Dirmeikio dovana areštuota?

Spaudoje pasirodė informacija, kad iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidento ir generalinio sekretoriaus pareigų pasitraukusiam Vytautui Dirmeikiui LFF vykdomojo komiteto siūlymu už nuopelnus Lietuvos futbolui buvo padovanotas LFF priklausęs 1996 m. laidos automobilis BMW.
Vakar laikinasis LFF prezidentas Vytautas Zimnickas paklaustas, ar bus oficialus mašinos įteikimas, atsakė: "Ką įteiksi, kai ji yra areštuota".

LFF automobilį nusipirko 1996 m. pabaigoje. Iš federacijos sąskaitos pavedimu už naują BMW 1996 m. lapkričio mėnesį buvo pervesta beveik 112 tūkst. Lt. Dažniausiai automobiliu naudodavosi V.Dirmeikis.

Būtent LFF prezidentui ir buvo skirtas BMW. Tačiau V.Dirmeikis buvo dosnus, automobiliu leisdavo naudotis ne tik federacijos darbuotojams.

1998 m. vasarą V.Dirmeikis pasirašė įgaliojimą, pagal kurį teisė naudotis federacijos automobiliu "BMW 316" buvo suteikta UAB "Contact" direktoriui Jurijui Grabar.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (4)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (11)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (25)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (49)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (8)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.