Filmą "Klyksmas" žiūrėjęs paauglys išgąsdino tėvus

Paauglys, ant galvos užsidėjęs bjaurią kaukę iš siaubo filmo "Klyksmas", pašiurpino savo tėvą ir pamotę praėjus dienai po to, kai Prancūzijos kino teatruose buvo pradėta rodyti ši kino juosta, pirmadienį pranešė žiniasklaida.
"Scream 3"
Dvi šešiolikmečio, kuris išvakarėse žiūrėjo filmą "Klyksmas 3", iškrėsto pokšto aukos po šoko atsidūrė ligoninėje, o pats įvykis bus pradėtas detaliau tirti norint išsiaiškinti, ar tai nebuvo sąmoningas bandymas nužudyti.

Vietinė Prancūzijos televizija pranešė, kad buvo areštuotas dar vienas paauglys, kuris sekmadienį ryte buvo pastebėtas slankiojantis vieno iš priemiesčių traukinių stotyje apsivilkęs užpuoliko iš "Klyksmo" kauke bei besinešiojantis peilį. Sulaikytasis policijai prisipažino norėjęs "išgąsdinti" vyriškį, kuris ką tik buvo užpuolęs jį.

Stulbinančiai populiarios "Klyksmo" serijos, kuriose komedija persipina su siaubo elementais, didžiuosiuose kino ekranuose sukasi jau nuo 1996-ųjų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (6)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (89)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.

Gavaltuvos kaime apsilankė darbštūs vagys – išsinešė 100 kg mėsos (3)

Ankstų rytą į mėsos rūkymo patalpą užsukusi moteris nustėro - vagys išsinešė didžiulį kiekį mėsos.

Dramatiška istorija apie pagrobimą: viskas prasidėjo po konflikto su mylimąją (9)

Praėjusią savaitę policija pranešė, kad pagalbos į pareigūnus kreipėsi 23 metų vaikinas, kuris papasakojo, kad buvo užpultas ir sumuštas Tauragėje, o sąmonę atgavo tik Kaune. O visa istorija prasidėjo ne nuo ko kito, o nuo konflikto su mylimąja.