Darjušo Lavrinovičiaus kelias - į koloniją

 (2)
Už grupinį išžaginimą kalėti nuteistas krepšininkas Darjušas Lavrinovičius ankstų penktadienio rytą buvo išvežtas iš Lukiškių kalėjimo į Pravieniškių sustiprinto režimo pataisos darbų koloniją, kur atliks teismo skirtą bausmę.
D. Lavrinovičius 2-je Pravieniškių sustiprinto režimo pataisos darbų kolonijoje turės praleisti 5 metus. Krepšininkas gyvens viename kambaryje kartu su 16-18 kitų nuteistųjų.

Kolonijos viršininkas Alikas Morozovas BNS sakė, kad nuteistas krepšininkas į zoną iš karto nepateks, maždaug savaitę jis turės praleisti karantine, bus patikrinta jo sveikata.

Nuteistas sportininkas susipažins su kolonijos gyvenimu, su juo kalbėsis psichologai. Kitą trečiadienį jis bus paskirtas į nuteistųjų būrį, kur yra jo brolis.

2 metrų 11 centimetrų krepšininkas miegos specialiai jam kitų nuteistųjų pagamintoje pustrečio metro ilgio lovoje.

Dvi lovos aukštaūgiais broliams Lavrinovičiams buvo pagamintos specialiu užsakymu.

Iki tol kolonija didelio ilgio lovą buvo specialiai užsakiusi apie 2 metrų ūgio nuteistam ukrainiečiui rankininkui.

D. Lavrinovičius žiniasklaidai yra sakęs, kad būdamas nelaisvėje, stengsis neprarasti sportininko įgūdžių ir treniruosis kartu su toje pačiojo kolonijoje kalinčiu broliu.

Iki suėmimo Alytaus "Alitos" krepšinio komandoje žaidęs krepšininkas ketina tęsti savo karjerą.

Dirbti kolonijoje jam greičiausia neteks, nes iš maždaug 2 tūkst. nuteistųjų darbo turi tik 10 proc.

Brolius Lavrinovičius ir jų pusbrolį teismas nuteisė kalėti už 1998 metų spalio 18 dieną miške Šalčininkų rajone įvykdytą 17-metės Natalijos Tomaševič išžaginimą.

Kai byla buvo jau ištirta ir turėjo būti nagrinėjama teisme, nukentėjusioji netikėtai ištekėjo už D. Lavrinovičiaus ir pakeitė per parengtinį tardymą duotus parodymus ir teigė, kad su vaikinais mylėjosi savo noru.

K. Lavrinovičius ir jo pusbrolis buvo suimti netrukus po nusikaltimo įvykdymo ir įsiteisėjus nuosprendžiui, jie buvo perkelti į Pravieniškių koloniją.

Už D. Lavrinovičių krepšinio klubas "Alita" sumokėjo piniginį užstatą ir kol byla buvo tiriama ir nagrinėjama teisme, krepšininkas buvo laisvėje.

Dvi paras policijos ieškotas D. Lavrinovičius praėjusį trečiadienį pats atvyko į policijos nuovadą ir leidosi suimamas. Draugų atlydėtas krepšininkas buvo neblaivus, nes iki pasidavimo policijai jis linksminosi baruose.

Lukiškių kalėjime D. Lavrinovičius buvo uždarytas į 10-ties vietų kamerą kartu su kitais kalėti nuteistais asmenimis.

Lukiškių kalėjimo medikams patikrinus krepšininko sveikatą ir atliks būtinus tyrimus, krepšininkas buvo perkeltas į koloniją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tragedija Vilniuje: nuo pastato „Helios City“ nukrito žmogus (2)

Šeštadienio rytą Vilniuje įvyko baisi nelaimė: Savanorių pr.,iš pastato „Helios City“ 18 aukšto iškrito žmogus.

Naktiniame Panevėžyje – pavojingos gaudynės (2)

Šeštadienio naktį Panevėžio gatvėse užvirė aštraus veiksmo filmo scenarijui tinkamos automobilio gaudynės, ant kojų sukėlusios viso miesto policiją.

Jaunas ir girtas „BMW“ vairuotojas nubloškė „Toyotą“ ir šviesoforą (8)

Vėlyvą penktadienio vakarą, kai kauniečiai šventė pirmąją „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje, vienas įsiutęs vairuotojas sukėlė rimtą sumaištį Partizanų ir Kovo 11-osios gatvių sankirtoje. Kaip vėliau paaiškėjo, jaunas vairuotojas iš pažiūros buvo neblaivus, tačiau avarijos vietoje tikrintis savo girtumo nesiveržė.

Šiauliečiui nepasisekė: vagys pro balkoną išnešė turto už 30 tūkst. eurų (7)

Labai nepasisekė vienam Šiaulių gyventojui: pro balkoną į jo butą įsilaužę vagys pagrobė seifą, šautuvą ir kito turto už 30 tūkst. eurų.

Šiauliuose siautėjo užpuolikų smurtautojų gauja (6)

Šeštadienio naktį Šiaulių policija gavo du pranešimus apie trijų vyrų sumuštus ir apiplėštus žmones.