Dingo 1,5 mln. dolerių vertės aukso siunta

Iš Prancūzijos oro linijų lėktuvo dingo pusantro milijono dolerių vertės aukso siunta. Tai penktadienį žurnalistams pranešė Čikagos policijos pareigūnai.
Vertingas krovinys buvo pakrautas į kompanijos "Air France" lėktuvą Paryžiuje. Bet kai jis atskrido į Čikagą, paaiškėjo, kad paskirties vietą pasiekė tik nedidelė aukso dalis.

Auksas buvo gabenamas iš Afrikos šalies Benino. Jis buvo skirtas naftos perdirbimo įmonėms Jutos valstijoje.

Kaip patvirtino JAV federalinis tyrimų biuras (FTB), lėktuvui nutūpus O`Haros oro uoste Čikagoje, paaiškėjo, kad dalis metalinių dėžių su auksu dingo, o kitose buvo... iš medžio drožtų figūrėlių ir metalo laužo.

Lėktuvas, su 248 kilogramais aukso išskridęs iš Benino prieš penkias dienas, pakeliui į Paryžių buvo nutūpęs keliose Afrikos šalių sostinėse. Į "Air France" lėktuvą dėžės su auksu buvo pakrautos Paryžiuje. Prieš tai jos dvi dienas buvo laikomos paprastame oro uosto sandėlyje.

FTB tiria įvykio aplinkybes. Kol kas niekas nesuimtas.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vos savaitę policijoje dirbantis Kodas jau sulaikė įtariamąjį

Tik prieš savaitę išsilaikęs egzaminą, kad gali dirbti kartu su pareigūnais, 2 metų keturkojis, atvykęs iš Čekijos, netruko sulaikyti įtariamąjį.

Sostinėje dingo 24 metų vyras

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus pareigūnai ieško dingusio be žinios Evaldo Steponkaus (gimusio 1992 m.). Lapkričio 16 d. dvidešimt ketverių metų vyras išėjo iš namų Ateities g., Vilniuje, ir negrįžo.

20 km persekiotam ir pabėgusiam vilniečiui gresia 7 metai nelaisvės (2)

Šiaulių apygardos prokuratūros 2-ojo Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje neteisėtu disponavimu akcizais apmokestinamomis prekėmis, dokumento klastojimu ir jo panaudojimu kaltinamas 26 metų vilnietis R. P.

Jaunas vyras slapstosi nuo teismo (3)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai ieško pasislėpusio nuo teismo kaltinamojo Andriaus Kosarevo (gimusio 1991 m.).

Prašoma visuomenės pagalbos – ieškomas šnipinėjimu įtariamas V. Sokolovas (118)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai ieško pasislėpusio įtariamojo šnipinėjimu Vladimiro Sokolovo (gimusio 1966 m.).