Dingo 1,5 mln. dolerių vertės aukso siunta

Iš Prancūzijos oro linijų lėktuvo dingo pusantro milijono dolerių vertės aukso siunta. Tai penktadienį žurnalistams pranešė Čikagos policijos pareigūnai.
Vertingas krovinys buvo pakrautas į kompanijos "Air France" lėktuvą Paryžiuje. Bet kai jis atskrido į Čikagą, paaiškėjo, kad paskirties vietą pasiekė tik nedidelė aukso dalis.

Auksas buvo gabenamas iš Afrikos šalies Benino. Jis buvo skirtas naftos perdirbimo įmonėms Jutos valstijoje.

Kaip patvirtino JAV federalinis tyrimų biuras (FTB), lėktuvui nutūpus O`Haros oro uoste Čikagoje, paaiškėjo, kad dalis metalinių dėžių su auksu dingo, o kitose buvo... iš medžio drožtų figūrėlių ir metalo laužo.

Lėktuvas, su 248 kilogramais aukso išskridęs iš Benino prieš penkias dienas, pakeliui į Paryžių buvo nutūpęs keliose Afrikos šalių sostinėse. Į "Air France" lėktuvą dėžės su auksu buvo pakrautos Paryžiuje. Prieš tai jos dvi dienas buvo laikomos paprastame oro uosto sandėlyje.

FTB tiria įvykio aplinkybes. Kol kas niekas nesuimtas.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šventinį savaitgalį Telšių pareigūnų pričiuptų vairuotojų girtumai kelia šiurpą

Šventinį savaitgalį Telšių apskr. policijos pareigūnai vos spėjo skaičiuoti greičio mėgėjus ir girtus vairuotojus.

Nufilmuota dama, „nepataikiusi“ prekių įdėti į krepšį: prekės dingo kartu su ja prašoma visuomenės pagalbos (7)

Sostinės senamiestyje esančios parduotuvės kameros nufilmavo garbaus amžiaus damą, kurios elgesys visai neatitinka ištaigingos išvaizdos.

Vilniuje, šalia viešbučio, automobiliu partrenktas ir sužalotas žmogus

Vilniuje, netoli viešbučio „Panorama“ automobiliu partrenktas ir sužalotas žmogus. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai ir medikai.

Palangos ugniagesiai iškviesti į gaisrą įmonėje: dega stogas

Pirmadienį 15.58 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Palangoje, Bendrovių g. 10, įmonėje “Euro Grupė” dega pastato stogas.

Panevėžio pareigūnai ieško iš eismo įvykių pasišalinusių vairuotojų (2)

Šventinį savaitgalį Panevėžyje 2 automobilių savininkai savo transporto priemones rado apgadintas. Pareigūnai aiškinasi, kas galėjo pasišalinti iš eismo įvykio vietų, apie tai niekam nepranešę.