Futbolo sirgalius kalės pusseptintų metų

20-metis lenkų futbolo sirgalius Pawel Michalski (Pavelas Michalskis) nuteistas kalėti pusseptintų metų už tai, jog 1998 metų spalio mėnesį per UEFA taurės rungtynes Krokuvoje tarp "Wisla" ir "Parma" (Italija) ekipų iš tribūnos metė į aikštę atlenktą 10 cm ilgio peilį bei į galvą sužeidė italų saugą Dino Baggio.
Tąkart medikams penkiomis siūlėmis susiuvus nukentėjusiojo galvą, futbolininkas tęsė rungtynes.

Po šio incidento Krokuvoje UEFA vieneriems metams diskvalifikavo Lenkijos vienuolikę iš UEFA taurės varžybų.

Be to, Krokuvos teismas P. Michalski buvo pateikęs kaltinimą dėl mėginimo duoti 5 200 zlotų (1 240 JAV dolerių) kyšį policijos pareigūnui mainais už paleidimą.

Dėl pastarojo kaltinimo futbolo sirgalius buvo išteisintas.

P. Michalski, naudojant filmuotą rungtynių medžiagą, buvo suimtas 1998 metų gruodžio mėnesį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Draugas sustabdė nuo žmogžudystės, tačiau dėl nusikaltimo iš aistros vis tiek teks kalėti

Klaipėdos apygardos teismas praneša, kad pirmadienį skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę 45 metų S. K., kuris, įtaręs, kad sugyventinė neištikima, rengėsi ją nužudyti, taip pat prieš ją smurtavo bei neteisėtai disponavo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (1)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykla vėl tapo taikiniu (3)

Pirmadienį Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje popietę teko nutraukti pamokas. Pranešta apie galima pavojų. Nors didelė tikimybė, kad pranešimas melagingas, nereaguoti į jį mokyklos vadovai negali.

Kaune po merginos išžaginimo lyg kine sulaikytas juodaodis įtikinėjo, kad jį apkalba abejones išsklaidė DNR (144)

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas pustrečių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 22 m. Nigerijos pilietį D. N., kuris pripažintas kaltu dėl lietuvės išžaginimo.

Kauno senamiestyje sieną išardę ugniagesiai rado moters kūną (23)

Ugniagesių pagalbos paprašę policijos pareigūnai juos pasikvietė į gana neįprastą operaciją. Teko ardyti sieną, nes ieškojo žmogaus.