Dėl depresijos - šuolis nuo tilto

 (1)
Panevėžio miesto priešgaisrinės tarnybos gelbėtojas Ramūnas Šlenys išgelbėjo gyvybę norėjusiai nusiskandinti Nevėžyje 67 metų panevėžietei Ninai Turočkovai.
Moteris, pasinaudojusi iš namų atsinešta kėdute, perlipo per tilto turėklus ir pūkštelėjo į patį upės vidurį.

"Važiavau į darbą rytą. Buvo truputis po septynių, tad nustebau pravažiuodamas pamatęs stoviniuojančią ant tilto senyvą moterį su kėdute rankoje. Pravažiavęs sumažinau greitį, stebėjau moterį automobilio veidrodėlyje", - pasakojo gelbėtojas.

R.Šlenys netrukus pamatė, kad moters ant tilto nebėra, liko tik kėdutė. Negeros nuojautos spiriamas, gelbėtojas apsuko automobilį ir grįžo prie upės.

Pačiame viduryje prie tilto Nevėžis negilus, moteris nenuskendo, virš vandens draikėsi jos plaukai. Gelbėtojas puolė į vandenį ir moterį pasiekė pačiu laiku.

Plukdoma į krantą moteris atsigavo, ėmė kvėpuoti, atsimerkė ir rusiškai pasakė: "Nenoriu gyventi. Man depresija".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (1)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (2)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (328)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (17)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.

Darbu užsienyje suvilioję vargingai gyvenančius vyrus pavertė vergais (5)

Keturi panevėžiečiai ir kėdainiškis pripažinti kaltais dėl prekybos žmonėmis bei kitų nusikaltimų. Jų įkalbėti vyrai Vokietijoje buvo priversti talkinti telefoniniams sukčiams ir rinkti pinigus iš patiklių gyventojų.