Dingo 1,5 mln. dolerių vertės aukso siunta

Iš Prancūzijos oro linijų lėktuvo dingo pusantro milijono dolerių vertės aukso siunta. Tai penktadienį žurnalistams pranešė Čikagos policijos pareigūnai.
Vertingas krovinys buvo pakrautas į kompanijos "Air France" lėktuvą Paryžiuje. Bet kai jis atskrido į Čikagą, paaiškėjo, kad paskirties vietą pasiekė tik nedidelė aukso dalis.

Auksas buvo gabenamas iš Afrikos šalies Benino. Jis buvo skirtas naftos perdirbimo įmonėms Jutos valstijoje.

Kaip patvirtino JAV federalinis tyrimų biuras (FTB), lėktuvui nutūpus O`Haros oro uoste Čikagoje, paaiškėjo, kad dalis metalinių dėžių su auksu dingo, o kitose buvo... iš medžio drožtų figūrėlių ir metalo laužo.

Lėktuvas, su 248 kilogramais aukso išskridęs iš Benino prieš penkias dienas, pakeliui į Paryžių buvo nutūpęs keliose Afrikos šalių sostinėse. Į "Air France" lėktuvą dėžės su auksu buvo pakrautos Paryžiuje. Prieš tai jos dvi dienas buvo laikomos paprastame oro uosto sandėlyje.

FTB tiria įvykio aplinkybes. Kol kas niekas nesuimtas.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Plinta mirtinas žaidimas „Mėlynasis banginis“: stebėkite vaikus

iš pradžių pasirodžiusi mistinė „Mėlynojo banginio“ istorija tapo mirties nešėja. Neva į paauglių drąsą apeliavęs vyras tapo siaubingo nusikaltimo platintojų: jis kaltinamas privedimu prie savižudybės.

Švėkšnos sekso skandalas: lytinę aistrą su nepilnametėmis tenkinę vyrai pasiųsti už grotų (25)

Švėkšnos globos namų auklėtines vyrams, kurie norėjo patenkinti savo lytinę aistrą, pardavinėjusios tos pačios įstaigos gyventojos realios laisvės bausmės išvengė, o stipriosios lyties atstovai, kurie nevengdavo nusipirkti ir ne po vieną mergaitę, pasiųsti už grotų.

Sulūžus pastoliams dideliame aukštyje pakibo statybininkas (1)

Ketvirtadienį, kovo 23d., sulūžus pastoliams ant virvės liko kaboti dideliame aukštyje besidarbavęs statybininkas. Laimei, jį pavyko saugiai nuleisti ant žemės. Šis pavojingas incidentas įvyko Majami Biče, Floridoje.

Teisėsaugą lyg ant adatų laikęs S. Rachinšteinas nusprendė, kad vėl laikas priminti apie save (6)

Kauno apygardos teisme penktadienį atmestas Sergejaus Rachinšteino skundas dėl Kaišiadorių rajono apylinkės teismo nutarties. Jis ir toliau bausmę atlikinės pataisos namuose.

Nuomojamame bute sprogimą sukėlęs jaunuolis paaiškino: gaminau raketą (11)

Kovo 23 d. 21 val. 2 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vilniuje, Pauliaus Širvio g., bute, kažkas užsidegė ir sprogo.