dienos (36)

Šiomis dienomis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai su narkotikais sulaikė kelis taboro gyventojus.