D.Lavrinovičius uždarytas į Lukiškių kalėjimą

 (11)
Už grupinį išžaginimą kalėti nuteistas krepšininkas Darjušas Lavrinovičius greičiausiai jau kitą trečiadienį iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus bus išvežtas atlikti bausmės į Pravieniškių sustiprinto režimo pataisos darbų koloniją.
Lukiškių kalėjimo viršininkas Nikolajus Matvejevas BNS sakė, kad D.Lavrinovičius uždarytas į 10-ties vietų kamerą kartu su kitais kalėti nuteistais asmenimis.

Iki trečiadienio Lukiškių kalėjimo medikai patikrins krepšininko sveikatą, atliks būtinus tyrimus.

Trečiadienio vakarą dvi paras policijos ieškotas D.Lavrinovičius pats atvyko į policijos nuovadą ir leidosi suimamas. Draugų atlydėtas krepšininkas buvo neblaivus, nes iki pasidavimo policijai jis linksminosi baruose.

Pasak Justiniškių policijos nuovados pareigūnų, D.Lavrinovičius šiek tiek pabuvo komisariate, kad išsiblaivytų, nes įkaušusio krepšininko pareigūnai negalėjo vežti į Lukiškių kalėjimą. Į Lukiškių kalėjimą krepšininkas pateko blaivus.

Kovo 22 dieną Aukščiausiajam Teismui atmetus skundus, teismai ir policija pradėjo vykdyti nuosprendį.

Pirmadienį Vilniaus 6-sis policijos komisariatas gavo Šalčininkų rajono apylinkės teismo nutartį suimti D. Lavrinovičių. Tačiau antradienį ir trečiadienį bute Justiniškių gatvėje, kur gyvena krepšininkas, policija jo nerasdavo.

Jeigu D.Lavrinovičius į policiją nebūtų atvykęs iki ketvirtadienio rytą, būtų paskelbta jo kriminalinė paieška.

Krepšininko brolis Kšyštofas Lavirnovičius ir Andrejus Borodkinas bausmę atlieka Pravieniškių sustiprinto režimo pataisos darbų kolonijoje, į kurią kitą savaitę taip pat atvyks ir D.Lavrinovičius.

D.Lavrinovičių ir jo brolį K.Lavrinovičių nuteisė kalėti 5 metus. Jų pusbrolį Andrejų Borodkiną teismas nuteisė 6 metams ir konfiskavo penktadalį jo turto.

K.Lavrinovičius ir jo pusbrolis buvo suimti netrukus po nusikaltimo įvykdymo. Už D. Lavrinovičių krepšinio klubas "Alita" sumokėjo piniginį užstatą ir kol byla buvo tiriama ir nagrinėjama teisme, krepšininkas buvo laisvėje.

Broliai Lavrinovičiai ir pusbrolis buvo nuteisti už tai, kad 1998 metų spalio 18 dieną miške Šalčininkų rajone įvairiais būdais išžagino 17-metę N.Tomaševič.

Kai byla buvo jau ištirta ir turėjo būti nagrinėjama teisme, nukentėjusioji netikėtai ištekėjo už D.Lavrinovičiaus.

Teisme ji pakeitė per parengtinį tardymą duotus parodymus ir teigė, kad su vaikinais mylėjosi savo noru.

Per parengtinį tardymą N.Tomaševič prokuratūrai pasakojo, kad krepšininkai su savo pusbroliu ją jėga išvilko iš mašinos, žagino ir tyčiojosi.

Kadangi N.Lavrinovič prieš išžaginimą krepšininkams melavo, kad ji yra pilnametė, teismas žagintojams bausmę skyrė kaip už pilnametės išžaginimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Ignalinoje atvira liepsna degė namas

Sekmadienį vėlai vakare užsiliepsnojo medinis namas Ignalinos mieste.

Kaune kaktomuša susidūrė du BMW: sužeisti trys žmonės (19)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie sekmadienio vakarą Kaune įvykusią skaudžią avariją. Jos metu sunkiai sužaloti mažiausiai du asmenys.

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (5)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (12)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (3)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.