Dr.Dre palaiko "Metallica" byloje prieš "Napster"

 (2)
Dr.Dre prisijungė prie "Metallica" teisminėje byloje prieš "Napster", skaitmeninę muzikos parsisiuntimo programą, kuri, manoma, suteikia galimybę neribotam muzikos kūrinių piratavimui.
Kaip praneša "Reuters", hip-hopo legendos advokatai nusiuntė įspėjamąjį laišką "Napster", kuriame reikalaujama iki penktadienio iš programos duomenų bazės internete pašalinti visas Dr.Dre kūrinių MP3 formato bylas.

Praeitą savaitę "Metallica" tapo pirmaisiais muzikos industrijos atstovais, iškėlusiais bylą kompanijai "Napster". Interneto vartotojai, besinaudojantys "Napster" programine įranga, gali parsiųsti norimus kūrinius ir į savo, ir į kitų muzikos duomenų bazėje užsiregistravusių narių kompiuterių kietuosius diskus, t.y. "Napster" technologija suteikia galimybę dviem vartotojams dalintis muzikinėmis bylomis

Kadangi muzika faktiškai nėra saugoma "Napster" kompiuteriuose, tai kompanija teigia, kad ji iš tikrųjų nekontroliuoja kaip ir kam ši muzika yra naudojama, todėl negali būti kaltinama piratavimu.

"Metallica" iškėlė bylą ir trim JAV universitetams, kurie leidžia savo studentams naudotis "Napster" programine įranga. Advokatas Howardas Kingas, atstovaujantis tiek Dr.Dre, tiek ir "Metallica" teigia, kad nors ir hip-hopo atlikėjo kūriniai bus pašalinti iš muzikos duomenų bazės, tačiau byla vis tiek bus iškelta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (3)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (8)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (2)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.

Kaune spec. tarnybos išgelbėjo merginą nuo jos pačios (19)

Kauniečiai sunerimo, sekmadienio dieną prie daugiabučio išvydę gausias spec. tarnybų pajėgas. Paaiškėjo, kad pareigūnai į Geležinio vilko gatvę skubėjo gelbėti merginos.

Eišiškėse - dar vienas vandalizmo išpuolis (22)

Sekmadienį ryte Eišiškių gyventojus papiktino nupjautas krikščionybės simbolis - kryžius. Panašus vandalizmo aktas užfiksuotas ir prieš dvi savaites, prieš pirmąjį rinkimų turą, bei 2015-ais.